Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za taką kasę to dziękuję. A szczerze mówiąc nie wydaje mi się że to jest chłop na Barcelone.
0
@Peciak Sondaż na 3 lata przed wyborami jest wart tyle co nic. Zwłaszcza w Polsce. Tu ludzie mają krótką pamięć a przed wyborami panuję epidemia amnezji.
0
@Pedri16Future "(jeśli nie zrobił tego VAR). To znaczy że jak var uzna że Lewy na spalonym to i tak nie zmieni decyzji? Czy pójdzie popatrzeć i dopiero wtedy nie zmieni decyzji?
Moim zdaniem nic to nie zmieni bo przede wszystkim nie są wyciągane poważne konsekwencje za błędy a po drugie przepisy są nie jasne. Np mnie denerwują tekst typu "miękki karny" co to w ogóle jest? Jest faul w polu karnym to jest karny i tyle koniec pieśni. Czarno biały przepis a nie na zasadzie"kopnął byś go metr wcześniej to bym dał wolnego ale na karnego to nie".
0
@marcin62 Żeby jeszcze w Polsce prezent miał coś do gadania i faktycznie mógł "Let’s Make Poland Great Again" to by było fajnie. A prawda jest taka że u nas prezent to jest albo długopis albo vetoman. W zależności czy rząd jest razem z nim czy z innego gangu.
0
@MessiForeverTheBest A co mówił w związku z flagą?
0
@barteq @Arkon Jaka jest dla Was różnica między lewicą a prawicą?
0
@Arkon Nawrocki to nawet nie wiem kto to jest. A Sikorski ten z PO czy jakiś inny? Jeśli ten to przecież lewica jak i cała PO.
0
@Geble Oby. Bo oryginalnie reforge to był dramat. I i II się kiedyś ogra bo będzie dużo lepiej niż w przeglądarce lata temu czy na gog. Już przez samo sterowanie myszką dobrze zrobione.
0
@Arkon Jak wywalimy tych dwóch co powiedziałeś to są sami lewicowi więc jako prawica nie pójdę na wybory.
2
Stało się. Warcraft 3 reforge otrzymał patch 2.0. Czy jest to wystarczająco żeby napisać Reforge to się okaże kiedy będzie ściągnięty.
Dodatkowo Warcraft i Warcraft II dostały Remastery.
https://x.com/jasonschreier/status/1856771109984899291
0
@macio_944 Braun się nie ściskał z Putinem na molo.
1
@yzyr Po pierwsze nie znam dużo przypadków żeby ktoś poszedł za to siedzieć. Ale znam masę przypadków gdzie mordercy od tego zaczynali i to nie ma znaczenia czy za to siedział czy nie. Na YouTube był albo jest taki kanał Kryminatorium i jeszcze jeden gdzie babka opowiada (ale nie pamiętam nazwy) o takich psycholach. Bardzo często powtarza się schemat że za dziecka znęcał się nad psami czy kotami.
Moim zdaniem jak ktoś jest nienormalny psychicznie w taki sposób to powinien być pod kontrolą. I nie ma znaczenia czy był przypadek żeby "po wyjściu z więzienia za znęcanie się nad zwierzętami zrobił komuś krzywdę".
2
@NeroTFP1 Nic mu znając życie nie zrobią. Bo co dostanie? Max jest 5 lat to mu dadzą może 1.5. A za chwilę śmieć wyjdzie i stwierdzi że może by tak podnieść skalę i zrobi komuś krzywdę bo widać że normalny to on nie jest.
0
@Ojciec5tkidzieci Bardziej ciekawe jak zareaguje na propozycję Mizory. Bo w sumie o niedźwiedziu można nawet nie wiedzieć (jak się nie śledziło informacji) a ona jest.... Trudna do ominięcia jak się rekrutuje całą ekipę.
0
@Karzel Dla mnie tej gry są dwa główne minusy.
1. Najważniejszy to jest brak możliwości łatwego włączenia oryginalnego dubbingu. Który był genialny w polskiej wersji. Jak słyszę te nowe to uszy krwawią.
2. Grafika która w ogóle nie pasuje mi do Warcrafta (chociaż tu można wrócić do starszego) w przeciwieństwie do tego co było pokazane na pierwszym pokazie.
