Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16 Jeszcze ze 2 sezony i myślę że zrobi bo w tym to nie wiem. 35 goli to dużo.
0
@Khajio Akcję akcją. Ale z tego co słyszałem to gameplay magiem jest straszny. Także jak ktoś planuje to lepiej warrior albo inna melee klasa (podobno rogue jest ok).
2
@Khajio No nie wiem czy ktoś to ocenia jako lepsza II. Bo z tego co widziałem to ludzie mówią że " ok końcówka jakieś 2-3 godziny są super tylko że cała reszta to nie jest DA". Do tego dialogi jak dla kretynów już pomijam nawet kwestię woke. Tylko oni a zwłaszcza postać gracza zwraca się do kompanów jak do dzieci.
@Luciano99 Ciekawe jak ta gra się sprzedała.... Space Marine 2 poszło w 4.5 milionach a na steam grało jednocześnie 250k czy coś koło tego. DA max miał cos 80 z hakiem. Ok jest w tej usłudze od EA ale jak ktoś na YouTube zauważył (może i słusznie) steam jest najpopularniejszą aplikacją do grania więc może nawet osiągnął najwyższe liczby. Ale nawet jak nie to nie wydaje się żeby ta gra doszła do 400-500k jednocześnie.
Pomijam fakt że BG3 miał na samym steam 870k a gra była jeszcze na bodaj GoG. Teraz gra w Baldura więcej niż w DA. A Baldur wyszedł ponad rok temu... Mi się wydaje że to może być koniec BioWare ale w sumie z BioWare to tylko nazwa została ci co robili Baldury Dragon Age czy NVN dawno tam nie robią.
Zamiast zrobić grę którą chcą gracze to robią takie c... wie co i zdziwieni że mało kto kupi i trzeba zwijać interes a w kolejce już czeka ekipa z Ubisoftu z tym swoim Shadow...
4
@JohnnySilverhand Co to za argument że "tylko braki w wykończeniu Bawarczyków sprawily ze nie dostaliśmy od nich my wtedy 4." Gdyby nie braki u Dembele gdyby nie Roma to by było x więcej lig mistrzów. Gdyby sędziowie wywalili Viniego za duszenie to by nawet nie było dyskusji o złotej piłce dla niego.
Gdyby nie słupek gdyby nie poprzeczka.
Gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka.
Nie trafili i tyle. Dostali baty. I nas nie pomulili w pół godziny.
0
@Rewolucja123 Jest wtedy kiedy pasuje tym co ma pasować.
0
@Pedri16Future To jest pierwsza sytuacja (bo nie oglądałem drugiej polowy)? Jeśli tak to ja tu mam problem z tym od kogo ta kreska była robiona bo mi się wydaje że tam najbardziej wysunięty był Balde.
1
Stary Williams to już że 3-4 asysty powinien mieć.
1
@partymaker Podobno do wakacji.
1
Moment. Oni od właściwego chłopa to pokazali? Bo mi się wydaje że powinno być od Balde.
0
Myślałem że Balde łamał linię.
0
Brawo Eminem. Jeszcze ze 2 i po problemie.
3
@agaFCB @Wasacz_ Ja mam wrażenie że każda reklama jest głupsza od poprzedniej zwłaszcza w Polsce. Jak już myślałem że doszli do ściany to wyskoczył chłop z tekstem o tym że się chce dowiedzieć wszystkiego o "WACIE" bo zaklada firme czy coś takiego. I nie wiem czy to niby śmieszne miało być bo VAT i WATA ale moim zdaniem to żenada.
1
@Hosh Z jednej strony tak. Ale z drugiej rozumiem że może się obawiał czy mu jej nie zabiorą (oczywiście dla jej "dobra"). A poza tym tak jak mówisz był sławny więc służbom to nie przeszkadzało dopiero ktoś "życzliwy" musiał zgłosić. Mnie bardziej zastanawia dlaczego ją uśpili. Tym bardziej że to wiewiórka a nie jakiś lew.
I nie wiem czy jedna wiewiórka i jeden szop to już jest hodowla. Może w znaczeniu prawnym tak ale on ich nie rozmnażał (przynajmniej nic o tym nie wiem).
2
Komuś po kilku latach zaczęła przeszkadzać wiewiórka i stwierdzili że lepiej ją zaj..... i nikt nie pomyślał że to chore? Szkoda słów.
1
@Comentateiro Gdyby ktoś był złośliwy to by powiedział że zaszła tam dość poważna zmiana klimatyczna bo się burza zmniejszyła o ponad połowę. I to bez udziału człowieka. Ale ja nie jestem złośliwy to nie powiem.
