4

Path of Exile 2.

Dziś o godzinie bodaj 21:30 czasu polskiego na twitchu będą pokazywać co nowego wejdzie w patchu 0.1.1. Podejrzewam że wejdą miecze liczę na druida.


0

@barca__rządzi Czyli ich kandydat też powinien "zlecieć w sondażach za Mentzena" i w końcu byłby prezydent inny niż z tego szkodliwego duopolu.

0

@norbi77 Taktyczny bo widzę że kanał YouTube ciekawy.

1

@Kgorecki2500 Dowódca wojsk północnych generał legionów Feliks lojalny sługa prawdziwego cesarza Marka Aureliusza.

2

@Uukasz_93 Po..... chłop. Czyżby ego wywaliło w kosmos? Sędzia też udany za to tylko żółta.

1

Zdaję się że mogliśmy uniknąć tej sytuacji gdyby nie czekać na ostatnią chwilę. No chyba że nie wiedzieli że będzie problem kiedy wrócą kontuzjowani. Ale raczej wątpię. Bo to było wiadomo pół roku że Olmo jest zarejestrowany praktycznie za Duńczyka.

0

@adamek20151 @esem91 Czyli śmierć powoli lub szybko.

0

@galix22 Moim zdaniem to i 50 jest mało za niego w normalnie zarządzanym klubie to by z 80 albo lepiej wzięli.

0

@Czerwo64 Akurat mi nie chodziło o chrześcijańskiego boga. Tylko o samo słowo. Bogini miłości Afrodyta czy Artemida bogini łowów. Więc odpowiednik żeński jak najbardziej jest.

0

@tomek8756 Tak to jest jak pOŚLICE nie potrafią nic innego i muszą się zajmować bzdurami żeby się wydawało że coś robią. Walczą z problemami które same tworzą.

@Czerwo64 Bóg to akurat nie trzeba zmienić bo bogini jest i była od zawsze.

1

@kubix05 Mi się najbardziej podoba od niego.
Have I Told You Lately That I Love You
I Don't Want To Talk About It
Some Guys Have All The Luck i All For Love z Bryanem Adamsem i Stingiem.

0

@dzefrej234 W tej informacji mnie zastanawia czy przedłużenie kontraktu się będzie wiązało z podwyżką. Bo jak tak to uj nie interes bo on podpisze a potem powie że nie chce odejść. I co mu zrobią? Wywalą na trybuny a on się zaśmieje.

0

@4drian0 A no to fajnie. Ja w to nie gram bo nie lubię tego typu gier ale śledzę informacje i wynik wcale mnie nie dziwi.

0

@TheNekro94 To czasem jest czasem nie. Więc może jeszcze wróci.

0

@4drian0 No któż by się spodziewał że jak się zrobi grę za darmo z dobrze wyglądającymi postaciami to się zarobi na skinach a jak się zrobi grę gdzie postacie wyglądają źle (żeby nie użyć innego okreslenia) ale za to wepchnie na ekran czy jest she/he czy they i jeszcze za pieniądze to będzie 8 dni i zgon?

1

@NeroTFP1 Jeśli się okażą winni to powinni dostać bilet w zaświaty.

1

@July_6_BcN Nie w tym wypadku haha.

0

@Messibestplayerintheworld Wszystko jest kwestią ceny. Jak mają nam dać 45-50 milionów to się nie opłaca ale 80-100 to już prędzej. Chociaż też bym się dobrze zastanowił czy jest kim go zastąpić.

1

@July_6_BcN No life po prostu. Nic tylko na forum siedzi...

0

@Objectivo Ja nawet tego nie śledziłem. Widziałem że robią i że to soulslike a teraz że demo będzie. Więc sprawdzę.

0

@Aragorn33 Pokazuję się ale nie wiem co to jest więc dałem anuluj. I widzę że normalnie mogę dodać komentarz więc to może być jakaś ściema.

1

The First Berseker: Khazan

Gra dostanie demo. Jest to soulslike. I trzeba będzie to sprawdzić


1

@barcanawieki W sumie ciekawe czy oni przetrwają premierę tej gry. Bo już jest tam krucho z tego co mówią plotki a jakoś mi się nie wydaję żeby to był mega sukces.

Oczywiście w okolicy premiery na różnych portalach będą się pojawiać artykuły jak to "świetnie wygląda" albo ile to się nie sprzedało procederów. A po premierze "największy sukces Ubisoftu" "gracze masowo rzucili się na AC: Shadow" "zachwyt w recenzjach Ubisoft świętuje sukces" i na koniec standarde "Ubisoft dziękuję graczom i chwali się ocenami wszystkie 10 na trailerze". Dokładnie tak samo jak przy Star Wars Outlaws i nowym DA.

A po miesiącu nikt w to nie gra i klęska. A i żeby czasem nie porównywać tego do Baldura 3 który po półtora roku osiąga 100k albo innej dobrej gry jak GoT.

1

@marcin62 Bier Scholar of the First Sin to jest to samo co II tylko że z dlc i bugi połatane. Trochę też jest inne rozstawienie itemów ale jak nie grałeś w oryginał albo na wyścigi gdzie musisz wiedzieć wszystko to żadna różnica.

1

@barcanawieki To nowe info? Bo wiem że jakoś w październiku czy listopadzie już to przesuwne było tylko nie pamiętam na kiedy.

0

@tomek8756 Miałem w sumie kliknąć na to zdjęcie. Ale usłyszałem w głowie głos niczym Tyraela z Diablo II "nie. Nie czyń tego!" Coś mi się wydaje że lepiej go posłuchać. Bo nie wiadomo co tam jest a już się tego nie od zobaczy haha.

1

@jacobFCB Też słyszałem że ten raper Didi czy jak mu tam zaczął mięknąć. Ale w sumie nie wydaje mi się żeby takim ludziom coś zrobili no chyba że jest nagranie i ewidentnie już się żywcem nie da uniewinnić. Ludzie jak mają kasę to mogą więcej niestety.

0

Już Cię chłopie namierzyli. Tylko czekają żebyś się podrapał po nosie i z 5 meczy z głowy.

3

@esem91 "Wszystkim powinno zależeć, żeby Brazylijczyk wreszcie dojrzał i zmądrzał" to jest akurat na 99.9% niewykonalne.

0

@mako1233 No trochę tak. Ale piłkę kopie FdJ a ten z Bilbao jest bardzo blisko i "jego zagranie" jest przypadkowe. Dlatego mam wątpliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?