Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo No dobra. Tylko że co to ma wspólnego z polską armią Błaszczykiem i tym co mówił Jakubiak?
W jednym artykule jest że ma być wsparcie dla Abrams kontynuowane. I polskie części do f15 reszta to jest o tym co robią amerykanie.
"Poza tym jak biorę z portali info ty od polityka partii podejrzanej o sympatyzowanie z wrogiem" ja się powołałem na to co mówił Jakubiak czyli kukiz psl jakby nie było koalicja rządowa.
1
@JordiAlbion Jest to gra AC w Japonii na którą fani czekali lata. Ale nie będzie się w niej grało samurajem tylko afrykańskim niewolnikiem który został kimś w rodzaju maskotki Nobunagi był tak mało znaczący że po upadku swojego pana został odesłany do bodaj jezuitów. Ale ze względu na kolor skóry Ubisoft usilnie robi z niego samuraja na podstawie bardzo wątpliwych źródeł.
Do tego podejrzewam że będzie do bólu powtarzalny gameplay jak to u ubi np rozwal 10 klasztorów jak w Vallhala. Przeciwnicy jako gąbki na obrażenia i pewnie w .... błędów bo podobno robi to dużo nowych niedoświadczonych devów to już daje pewien obraz tego co można się spodziewać.
0
@Peciak Przecież nie od dziś wiadomo że demokracja jest wtedy jak wygrywają ci co mają wygrać a inaczej "trzeba powtórzyć bo przegramy" a pretekst się znajdzie.
0
@Borneo Czyli rozumiem z tego "Zaczęto to budować kiedy trump zablokowal beoń" że bariery zachciało mu się budować w listopadzie? Bo wtedy były wybory w USA. Coś mi ściemniasz. Bo tu jest artykuły pierwszy lepszy z maja
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/zasieki-bunkry-i-okopy-na-granicy-polacy-odpowiedzieli-na-pomysl-donalda-tuska/hz5h57v
Na pewno bardziej ufam w tej kwestii Jakubiakowi niż Tobie bo on nie raz był na tych komisjach. A Ty piszesz takimi enigmami że trzeba się domyślać o co chodzi i nie podajesz żadnych źródeł. Tylko uwierz mi na słowo.
To jest ciekawe "problem.znajwoekszy ból to są łodzie podwodne i ich brak w tej chwili polskie morze pod wodą Niemcy patrolują" i chcę dostać do tego jakieś normalne źródło bo jak szukam w google to mi wyskakuje tylko "katastroflny stan armii niemieckiej". I że oni mają 5-6 okrętów podwodnych z tego 2 pieron wie gdzie i 3 w stoczni bo nie działają.
"To co źle zrobił pis to za dużo zamówił też broni różnych marek co utrudnia współpracę.Trochę sprawę rozwiązuje przekazywanie ukrainie" czyli lepiej rozdać i nie mieć wcale. Przyznaję ciekawa logika.
"Jedyna pozytywna rzecz która zrobił to te wojska terytorialne" które platforma krytykowała.
Poza tym Ty cały czas o Macierewiczu a Jakubiak o Błaszczaku.
0
@Borneo Tusk buduje barykady przed ludzmi do których rok temu miał stosunek typu "po co wy chcecie się przed nimi zabezpieczać" to jest właśnie hipokryzja. Wojna na Ukrainie trwa dłużej niż od wakacji zeszłego roku. I dobrze wiedział kto tych ludzi tam sprowadza. Ale wszyscy wiedzą jak się wtedy zachowywali.
Co do stanu wojska to się nie będę wypowiadał ale Ci zostawię link z YouTuba. Coś nie dodaje z tym co Ty mówisz. Bo poniekąd wynika z tego że to chłopaki z po za pierwszej kadencji rozmontowali armię.
0
@DiSBlaDE Świeczki trefne bo się nawet nie stopiły....
1
@urbipl Nie będę komentował Kowalczyka bo szkoda czasu.
Ale uśmiech Lewego mnie już na meczu w..... do brata powiedziałem "matko... jeszcze się śmieje" tak samo pamiętam Fatiego zanim poszedł na wypożyczenie. Strasznie mnie coś takiego irytuje.
0
@Borneo Nie. Oni byli zagrozeniem zawsze tylko że Tusk to jest hipokryta i do tego niebezpieczny bo kosztem bezpieczeństwa państwa gadał byle co żeby tylko walić w pis.
To nie jest ideologia która ma kogoś przekonać do zmiany orientacji seksualnej bo to jest raczej nie możliwe w dużym stopniu. Oni nie zdobywają poparcia. Przecież to że Biedroń będzie się pokazywał z chłopakiem to mnie nie przekona żebym się umówił z kolegą.... Więc nie wiem na jakiej zasadzie chcesz stwierdzić czy to jest skuteczne. Oni chcą położyć łapy na dzieciach bo dziećmi łatwo manipulować i dlatego powinien być zakaz lgbt w szkołach. Dzieci w wieku 10 lat to się powinny nie wiem uczyć tabliczki mnożenia a nie o swojej płci i o tym że mogą się czuć łodzią podwodną bo takie mają widzimisię.
Oni mają na celu robienie ludziom wody z mózgu bo czym społeczeństwo głupsze tym lepiej.
