Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Deluxe u mnie stoi. Kolekcjonerkę bym kupił. Ale oficjalnie chyba już nie ma. A przed premierą nie byłem pewny czy warto.
0
@Safrani Na ten moment to mówi że załatwi. Zobaczymy czy się wyrobi do wyborów i co będzie dalej.
0
@baryn Ja od nikogo nic nie wymagam. Ja ma jego miejscu bym mu podał rękę bo chłop ma z Rosją wspólnego tyle że się tam urodził i ma rodzinę (najprawdopodobniej).
0
@MesQueUnClub_87 Po 5k to były wersję kolekcjonerskie z figurką kostkami i całą resztą.
0
@MesQueUnClub_87 Miało w ogóle nie być pudełek. Ale ludzie robili spam. No to zrobili w wersji deluxe. No cóż dobra gra to ludzie chcą mieć nie dziwię się. Pasowałoby więcej kolekcjonerek.
1
@Ojciec5tkidzieci Tak jakby zwykli Rosjanie mięli wpływ na to co robi władza... Ludzie to jest ten sam (no może podobny bo jednak możesz opuścić kraj ale jednak) poziom co Korea Północna. Będziesz podskakiwał to cię aresztują i tyle cie będzie.
1
@BulaKG Jak na grę rpg single player w prawie półtora roku po premierze to w c... nowy Dragon Age tyle nie zrobił a premiera była z miesiąc temu.
@MesQueUnClub_87 Jest u Larianów na stronie. Edit (w EU jest out of stock haha).
https://eu.merch.larian.com/en/products/baldur-s-gate-3-deluxe-edition-ps5
Na allegro też widziałem coś za 300 ale ja kupowałem od nich i przyszło za tydzień (wersja PC).
0
@Kgorecki2500 Mnie ciekawi ten remake jedynki. Popatrzę na YouTube jak to wygląda. Chociaż wątpię żebym w to zagrał. Wiem że to trochę sprzeczne. Na pewno będzie inny dubbing i to mnie odrzuca. Tak jak w Warcrafcie reforged jak usłyszałem nowy to wywaliłem. Tyle że w Warcrafcie da się zmienić na stary (zamienić pliki) tu raczej będzie to niemożliwe bo to nie będzie Gothic 1 do 1.
0
Baldur's Gate 3.
Niespodziewanie Baldur dalej jest rozwijany. W przyszłym roku gra otrzyma patch 8. 12 nowych subklas tryb fotograficzny cross-play i więcej.... Wygląda na to że teraz będą dodawać content. I to wszystko za darmo. Patch 7 miał być ostatnim dużym patchem. Ale liczba graczy mówi sama za siebie (95k na steam 3 dni temu) ludzie chcą więcej. Może dojedziemy do patcha 10? Może będzie górna część Baldur's Gate (tak jak było w planach). Oby.
1
@Safrani Chyba by trzeba odciąć cały internet. Bo inaczej zawsze odpali jakiś VPN i wszędzie wejdzie.
1
@PizzerMan Po porażce realu zawsze trochę lepiej.
0
@Borneo Moim zdaniem poparcie będzie rosło bo się zmieni pokolenie. Na początku tj w latach 90 ludzie głosujący to było pokolenie wychowane w komunie i na solidarności która się dogadała z komuną. I tak się ten pasożyt żywi. Tu na prezydenta wybrali chłopa o wątpliwej reputacji (wałęsa) a potem już otwarcie komunistów kwacha i millera. Z nimi Korwin miał robić koalicję? Korwin jak był w sejmie w latach 90 proponował zakaz robienia budżetu z deficytem to go wysmiewali i do czego doprowadzili przez ponad 30 lat rządów lewicy gospodarczej?
0
@Borneo Niech im ludzie dadzą szansę. I byśmy zobaczyli co i jak bo jak na razie od "końca" komuny to rządzi tylko rząd albo otwarcie lewicowy albo przechylony w lewo w kluczowych kwestiach (gospodarka). Dobrze że święta idą może będzie paliwo po 5.19 xD.
