0

Brawo. Na 99.9% nie ma spalonego.

0

@blakkudium Oni odpiszą że nie. Niech przyjedzie to go zbadają i stwierdzą symulację.

0

@norbi77 To jest ktoś znany czy po prostu przypadkowa babka?

0

@TheNekro94
1. Świat według Bundych
2. Hoży doktorzy

2

@norbi77 Ewidentnu ruch ręką powodujący podmuch wiatru który z siłą huraganu powala zawodnika realu Madryt. Dziwi brak czerwonej.

1

@escarabajo Meczy jest jeszcze ponad 60. 1 gol na 2 mecze. Średnią ma dobrą.

0

@Marian_Pazdzioch Mi właśnie ostatnie 2 dni zaczęła działać lepiej.

0

@FcPortoFan1999 Raczej Cracovia w obronie nic nie grała. Pierwszy gol po wolnym (którego według komentatora nie powinno być). Drugi to błąd chyba Jugasa. Trzeci strzał życia.

0

Ja p...... jak można strzelić na 3:3 w doliczonym i stracić taką szmate.

Za dobrze by było. 9 punktów z beniaminkami gdzie Cracovia ma zawsze problemy. Potencjalne pierwsze miejsce. No za dobrze. Dotrwać do stycznia i wzmocnić obronę bo tak się nie da co mecz tracą 2+ gola....

1

W końcu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. I to nawet nie chodzi o wyniki. Tylko wszystko w koło drużyny.

0

@MesQueUnClub96 Widzę że Cię sarkazm nie opuszcza nawet na potencjalnym pogrzebie BioWare haha.

4

Dragon Age: The Veilguard.

Według wcześniejszych przecieków gra sprzedała się źle. A jeśli prawdą jest to co mi się wyświetliło na X to wręcz jest katastrofa. 10 lat tworzenia 150-250 milionów i nie całe 500 tysięcy sprzedanych kopii.... Baldur's Gate 3 był robiony 7 lat i budżet był około 100 milionów. To może być koniec BioWare.



Oznaczam tych którzy się wypowiadali w ostatniej dyskusji o tej grze. @MesQueUnClub96 @FcPortoFan1999 @Luciano99 @Sulimo @ProMILs @Jakchcesz @Bolton @Khajio @Gall i reszta zainteresowanych.

0

@tbas Piękna sprawa.

0

@mekston Raczej aluminium.

2

@Kgorecki2500 Przypierdalanie się na zasadzie "bo mi się nudzi" bo się musi babie nudzić że szuka problemów na X.

1

@Matej W sumie może tak być. Kara nie musi oznaczać że my im coś zapłacili.

0

@mekston I tak lepsze niż to:

https://ibb.co/Nj6fDqm

1

Mnie bardziej niż zasada 1:1 interesuję to "Do tej pory klub zarabiał 60 mln euro rocznie minus liczne kary." Za co klub płaci kary producentowi koszulek?

0

@Stinger_ Żeby się coś mogło popsuć musi kiedykolwiek działać.

0

@arasz1819 Wiem co Ty chcesz. Napisałem że podejrzewam że zwykły Amerykanin będzie zadowolony. Ja tego nie śledziłem tak żeby wiedzieć co on obiecywał. Z mojej perspektywy to się liczy w tej prezydenturze żeby się nie przywali do krypto (a chyba raczej nie planuje).

Ale jak chcesz więcej to z tych jaskrawych przykładów. Mur za powiedzmy 2 lata podejrzewam że może być robiony (bo chyba JB to zablokował i nie jest taki jak miało być). Nielegalnych mogą wywalić bo to mówił w pierwszym wywiadzie.

Wojna na Ukrainie. Pewnie przestaną rozdawać pieniądze i będzie po Ukrainie. Tu jest kwestia ile Ukry na tym stracą bo raczej bez strat się nie obejdzie (no chyba że będą kontynuować bez Ameryki). Ale czy to źle z perspektywy Amerykanina dla którego Ukraina to leży daleko nie do końca wiadomo gdzie? NATO będzie naciskał żeby na siebie płacili zgodnie z umową (my płacimy więc się nie ma co obawiać).