1
@Kgorecki2500 Dlaczego uważasz że go sowieci rozwalili? Kiedy oglądałem o tym program i wiadomo że oficjalnie był wypadek. Ale w śledztwie było dużo nieścisłości. Dlatego stawiam że mogło to zrobić wojsko amerykańskie. Bo on był jednym z niewielu w armii który chciał ruskich z Polski przepędzić. Tylko że to by było nieopłacalne z punktu widzenia amerykańskich żołnierzy.
1
@macio_944 Ciekawe co by żona pomyślała gdyby takie coś zobaczyła.
1
@Azazel_Pazuzu Cmentarze jak cmentarze. Ale śmiech to było zamykanie lasów.... A to że otwarte było dla rządu to akurat mnie nie dziwi bo przecież nie od dziś wiadomo że są równi i równiejsi.
0
@Safrani Widzę że Metallica gdzieś gra.
4
@Kgorecki2500 Serio Joe powiedział o mniej więcej połowie społeczeństwa że to są śmiecie? Na niecałe dwa tygodnie przed głosowaniem. Geniusz.
0
@misterio Szczerze to ja to widzę tak że to po prostu zwiecha systemu i dlatego pokazuje.
Tylko że problem jest taki że zawsze tak jest w jednym kierunku. Bo gdyby było w obu to by był film jak klika KH i daje DT. Ale takich teraz nie widziałem ani nie widziałem takich na ostatnich wyborach jeśli chodzi o JB. A że klikali Trumpa i dawało Joe było dużo. I tu jest problem.
0
@misterio Teraz to już chyba c... z tego będzie.
https://ibb.co/fvkz5q4
Wcześniej było całe widać...
0
@arasz1819 Dlatego dodałem jeszcze artykuł. Żeby nie było znowu że tylko random z neta coś napisał/ pokazał.
@misterio Gdzie w tym artykule jest jak" tapią po tym urządzeniu i wszystko jest ok?" Ja tam tylko widzę zdjecie z tego wyżej. I wypowiedź chłopa że wszystko działa ale nie widzę żeby klikał i działało. Chłop klika Trump i wychodzi Kamala.
8
@arasz1819 @Wasacz_ O matko.
https://www.kentucky.com/news/politics-government/article294842374.html
Tu macie chłop z milionem wyświetleń. To że stop lewactwu to podało no jest mało ważne. Po prostu się wyświetliło na Twitterze ale raczej nie oni to pierwsi pokazuja.
0
@4drian0 No nie wiem czy "mało kto się spodziewał, że wybije ponad 10 tys steamie". Ale może masz rację. Ciekawe czy gdzieś się da sprawdzić ile ludzi ogólnie gra na wszystkich możliwych opcjach.
BG był fakt tylko na steam ale nie było pudełek więc tu sporo ludzi zrezygnowało. Tu nie wiem jak wygląda sytuacja ale i tak ciekawe jest jaka jest tego sprzedaż.
Mimo wszystko taka marka i tyle lat robienia. To ciężko mi tu zobaczyć sukces. Tym bardziej że jak ktoś zauważył pewnie sporo ludzi zrobi zwrot bo kupili tylko po to żeby się przekonać czy faktycznie jest tam takie woke jak wskazują przecieki.
2
Myślicie że to prawda? Nie wiem czy oni już głosują na maszynach skoro chyba we wtorek są wybory. Co nie zmienia faktu że w ostatnich wyborach w Illinois takie rzeczy się działy.
https://x.com/Radoslaw2202/status/1852055411605803504
1
@partymaker Na PC dzięki myszy jest dużo przyjemniej. Na konsolach to okrągłe UI jest (na początku) strasznie wkur....
0
@marcin62 Szału nie ma patrząc na to że BG3 ma ponad rok i teraz jest 61k. Już nie mówiąc o tym co się działo w okolicach premiery.
Myślę że DA w weekend dobije do 200k i to max. Jak na grę od takiego studia i taką markę wynik 200k bardzo słaby ( a w sumie nie wiadomo czy dobije).
1
@matirix20 Na to co mnie szczepili 30 lat temu jak ospa czy inny shit to uważam że jest ok. Bo było używane i badane x lat. Na nowe covidy to bym się bał.
1
@Kgorecki2500 No cóż człowiek zawsze myśli że jest niezniszczalny / pecho odporny dopóki się coś nie stanie.