Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@19Macio93 A to akurat zależy tylko od Ciebie. Spełniaj marzenia. Co cię powstrzymuje?
0
@ViscaelBarca2007 Myślę że to też zależy od tego jakich będzie miał partnerów i czy będzie chciał rozgrywać. Może być wielkim na skrzydle.
0
@papryk13 Coś słyszałem że nie było dwóch karnych dla realu ale nie wiem bo nie oglądałem tylko mi brat mówił.
0
@comtedurgell Czyżby skończyło się pobłażliwie podejście? Niesamowite.
0
Za co Dżud dostał czerwień?
0
@PizzerMan Powoli.
0
@siael Ale z tym że ich RMTV atakuje i tak nic nie zrobisz. No chyba że zaczną ich karać finansowo albo odbieraniem punktów (ale bądźmy szczerzy to się nigdy nie stanie).
Nie mówię że nie powinni zarabiać lepiej tylko że to ile zarabia nie powinno wpływać na to jak pracują. Może powinni mieć premię za wysoką notę to by ich zmotywowało.
0
@Bobo25 Ciekawe czy w końcu coś wygrają czy jednak wolą zostać "0 tituli".
0
@Azazel_Pazuzu No nie wiem. Ta gra się wydaje nie dorobiona wczoraj widziałem jak chłop zaatakował npc a ten nawet nie reagował. Mnie takie rzeczy wybijają z rytmu. Twarze są strasznie słabe. Towarzysze podobno nie ciekawi. Ale zobaczymy jak się więcej ludzi dorwie do tego.
0
@draxidox Ciekawe czy trzeba uzyskać zgodę przy każdej zmianie pozycji że się tak wyrażę? Co jeśli ona wyraża zgodę na robienie tego w konkretny sposób a w inny jej już się nie podoba?
0
@Rifek Z czym się nie zgadzasz i dlaczego?
@siael Argument że zarabiają mało w porównaniu do reszty jest bez sensu bo jak zarabiasz w firmie ułamek tego co prezes to nie znaczy że możesz robotę wykonywać byle jak. Co rozumiesz przez "Należy ich bardziej instytucjonalnie chronić"? Bo moim zdaniem to że nie są zawieszani za rażące błędy to jest właśnie chronienie.
17
VAR to jest najlepsza rzecz jaką wprowadzili do piłki nożnej. Tylko trzeba by było to trochę ulepszyć. Np sędzia ZAWSZE idzie do monitora a nie jak mu się zachęcę. Po analizie sędzia mówi na cały stadion co i jak (jak w NHL). I co najważniejsze KONSEKWENCJE sędzia popełnia ewidetny błąd to jest zawieszany jak piłkarz za czerwoną kartkę. Jak ten błąd znacząco wpłynął na wynik to won na kilka meczy jak za ciężki faul (bo inaczej jest nie gwizdnąć karnego jak jest 5:0 w lidze a inaczej uznać gola ręką na 2:1).
1
@Safrani Różnica jest taka że teraz wojna już jest. Ale to nie ważne. Ważne jest to że nikt Ukrainie nie mówi macie się poddać. USA powiedziało tylko że się nie będą do tego dokładać. A to się równa porażce Ukrainy praktycznie. Rusek się nie wycofa (bo niby dlaczego miałby). Ale jak chcą walczyć to przecież im nikt nie broni.
2
Ekstraklasa piękna jest.
https://www.instagram.com/reel/DFdFZvDNlAI/?igsh=aDZxOGw2M3VmOXIw
3
@barcelonaLM Po prostu kolega @Borneo ma taką umiejętność że z każdej bzdety pod którą podpiszę się ktoś z PO potrafi (próbuje) zrobić niewiarygodny sukces.
A podejrzewam że to spotkanie wyglądało mniej więcej tak:
Wchodzi szef google.
Tusk pada na kolana i mówi co mogę dla pana zrobić?
A on mówi słuchajcie Tusk żeby wam czasem nie przyszło do głowy przed wyborami opowiadać głupot że trzeba w Polsce opodatkować wielkie amerykańskie korpo. Wiem że nie lubicie Trumpa ale jesteście na to za krótki już Pinokio próbował. No już nie płaczcie. A jak będziecie grzeczny to nawet wam coś dam.
Na co Tusk nieśmiało pyta: 10-20 miliardów dolarów rocznie?
Szef google się uśmiechnął i mówi 1 milion. A Tusk ucieszony i kolega Borneo może odtrąbić sukces.
Nie wiem czy tak było ale przez 30 lat tak nasi umiłowani przywódcy rozmawiają z wielkimi tego świata.
0
@urbipl Coś słabo. Ciekawe co w zamian.
2
@PatrychoO Czyżby się pieniądz przestał zgadzać?
0
@clyde Według tego co ostatnio powiedział jakiś chłop z UE Bruner czy jak mu tam to tak bo Donek kłamał i jednak nie załatwił że nas to nie dotyczy. Tak że albo tak albo płacimy. Ale myślę że klasa rządząca pis czy po i tak ich tu wezmą. Tylko nie wiem jak Polacy na to zaaraguja gdyby coś się tu zaczęło dziać.
0
@Kgorecki2500 Jednak wolę jak dziś. A nie włóż płytę "Filmy" albo "dźwięk".
0
@PizzerMan A w sumie szukam lampy. Po okresie choinkowym stwierdziłem że dobrze się siedzi przy takim świetle. Ale jak byłem w sklepie to sam syf. W internecie też jakiegoś szału znaleźć nie mogę. Więc jak ktoś zna jakieś sklep z lampami to może tu walnąć.
0
@Ojciec5tkidzieci Tak to jest jak się trafi na niezawisłego sędziego co samego jeszcze znał Stalina jak to mawia Michalkiewicz.
0
@PizzerMan Taktyczny.
0
@Safrani O co poszło?
0
@4drian0 Myślałem że to ma być multi.
0
@gumaz Za chwilę będzie że biali rasiści bo w sumie czemu nie? Przecież z filmu nie wynika kto kogo pierwszy zaatakował. A opis to można byle jaki dać.
3
Atletico RSSS czy real Madryt żadna różnica. Trzeba wygrać z każdym i pierwszy raz od dawna wiem że możemy to zrobić. My się ich bać nie musimy.
1
No i w sumie dobrze. Przynajmniej w drugim meczu może się postarają (skoro nie mają wyjścia) a tak to nawet przy wygranej by się posrali jak zwykle znając życie.
1
Wystarczy przeczytać "Jeśli tak dalej pójdzie, przepaść między uczestniczącymi i nieuczestniczącymi zespołami jeszcze bardziej się powiększy" i skończyć bo wiadomo że nie ma co dalej. Chłop zdziwiony że jak się w czymś dochodowym uczestniczy to się zarabia.... Niesamowite.
0
@tomek8756 "Co jeszcze wiadomo na ten temat?" To że umarł.
1
@Kgorecki2500 Podateczek od znamion luksusu powinien wejść jak nic. Lekką łapką 7 kafli na zabawkę to trzeba ukrócić.