0
@Borneo "chłopie oni są od zawsze ich idealologia nie zwiększyła % na tyle z ich ideologii" Napisz mi to jeszcze raz bo nie rozumiem.
"choć tania siła robocza zawsze się przyda." Tylko że to nie musi być siła robocza z lasu przy granicy z innego kręgu kulturowego.
1
Tak jest jak się maści 20 sytuacji w meczu.
0
My od lat nie uderzamy z dystansu.... Ludzie czy nikt tam tego nie widzi...
0
Masakra ile sytuacji.
1
Lewy... Nosz k... Nie ważne czy był spalony.
0
Pięknie wszedł.
0
@Borneo Po pierwsze to 7 tysięcy i tak nie zmieni sytuacji demograficznej jak sam zauważyłeś. Więc po co ich tu brać? Tym bardziej że za chwilę w unii powiedzą wzięliście tych to weźcie innych. Musi być twarde nie i koniec tematu.
Po drugie to nie o nich Tusk mówił "kogo się boicie" i to nie do nich gonili z siatkami bo to nie oni szturmowali granicę z Białorusią.
I po trzecie jeśli chodzi o lgbt to nie ich liczba jest niebezpieczna tylko propaganda gender. To że chcą wciskać dzieciom kit że możesz się czuć dziewczynką i jesteś dziewczynką a jak się poczujesz w poniedziałek chłopcem to będziesz. Niebezpieczne jest wprowadzanie do szkół słynnych latarników i rankingi szkół przyjaznych lgbt... Co to w ogóle ma być? Jeszcze brakuje żeby tak jak w Stanach zaczęli robić dzieciom operację zmiany płci bo taką sieczkę z mózgu im zrobili.
0
@Borneo Jaki miała wybór Polska wtedy Twoim zdaniem?
0
@Borneo Czyli ona tu te swoje brednie mówi o katolikach? Bo coś mi się nie wydaje.
https://x.com/Radoslaw2202/status/1870239394663432440
0
@Borneo Nie zależnie od poglądów jest to dalej chłop urodzony i wychowany w islamie. I dlatego nie powinno się ich brać do siebie tak jak Tusk jeszcze rok temu mówił. I tak jak pis chyba za pieniądze brał (chociaż nie wiem czy to byłi islamiści czy jacyś z Kambodży czy skąd).
Poza tym w islamie jest pojęcie takijja czyli oszukiwanie innowierców.
Ja bym ich nie brał bo jak widać nawet po 18 latach jak mu się styki przepaliły to zrobił syf. Mamy wystarczająco dużo swoich wariatów. I to nie jest prawda co mówiła baba z lewicy że jak się weźmie ich 7000 i jeden terrorysta wysadzi 10 Polaków to i tak dobrze jest bo my uratowali 6999 ludzi.
2
@Kgorecki2500 U mnie we wsi w Małopolsce zawsze się mówiło "na pole" i jakoś nie widzę w tym nic dziwnego.
0
@partymaker Nie wiadomo ile poszło pod stołem.
1
@draxidox Dzięki bo nie mogłem tego znaleźć.
0
@PizzerMan Powoli do meczu.
6
@Hosh Ale dalej imigrant z tamtego regionu / kregu kulturowego. Mamy swoich wariatów nie potrzeba nam cudzych. A poza tym to ja nie wierzę że ktoś może wyjść z islamu a już na pewno nie islam z niego. Ja im nie ufam bo oni mają w religii żeby kłamać jeśli na celu jest oszukanie niewiernych to się nazywa "Takijja" bodajże.
1
@Criss18Barca Wygląda na jakieś "młodzież kontra". Może to znajdę jak siadne przy kompie bo na telefonie to mało widać.
1
@Criss18Barca Skąd to jest? Bo bym chciał wiedzieć jaka była jego odpowiedź czy skończyło się na "mhm".
1
@Marian_Pazdzioch Nie wiem czy to jest temat do tego żeby sobie robić głupie uwagi / żarty. Jedni i drudzy powinni być odstrzeleni w momencie jak ich aresztują.
3
@TheNekro94 Bądźmy szczerzy Tusk to mówi co mu pasuje. Przypomnij sobie co gadał w wakacje przed rokiem o tych co stali na granicy z Białorusią. Czyi funfle tam latali za potrzebą. Które środowiska głosiły hasła "wpuścić ich a potem się zobaczy kto to jest" albo "kogo wy się boicie? Tej matki z dzieckiem?".
0
@Nazio_87 @clyde W Baldur's Gate 3 grałem ponad 320 godzin a na YouTube się dowiedziałem że tam jest smok w trzecim akcie. Ta gra to jest faktycznie "anomalia" tylko że nie w kontekście w którym by chcieli niektórzy z game devu. A pozytywnym. Przeszedłem 2 razy a jeszcze 2 minimum przede mną. Jeden na najwyższym poziomie trudności. A drugi zagram multi klasą na pierwszym poziomie klasy (chyba na steam jest za to osiągnięcie).
1
@kuz U mnie na Brave przestało dziś działać ale w sumie to się zdarza co jakiś czas a potem wraca do normy.
0
@Balboa901 Stawiam na PSG. Bo Messi Neymar Mbappe. I może jeszcze ktoś.