Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Widzę że z końcem roku się wam nudzi.
@tomek8756 26 76 78 (nie wiem jak się robi stopnie na telefonie). Nie wiem też jaki jest na to wzór ale jak suma kątów jest 180 (a musi być). To innej opcji nie ma.
0
Potrzebuje książki o historii Rzymu. Jak ktoś może coś polecić to śmiało.
1
@PizzerMan Siadłem na chwilę przy Path of Exile 2. Robię Sorceress ale na 10 lvl jest delikatna. Po kilku zgonach mnie wena opuściła. Przynajmniej na ten moment.
0
Zmarł Jimmy Carter 39 prezydent Stanów Zjednoczonych.
0
@MOLESTA "Go ahead, make my day"
I know what You're thinking "Did he fire six shots or only five?" Now to tell you the truth, I've forgotten myself in all this excitement. But being this is a . 44 Magnum, the most powerful handgun in the world and will blow your head clean off, you've gotta ask yourself a question: "Do I feel lucky?" Well, do ya, punk?
Harry Callahan.
0
@draxidox Powiedziałem to w pierwszych godzinach wojny. Jak tylko się to skończy nie minie miesiąc (a pewnie i szybciej) i będzie gadane o tym że trzeba wrócić do układów z ruskim. Liczy się w polityce biznes i nikt nie będzie się ukrami przejmował. A niemiec już coś z putkiem gadał ostatnio.
1
@Sulimo Lepiej nie bo podejrzewam że niektórzy by spamowali jakimiś bzdetami. I by tu był jeszcze większy cyrk niż jest.
0
@Herato Jak w ogóle można mieć taką średnią. Ja mam z tego co widzę średnią 5 z hakiem i mi się wydaje dużo. A tam po 100...
2
@Kessie
0
@PizzerMan Szczerze mówiąc to nic mi się nie chce.
1
@NeroTFP1 Już to widziałem ze 20 razy
@fart Chyba mamy zwycięzcę. Widziałem to ale dawno.
@FcPortoFan1999 To jest akurat słabe moim zdaniem.
@mateusz33 To może być ciekawe. Trzeba się będzie tym zainteresować.
0
Może ktoś polecić jakiś dobry film?
Ostatnio oglądałem
Full Metal Jacket
Wzgórze złamanych serc
Chłopcy z ferajny
3 części Ojca chrzestnego
Obejrzał bym coś jak Patriota (ten z Melem Gibsonem).
2
@Rust_CohleJa bym na jego miejscu sobie ją darował.
2
@agaFCB To zależy. 3 jest fajna ale trzeba się liczyć z tym że
a) faceci będą się oglądać
b) babki będą zawistne haha.
Na weselu brata moja się tak ubrała mniej więcej ale w kolorze coś jak ciemny zielony i była sensacja.
1
@Krisgum Ja wybijałem 12 w mieście. W drugim graniu na końcu aktu drugiego miałem lvl 9. Na taktycznym. Ale jest kwestia co tam się pozmieniało bo ja grałem zaraz po premierze.
Fabularnie góry to jest lokacja związana z Lae'zel. Jest tam sporo expa to fakt. Ale już tam nie wrócisz (no chyba że w którymś patchu zrobili że się da ale wątpię). Jest tam też fajna broń dla Lae'zel i i chyba najlepsza maca dla Shadowheart. Sprzedawca ma bodajże nóż dla Astariona (bodaj na crit ale nie pamiętam). Oczywiście mówimy o podstawowych klasach.
Moim zdaniem 12 lvl to nie jest problem bo potem w D&D to już się robi trochę OP. To że ludzie robią 12 w drugim akcie to zależy jak kto gra. Ja grałem 2 razy a na YouTube się dowiedziałem że pod miastem jest smok...
Githiankami u cesarza można ominąć z tego co wiem. Ale ja bym radził pochodzić po mieście i w Rivington tam jest taka złota jaszczurka u kowala (strasznie nakręcona) ona ma trochę itemów może któryś Ci przypasuje. W mieście jest Dammon ma chyba najlepszy armor jaki można kupić.
Co do Astariona to nie wiem bo z nim robiłem tylko questa i tyle. Ale ja bym go zrobił żeby miał dużo dex i crit. Jak to łotrzyk.
0
@Krisgum Jak powiedział goblin do operatora katapulty... "Wal".
Ekspertem może nie jestem ale grałem już 2 razy (ponad 300 godzin). Jak dam radę to odpowiem.
0
@Szklaner Ogólnie lektury szkolne mają to do siebie że zabijają chęć czytania. U mnie na lata zrobiło yo Quo Vadis.
5
@Eklerek Moim zdaniem to jest najlepszy komentator angielskiej w Polsce. Ciekawe swoją drogą czy wróci do C+.
0
@ziomal88 Ja nie wymagam nic. Nie pisał bym nic gdyby VR u nas dalej był. A oni go skreślili i teraz im już nie ufam. Za chwilę sprowadzą następnego i zrobią to samo. "Endriczk" w realu gra ogony ale tam jest. Wymień mi jesnego co poszedł od nas na wypożyczenie wrócił i zrobił karierę ostatnio.
0
@ziomal88 Raczej piszę o Deco i naszym zarządzie. Poza tym VR w Brazylii też był podobno dobrze oceniany. Sprowadzili go na siłę pół roku wcześniej niż miał być bo im się uwidziało. Nawet praktycznie nie dostał szansy i go wywalili. Gdyby był inny dyrektor sportowy/ zarząd nic bym nie mówił ale temu to nie ufam.
1
@Sulimo Następni do zaorania? Zaraz po Śląsku Wrocław.
0
@Kgorecki2500 Boją się własnej historii.
0
@dzefrej234 Z jednej strony tak. Z drugiej dać 40 baniek za szampana wypić dwa niewielkie łyki i wylać go do zlewu to nie jest inteligentna zagrywka. A raczej wątpię żeby VR miał tu dostać jeszcze szansę.
5
Deco już jedną perłę z Brazylii sprowadził. Przyszła pół roku wcześniej i za chwilę poszła do Betisu... Jeszcze ze dwie takie perły i już żaden młody tu nie będzie chciał przyjąć. Pierwsze i podstawowe pytanie powinno być "czy trener go chce".
1
@Cule2013 Nie daje rady oglądać tenisa siatkówki (poza plażową pań ale tu są pewne plusy) oraz wyścigów poza startem.
1
@July_6_BcN Wychodzi raczej że jest zdesperowany.
1
@tomek8756 Jak ktoś musi napisać że jest normalny to znaczy że nie jest.
0
@tomek8756 No to ja nie. Bo nie znam czterech zwrotek ani nie czytamy nic przed wigilią.
0
@gumaz A nie czasem Gondor?
0
@MateS 17 bo taki miałem jak grałem w pes 10.