0

@Gall Wiadome to było że zaczną ćwierkać z innego klucza. TVN za chwilę pewnie tak samo bo kapitał jest amerykański. Tylko żeby nasi umiłowani przywódcy też poszli po rozum do głowy...

0

@draxidox Kręgosłup twardości makaronu. Poglądy zgodne z sondażami - przyszły prezydent...

1

@July_6_BcN Prawa i sprawiedliwości chciałoby się rzec.

1

@CLS63AMG 1. OK. Bez 2 a już na 100% 3 można by sobie poradzić. Dużo ważniejsze jest opanowanie języka i koło. Bo to zmieniło życie mas. A to czy my lądowali na księżycu to nikomu nic nie daje (no może nie nikomu ale przełom w znaczeniu gatunku to to nie jest) dużo ważniejsze będzie założenie koloni na innej planecie.

2

@sergio5 Ze dwa sezony u nas by był na zmiennika jak złoto ale szwagry oczywiście śpią.

0

@BorzyKrzys A tyle się mówi "nie zabieraj pracy do domu".

7

@Bocheno1 Po takim meczu w LM wcale się nie dziwię.

0

@Jakchcesz A to czasem nie jest w tym kontekście że już prawie były jakieś ustalenia pokojowe na Białorusi i w ostatniej chwili się wycofali za namową głównie USA?

Druga sprawa że ja się nie dzieje pytaniu z perspektywy amerykańskiej "dlaczego my daliśmy na to więcej?" Jaki był w tym cel? Z perspektywy obywatela amerykańskiego ta wojna jest taka jak dla nas randomowe wojny w gdzieś Afryce.

My jako Polacy powinniśmy z tego wyciągnąć dwie lekcje. 1 Wierzyć tylko we własne siły. Sojusze są dobre ale "Poland First" nasza armia jest najlepszą gwarancją bezpieczeństwa. 2 nigdy nie dać się komuś wkręcić w maszynkę do mięsa. Bo USA jest (było) chętne walczyć z Rosją do ostatniego Ukraińca.

0

@Sulimo "Nie ma słów w jezyku orków,ludzi,elfów i krasnoludów by opisac postawe Fatiego." Jak nie ma jak jest. I zawiera się w prostym zdaniu "ambicją się nie wyżywie".

Powiedzmy sobie szczerze. Chłop jest po masie kontuzji i wie że gdzie nie pójdzie nie dostanie takiej kasy jak tu. Nie nazwał bym go pasożytem. Nie jego wina że po tym jak kopnął piłkę prosto parę razy zrobili z niego gwiazdę na miare Messiego a zarząd dał mu taki kontrakt? Na jego miejscu byś nie podpisał?

Ma jeszcze 2.5 roku kontraktu i według tego co znalazłem bierze ponad 11 milionów funtów rocznie. Ja się mu wcale nie dziwię że mu pasuje w Barcelonie. Ale kontrakt nie jest jego winą.

3

@Mitch_Atleta Myślę że w kwestii Polski by się zmieniło tyle że byłoby mniej zniszczeń bo teoretycznie nie byłoby walk czy powstania Warszawskiego. Może w niemieckich obozach koncentracyjnych zginęło by mniej Polaków ale raczej nie Polaków żydowskiego pochodzenia (chociaż w innych krajach chyba później zaczęły się wywózki do obozów). Może by nie było rzezi w Katyniu bo ruscy by się zachowali inaczej. Może ocalała by inteligencja bo nie byłoby "programu" wybijania Polaków.

Z perspektywy czasu wiadomo że się nie opłacało walczyć bo my nie mieli szans a żądania hitlera nie były chyba wielkie (bodaj Gdańsk). Ale wtedy my wierzyli w sojusze z Francją i UK (zupełnie jak teraz ale to inna kwestia).

0

Clair Obscur Expedition 33.

Bardzo dobra informacja gra wychodzi 24 kwietnia. Jest to RPG z turowym system walki. Ale w sumie poza tym i informacją że jako aktorki głosowe występują dziewczyny z Baldur's Gate 3 nie wiem o tym nic. Niemniej wygląda ladnie na trailerach i tych 10 minutach gameplayu co widziałem.


1

@marcin62
Czy DA jest porażka? Zrobili gre dla mniejszości i mniejszość kupiła powinni odtrąbić sukces haha. Druga sprawa że za to pieniędzy nie ma. Ale czego się spodziewali jak zamiast gry dla fanów dark fantasy zrobili terapię i dialogi jak dla dzieci?

Co do fify. Może ludzie nie lubią połączenia piłki męskiej i kobiecej w UT.

2

@blakkudium Vini na każdym zdjęciu wygląda jakby miał pretensje do świata.

1

@Wojtazsoo Fakt jest taki że żeby coś wygrać trzeba umieć wygrać z każdym.

Chodziło mi o ogolne zasady. Ja bym wolał losowanie szczerze mówiąc. Wiadomo że tam będą w ostatniej kolejce przetasowania ale TEORETYCZNIE można się próbować ustawić jeśli znana jest droga. Losowanie to wyklucza.

