0

@Safrani To niech robi bo na razie tylko gada a zwłaszcza jak idą wybory.

2

@Kgorecki2500 Akurat czy mówi w innym języku to mnie mało interesuje w przypadku polskiego polityka. Może mówić w 10 językach i c... z tego jak nic dla kraju nie zrobi albo gorzej - ma władzę i tylko szkodzi.

0

@MesQueUnClub_87 Sorry ale komentarz "Niech sobie jeszcze założy czapkę i szalik do tych ćwiczeń. W samej bluzie może być za zimno." To jest przywalanie się.

0

@capoN Przecież niektórzy to piszą tylko dlatego że jest "nie z ich bajki" i trzeba się przywalić.

0

@Pedri16Future Co by o tym nie powiedzieć to z 7 ma 10 można się zgodzić. 2 dodatkowe też ale z zastrzeżeniami.

0

@PizzerMan Byle do meczu dociągnąć.

0

@spacer Jak ktoś uczciwie zarobił pieniądze to może je nawet rozdać na ulicy. Albo spalić nikomu nic do tego. Jedni dadzą na republikę drudzy kupują wyborczą żadna różnica.

1

Szybko poszło.


0

@marcin62 Ta gra techniczne sama w sobie nie jest wybitna. Więc za negatywne nawet płacić nie trzeba.

3

@Kgorecki2500 Jako osoba która przeczytała Władcę pierścieni dwa razy jestem już nie do odratowania haha ...

0

@Rust_Cohle To musi być fake. Przecież nikt by z nią nie poszedł na randkę....

0

@mrboom Z tego co jest w tym tweecie to nawet żółtej nie było.

0

@Deviler Gdybym się nie urodził w Polsce to też bym nie wiedział. Powiedzmy sobie szczerze że człowiek niezwiązany emocjonalne z którymś z klubów nie będzie tej parodii piłki oglądał.

2

Faktycznie coraz ciekawsze są decyzje w ekstraklasie.


0

@tomek8756 Czy Sysia wie o "jego Sysi"? To jest lepsze pytanie.

0

@Rewolucja123 Ta a potem "boże jak on mnie zgwałcił". Już nie raz było Tacy jak on to powinni uważać.

0

@Aragorn33 Ewidetny faul. Prawie chłopa zabili a on tylko w piłkę chcę grać...

3

Blady strach padł na szatnie gdy okazało się że treningi będą trwały po 23 godziny dziennie haha.

0

@PizzerMan Z ciekawszych rzeczy to obejrzałem pitu pitu na YouTube haha. A tak to standardowa niedziela.

0

@FcPortoFan1999 Normalny to on nie jest.

0

A temu co nie pasuje? W ostatniej minucie meczu mógł być karny dla Cracovii. A ten jeszcze płacze że mu źle.

0

@FcPortoFan1999 Wiadomo że na legii to nie mogło być karnego w tym momencie...

0

@Wojcio Mi się też to wydaje podejrzane. Ciekawe jak to się rozwinie.

0

@Kapitan hawk Dalej nie rozumiem jak może trafić w kolegę.... Masakra no przecież na logikę jak podejrzany ucieka i widzę kolege przed nim (bo zakładam że musiał być przed nim) to nie strzelam. A jak kolega jest po cywilnemu to dalej widzę tam człowieka.

No chyba że on sobie pomylił kolegę z podejrzanym bo to może wynikać z artykułu (napisali że "po cywilnemu wybiegł po coś do radiowozu). No to naprawdę strach dzwonić na policję bo ty masz stłuczkę a oni cię zastrzelą bo przyjedzie jakiś zamotany.

4

@Faro Sorry ale gdyby nie bramkarz to by było dziś w plecy. Obrona się nie popisała przede wszystkim.

0

Ewident za. Ale dziś to w obronie dramat.

1

Peña god mode. Już któraś dobra interwencja dziś.

0

@Montjuic Pięknie mu to wyszło.

2

Crusader Kings 3.

Ciekawa wiadomość Crusader Kings 3 chyba ze 4 lata po premierze otrzyma Polski język. Stanie się to 27 listopada.
Grałem w to dawno po angielsku potem z nieoficjalnym spolszczeniem ale ono czasem wprowadzało więcej zamieszkania. Może czas wrócić i podlegać chwilę przed Path of Exile 2.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?