Klimatycznie pewnie już jest płacz w pewnych organizacjach bo znów nie będzie płacił na ten cyrk.

Podobno mają się wziąć za rozliczenie tych dziadków od covida.

Podatki pewnie jakieś zmniejszy bo ostatnio tak zrobił. Pewnie będzie wiekszy wzrost gospodarczy ale o ile to trudno powiedzieć.

0

@arasz1819 Bardzo dobrze w pierwszym poście napisał kolega @kamyk_23. Z tym że on patrzy ze swojej perspektywy. Natomiast patrząc z perspektywy szarego Amerykanina który nie ma nic wspólnego z Europą. Który nie chce ratować świata za wszelką cenę jak "elity" w Europie. Zostaję tylko to "jestem spokojniejszy o mój portfel." I to jest kluczowe. Więc gdybym był amerykaninem to byłbym spokojny. Bo on jest prezydentem USA a nie świata.

0

@Wasacz_ Czyli faktycznie coś takiego istnieje. I to nie jest fake. A kto to zrobił to mnie mało obchodzi bo ja nie jestem ani za jednymi ani drugimi. Dla mnie to jest jedno i to samo. A że to zrobił pisowiec ( o ile to prawda że to jest z tego czasu) to jeszcze mam większy ubaw z ich wyborców... Nic tylko pogratulować.

1

Może ktoś ma dzieci w takim wieku że może to potwierdzić lub zdementować. Bo widzę że się na X coś takiego pojawia i mnie ciekawi jaka jest prawda.


0

@jacobFCB Chyba nieprawda. Przynajmniej jeśli idzie o Latynosów facetów. Wczoraj widziałem przemówienie po wygranej i tam mówił że latynosi na niego głosowali. A gdzieś był wykres taki



Z drugiej strony godziny mijają to pewnie jeszcze liczą. I % zmieniają.

1

@Kidd Mi się wydaje że jest gorzej. Ty napisałeś "lata 45-89 niestety nie pozwoliły na odbudowę i zasypanie tej wyrwy" a ja się obawiam że jak tak dalej będzie to i lata 1945-2245 nam nie pozwolą się podnieść. Bo niby jak skoro przykładowo jak tylko Polak coś wymyśli to za chwilę wyjeździe do Stanów czy gdzieś i tam dostaje pieniądze za patent albo na rozwój i za dwa pokolenia jego dzieci czy wnuki już nie będą się nad Polską zastanawiać. Przez co nasza nauka leży i kwiczy innowacji praktycznie nie ma (ostatnio nawet tu ktoś pisał o tym). Nasze uniwersytety są według ostatnich raportów w drugiej setce najlepszych uniwersytetów na świecie ( nie wiem czy w pierwszej jest chociażby 1 ale chyba nie).

Druga sprawa nasi politycy od zawsze tylko gadają przykład atomu jest idealny. Od 95 roku ta sama spiewka. Każdy duży projekt tu trwa dekady bo non stop się sprzeczają. Perspektywa myślenia to jest max 2 kadencję. Zamiast elity to są pasożyty. Jedni robią wszystko przeciw drugim. A ludzi mają za idiotów. Nikt za nic nie odpowiada bo wyborcy to wyznawcy a nie wyborcy.

0

@Wasacz_ Tak samo udany jak i tusk a i tak ludzie w Polsce pewnie na niego za 4 lata zagłosują z tym samym tekstem co zawsze czyli "tak źle jak za (tu nazwa partii rządzącej) jeszcze nie było" tak jakby w ogóle nie pamiętali że i pis i po już rządzili i to nie raz.

0

@Wasacz_ Tusk to raczej tam klęka jak już.

0

@KrychaFCB A kto tam rządzi?

3

W takim meczu z tym wynikiem... Po c... 6 minut. Mimo wszystko.

0

@NeyJr11 Z realem coś tam obronił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?