0
@Wojcio Też o tym słyszałem. I obawiam się że na tym się właśnie skończy a Warcraft 3 reforged 2.0 o którym ostatnio były informacje to będzie właśnie Warcraft 2 w Warcrafcie 3 reforged.
Tak jak napisałem uwierzę jak zobaczę bo reforged też miał wyglądać inaczej. Więc to co oni zapowiadają a co będzie to zupełnie dwie różne rzeczy (chociaż reforged to podobno wina activision bo było mało procederów i Boby stwierdził że się nie opłaca).
@Khajio Nie wiem czy są OP bo przyznam szczerze że po reforge przestałem to śledzić. A W4 to raczej bym się nie spodziewał. Jednak jest WoW i na tym się skupiają. A dwa to po takim reforged (0.6 na metacritic) nie wiem czy ludzie by tak entuzjastycznie do tego podeszli. Bardziej już widzę Rereforge bo Microsoft idzie w odświeżanie strategii.
0
Warcraft direct.
Warcraft to uniwersum dla mnie najważniejsze. Zaczęło się od (jak pewnie u większości) Warcrafta 3. Potem był WoW i już zostałem wessany na zawsze. Znam całe lore czytam książki. Bohaterowie znaczą dla mnie więcej niż bohaterowie wszystkich innych uniwersów razem wziętych. Kiedy Garrosh zabił Cairna to autentyczne poczułem żal. Nie raz w nocy siedziałem w Thunder Bluff patrząc na Mulgore. Kiedy został zapowiedziany Warcraft 3 reforged znów poczułem się jak dziecko.... Tym bardziej ciężko mi było patrzeć jak Blizzard to zmasakrował.
Ale jutro Warcraft direct z okazji 30 lecia Warcrafta. Chodzą plotki że ma być coś dużego. Uwierzę jak zobacze.
Ostatnia nadzieja na to żeby zrobili to co obiecali w 2017 czy 18 roku. Nadzieja umiera ostatnia.
Może są tu jeszcze jacyś fanatycy Warcrafta.
For The Horde.
https://ibb.co/4gnnX4M
https://ibb.co/LNyPtCG
https://ibb.co/87rzDyc
1
@Ojciec5tkidzieci 2 lata w zawieszeniu....
1
@yzyr Jeśli ktoś jest tam nielegalnie to może być nawet eskimosem. WSZYSCY nielegalni powinni być deportowani.
14
Faktycznie konkretny chłop. Oby im się udało.
4
@Fenelon Reszta towarzystwa lekko zażenowana.
3
"Barça poprosi o wyjaśnienia na temat spalonego Lewandowskiego na Anoeta, ale nie było błędu VAR-u. " No chyba jednak był bo praktycznie każda powtórka to pokazuje....
0
@Gaz A ile było w golach bo nawet nie pamiętam?
0
@tbas Nie wiem czy aż tyle ale są o tym artykuły. Na sam atak serca po tym szajsie umarło prawie 40000 ludzi.
https://www.npr.org/2007/11/10/5470430/timeline-the-rise-and-fall-of-vioxx
Dobranoc.
1
@Aragorn33 Mi się już na meczu te powtórka dziwna wydała ale mówię "no przecież niemożliwe" chociaż z drugiej strony to dziwnie długo trwało zanim ją pokazali. Zwykle jest praktycznie od razu a tu nie.
1
Bardzo ciekawe rzeczy chłop mówi. Robert Kennedy będzie się zajmował podobno zdrowiem w USA za Trumpa.
0
No szkoda. Nie zawsze się strzeli 4-5 goli. Trudno. Ławka trochę krótka jeśli chodzi o ofensywe.
Przynajmniej mnie nie będzie gryzł mecz z Osasuną haha.
0
W przerwie będzie w szatni nieciekawie haha.
0
Kiedy mu się kończy kontrakt? Chłop zacznie bieg i kontuzja...
0
No jednak jest linia. Te półautomatyczne spalone to jest chyba najlepsze co w la liga jest.
Tylko nie wiem czy to był but Lewego a nie tego od nich.