13
Uwielbiam X.
0
@Popitek12 Może komuś się podoba konkretna osoba a nie wiem czy wszystkie znajdziesz.
Mnie szczerze mówiąc dziwią bardziej ludzie którzy dzień w dzień kupują paczkę lub dwie papierosów albo piwo. To już bym wolał ładną dziewczynę pooglądać.
0
@NeroTFP1 Ktoś chcę sobie założyć OF to niech sobie zakłada. Ktoś chce sobie opłacać to śmiało. Nikomu nic do tego. A borek jest ostatni żeby krytykować bo swoje w internecie też pokazał....
@Popitek12 Dziwi Cię że ludzie lubią ładne babki? Bo mnie wcale. Kiedyś był Playboy teraz jest OF czy ogólnie internet a za parę lat pewnie będzie VR albo coś.
0
@Kgorecki2500 Tylko czasu mało haha.
0
@Safrani "Zlotousci byli. Ale do roboty już się nie nadawali." Czyli to samo co i Tusk też opowiadał że paliwo będzie za 5 z hakiem. I też tylko gada. Minęło już rok jak mają władzę i co zrobili? Ze 100 konkretów może 15 (nawet chyba nie tyle) i to jakieś bzdury. Oni są siebie warci a mimo to ludzie głosują na jednych bądź drugich.
3
Total War Warhammer.
Nowe dlc nadchodzi 4 nowych legendarnych lordów. 2 dla Khorna i po jednym dla Ogrów i Orków. Gdyby nie to że wychodzi poe 2 to bym zagrał a tak to tylko kupie i będzie czekać.
0
@PizzerMan A nic wielkiego. Wszedłem rano na YouTube i się pokazało nowe dlc do Total war. Byłoby grane gdyby nie to że 6 grudnia wychodzi PoE 2
0
@Comentateiro Gak klikniesz to jest napisane "w wywiadzie opublikowanym w sobotę we włoskim dzienniku „Corriere della Sera”" więc może tam coś takiego być. Tym niemniej wcale mnie takie coś nie dziwi. Tak działają politycy którzy chcą dobrze dla swojego kraju. Zero oburzenia. Chciałbym żeby nasi robili to samo.... Chociaż u nas rudy też działa dla Niemiec haha.
0
Guardiola chyba dostanie kur.....
5
Tworzymy historię Balde i Mama Balde w LM.
0
@spyke W sumie 15 ale nie wiem ile było za Marca.
1
@Popitek12 Telewizja kłamie.
0
No chwała... Martin asysta też mu może pomóc.
1
LeBron w NBA z synem a gdyby tak zagrał dziś Balde to zagrał by z Mamą to by dopiero było.
0
@Safrani Obawiam się że według Ciebie jeśli ktoś ma inne zdanie niż Ty to znaczy że myśli że "zjadł wszystkie rozumy". Co jest złego w Wilku? Poza tym że mówi jak podejrzewam coś z czym Ty się nie zgadzasz.
0
@macio_944 Przy tym czasem nie robi jakąś baba obłąkana przez DIE?
0
@Safrani Co mam doczytać? "Premier zaznaczył, że mówi o tym "ponieważ ciągle jest bardzo dużo zamieszania w przestrzeni publicznej i to jest zamieszanie, które bardzo często wytwarzają ci, którzy dużo mówili o CPK, ale nic nie zrobili". Czyli na ten moment zrobił dokładnie to samo co jego poprzednicy. Wsadził kasę i gada. Tyle że pis szedł od zera i PODOBNO już można było budować. Czyli coś jednak zrobili bo pewnie musieli zrobić jakieś pozwolenia. Nabyć lokacje. I takie rzeczy. A tuski rok nic nie zrobili tylko audyt miał być i jakieś oceny tego projektu ale ja nie widziałem nic takiego. Jedynie coś im połączenia kolejowe nie pasują.