1

Może ktoś ma dzieci w takim wieku że może to potwierdzić lub zdementować. Bo widzę że się na X coś takiego pojawia i mnie ciekawi jaka jest prawda.


0

@jacobFCB Chyba nieprawda. Przynajmniej jeśli idzie o Latynosów facetów. Wczoraj widziałem przemówienie po wygranej i tam mówił że latynosi na niego głosowali. A gdzieś był wykres taki



Z drugiej strony godziny mijają to pewnie jeszcze liczą. I % zmieniają.

1

@Kidd Mi się wydaje że jest gorzej. Ty napisałeś "lata 45-89 niestety nie pozwoliły na odbudowę i zasypanie tej wyrwy" a ja się obawiam że jak tak dalej będzie to i lata 1945-2245 nam nie pozwolą się podnieść. Bo niby jak skoro przykładowo jak tylko Polak coś wymyśli to za chwilę wyjeździe do Stanów czy gdzieś i tam dostaje pieniądze za patent albo na rozwój i za dwa pokolenia jego dzieci czy wnuki już nie będą się nad Polską zastanawiać. Przez co nasza nauka leży i kwiczy innowacji praktycznie nie ma (ostatnio nawet tu ktoś pisał o tym). Nasze uniwersytety są według ostatnich raportów w drugiej setce najlepszych uniwersytetów na świecie ( nie wiem czy w pierwszej jest chociażby 1 ale chyba nie).

Druga sprawa nasi politycy od zawsze tylko gadają przykład atomu jest idealny. Od 95 roku ta sama spiewka. Każdy duży projekt tu trwa dekady bo non stop się sprzeczają. Perspektywa myślenia to jest max 2 kadencję. Zamiast elity to są pasożyty. Jedni robią wszystko przeciw drugim. A ludzi mają za idiotów. Nikt za nic nie odpowiada bo wyborcy to wyznawcy a nie wyborcy.

0

@Wasacz_ Tak samo udany jak i tusk a i tak ludzie w Polsce pewnie na niego za 4 lata zagłosują z tym samym tekstem co zawsze czyli "tak źle jak za (tu nazwa partii rządzącej) jeszcze nie było" tak jakby w ogóle nie pamiętali że i pis i po już rządzili i to nie raz.

0

@Wasacz_ Tusk to raczej tam klęka jak już.

0

@KrychaFCB A kto tam rządzi?

3

W takim meczu z tym wynikiem... Po c... 6 minut. Mimo wszystko.

0

@NeyJr11 Z realem coś tam obronił.

12

Dziś co w bramkę to w sieci.

0

Walnij z pierwszej i 6....

1

Ciekawe kiedy ostatnio obrońca zrobił 3 asysty w meczu.

0

@aspr1me Wg Transfermarkt ma zagrane 5 meczy 33% możliwych minut.

1

Ja bym dał Fatiego niech zagra z 20 minut.

3

To raczej nic poważnego nie będzie.

0

Dobra. Raczej po wszystkim. Czas na zmiany.

1

Młody do zmiany.

Edit: Stary też haha.

0

Spokojnie zaraz im walniemy.

1

@Kidd Mam takie wrażenie że gdyby w polityce byli ludzie tamtego pokroju to 99% tych co teraz są w sejmie to by robiło co innego.

0

Myślałem że nie trafił hehe.

0

@FcPortoFan1999 W sumie. Ale i tak ewentualna zmiana herbu to jednak.... No chyba że flaga zostanie albo ją wkomponują w tej znak RB. To ma 120 lat... NIE DOTYKAĆ haha.

0

@barcelonaLM Możesz powiedzieć coś więcej? Albo chociaż czy to jest zaawansowana sprawa. Bo ja słyszałem że sytuacja ma być rozwiązana do stycznia.

@Robert_Kubica Pogoń jest przeklęta co pokazała w finale PP z wisłą "zero tituli" na wieki haha. A na poważnie to może dlatego że w Cracovii po śmierci profesora Filipiaka zachodzą zmiany. Może faktycznie po sprzedaży Comarch stała się dostępna.

@FcPortoFan1999 Jeśli wiązałoby się to ze zmianą nazwy z wywaleniem "Cracovia" albo zmianą herbu w klubie który ma prawie 120 lat to ja jestem przeciw.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kidd Jedni i drudzy są odklejeni od rzeczywistości i tyle.

Ostatnio zacząłem oglądać na YouTube kanał Oblicza XX wieku. I tam mimo że też nie wszystko było dobrze. Polscy politycy to byli polscy politycy. I to była faktyczna elita. Starali się dbać o kraj. Potem nas niemcy i ryscy wybili i elitę zastąpili "elitą" czego skutki widzimy dziś w postaci polityków nijakich bez kręgosłupów.

3

Wybory wyborami a tu taki news.
Faktycznie ostatnio na mieście chodzą takie pogłoski. To by było ciekawe. Chociaż RB zmienia znak i nazwę więc nie bardzo mi się to podoba.

https://krknews.pl/red-bull-cracovia-co-dalej-z-klubem-po-przejeciu-comarchu/

1

Piękna sprawa.

22

@Arcybiskup Z pisu jest taka prawica jak ze mnie kierowca F1.

0

@BorzyKrzys Agent Bolek zmienił front czy to fake?

0

@DragonxNF U mnie tak jak napisał kolega @MessiForeverTheBest Wifi na telefonie. Tak jakbym tracił połączenie z Internetem. Nie wczytuje i zamula czasem. Co ciekawe wifi obecnie jest z T-Mobile tak jak pisał @Kidd

Co do Kidda jak możesz to wejdz na strone np ppe.pl (na tym wifi) bo u mnie ona też się ledwo na T-Mobile wczytuje. Może to jest problem T-Mobile a nie koniecznie konkretnych stron.

0

@Pedri16Future No jest tylko czy aż tak żeby się w taki sposób wywracać? Dlatego lubię hokej albo rugby.... Piłkarze (duży %) to są takie p.... że aż żenada.

0

@Fido66 Od czasów Kluiverta czyli gdzieś 98/99.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?