1

Najśmieszniejsze jest to że gdyby się skończyło jak jest teraz to teoretycznie się nie opłaca zająć miejsca 1-2 bo z tego co jest w innym artykule to będzie grane z miejscami 15 - 18 a takie miejsce 3-4 gra z 13-14 19-20. Szczerze mówiąc wolałbym żeby to było losowane albo na zasadzie NHL 1 z ostatnim 2 z przedostatnim itd.

0

@MesQueUnClub96 Dobra. Wszyscy wiemy że prezydentem USA został ostatnio Donald Trump. Jednym z jego haseł było wywalenie na śmietnik ideologii WOKE oraz to cale DIE. Więc zadaję pytanie.

Kiedy gra film serial bądź przedstawienie teatralne staje się WOKE? Czy Baldur's Gate 3 jest woke bo można wybrać w kreatorze postaci zaimki a towarzyskie są zainteresowani postacią gracza nie zależnie od płci? Czy popularny ostatnio serial Pingwin pod to podchodzi bo jest tam postać czarnoskóra niewystepujaca w komiksach? Czy seriale Akolita oraz Wiedźmin przepadły (nie osiągnęły sukcesu na miarę siły swojej marki) przez to że były WOKE czy dlatego że po prostu były c...?

1

@July_6_BcN Monty python odpowiedział na to pytanie w bodaj 83 roku.

2

"mówił 57-latek" Henry ma 47 nie 57 lat.

Co do artykułu to podejrzewam że trener też nie jest zadowolony gra w obronie. Szczęsny na 100% dużo tym meczem straci. Drugi gol to kryminał. Balde wydaje się mieć opanowaną piłkę (widać to na skrócie canal+) a on go trafia (dobrze że mu nic nie zrobił. Karny też jego chociaż tu były głosy że "nie trafił" no nie trafił tylko dlatego że napastnik podskoczył co jest naturalne bo raz nie chcesz komuś zrobić krzywdy a dwa nie chcesz się narażać. Ewidetny błąd bramkarza i to nawet w czasie meczu powiedzieli.
Zagrał 4 mecze i szczerze mówiąc to zaczyna mi podnosić ciśnienie jak tylko jest piłka na wyjście bramkarza. Gdyby nie był Polakiem to nikt by się go nie domagał. Zobaczymy czy wyjdzie na coś więcej niż puchar króla. Bo po wcześniejszym "popisie" mi się nie wydaje.

3

@esem91 To tylko pokazuje jakich szkodników my wybieramy. Nie potrafia a raczej nie chcą zrobić żadnego dużego projektu. Szczytem marzeń jest most albo strefa relaksu.

0

@PizzerMan Bardzo dobrze po wcześniejszym meczu. Chciałoby się żeby PSG i real dostały w trąbę ale raczej zwłaszcza real marne szanse.

1

@Borneo Ty zapytałeś kolegę @D10SLEO "a czy Baryłka będzie mogła cokolwiek po tym wystąpieniu zrobić." To ja Tobie zadam inne pytanie. A czy Tusk zrobił cokolwiek dla Polski jak mógł w momencie kiedy był "Imperatorem kontynentu"? Bo jakoś poza połamaniem o sankcje za rzekome braki w praworządności i szczekaniem na własny kraj żeby tylko dowalić kaczorowi nie widzę nic w skutek czego mi by się żyło lepiej bo mam taniej / bezpieczniej czy łatwiej.

2

@CLS63AMG @Tomaszekkkkk
Ludzie przecież niektórzy tu nie widzą (a raczej udają) jak wygląda świat. Tusk / unia co nie zrobi to jest luz. Na przestrzeni lat USA nas przegoniło gospodarczo niesamowicie właśnie przez sposób rządów biurokratow unijnych i takich tusków a oni dalej że jest ok. Na ulicach zwłaszcza zachodu burdel w nocy strach jak trzeba gdzieś iść. Ale luz dobrze jest. Ktoś powie im to w twarz to za chwilę będzie foliarzem albo jeszcze lepiej ruską onuca bo też takie teksty tu były nie raz.

@Eklerek Uważaj bo za chwilę przyjdzie jeden z kolegów i powie "tusk nigdy nie obiecywał paliwa za 5.19 tylko ludzie sobie to dopowiedzieli" tak jak ktoś tu do mnie napisał kilka miesięcy temu.

0

Dawać jeszcze jedna.

0

@tbas Jak nikt jak ja wierzę. Tylko że się obawiam strat haha.

0

Nie mam pytań.... Jak nie bramkarz to obrońca kabaret odwala.

0

Co to k.... było....

0

Dawać Pene ludzie.....

0

Jeszcze jak się okaże że za chwilę Balde załatwi to będzie hit...

1

I ktoś jeszcze będzie za nim tu płakał....

2

@HypeR No nie wiem. Czy ten Pena daje argumenty żeby go wywalić? Szczęsny też jakiejś pewności nie daje zwłaszcza przy wyjściach. Zagrał 3 mecze i czerwoną złapał.

Gdyby nie był Polakiem nikt tu by się go nie domagał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?