0

@matkep Przez jakość tej gry.

0

@Peciak Napisał "zobaczyć" więc jeśli nie oślepnie za minutę to może patrzeć spokojnie.

0

@barcuśl "od czasów Messiego" czyli taki który z nim grał wiec Puyol się łapie.

0

@draxidox Wcześniej już ktoś wytłumaczył dlaczego to jest świetna decyzja haha...

0

https://www.instagram.com/p/DCruQg3oVXx/?igsh=MW8yYzByeHh3YTJvcw%3D%3D

Według mnie trzeba zaorać wszystkie kluby na które idą publiczne pieniądze.

0

0

@Tomason @BezglutenowyPedri Powiedzmy sobie szczerze. Nie ma nic za darmo. Kto grał w PoE ten wie że grając na poważnie (tj coś więcej niż kampania) trzeba kupić taby na orby czy nawet żeby zrobić trade ze skrzynki. Druga sprawa to jest podejście do klienta. Bo tam co chwila jest masa contentu dodawana. A już sam EA wygląda lepiej niż to co jest w Diablo 4.

Także nawet jak mi nie dadzą wejścia to sobie bez bólu kupię supporter packa (albo ten za 60 albo za 160 bo tylko te mi się podobają). To nie jest jakaś wygórowana cena patrząc na to ile chcą inni wydawcy i co oferują w zamian (patrz Ubisoft czy inne EA). Nie dość że bugi to jeszcze potrm płac za dlc.... To już wolę zapłacić dwa razy (a jak będzie kolekcjonerka jeszcze to może i trzy) za Baldura Larianom bo tam mam całą grę. I to samo mam z PoE tu po premierze mogę co jakiś czas kupić SP żeby ich wesprzeć bo i tak dostanę content za free a tymczasem Diablo 4 za dodatek chcą chyba z 50 dolców i c... tam jest.

0

@Culer9002 O k....

0

Path of Exile II

No będzie ciekawie i to już w EA. Tylko szkoda że ograniczenie do 6 klas i nie ma druida ale cóż. Z czasem dodadzą.



Tu jeszcze EA FAQ:

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/3587981

0

@SelloutCrowd Ale jest też prawnikiem (i to podobno bardzo dobrym). Zawsze jak się pojawia coś że tak powiem podejrzanego to jest gadanie że ktoś wierzy w płaską ziemię albo coś takiego. Nic mnie nie obchodzi w co on wierzy. Bardziej mnie interesuje czy ta konkretna informacja ma jakieś pokrycie w faktach.

Lepperowi też nikt nie wierzył w więzienia CIA a potem my płacili odszkodowania (lub mieliśmy zapłacić bo taki był wyrok). Jak ktoś mówił że szczepionki na covid mogą być niebezpieczne to był atakowany. A ostatnio nawet firmy ktore je robią same to przyznały.

0

Nie wiem kto to jest i czy można mu wierzyć ale ciekawa sprawa.

https://x.com/totylkoja_g/status/1859528641861865894

1

@Bocheno1 Też to znalazłem. Był pierwszy w kwietniu 2023 ale CHYBA już nie jest.

1

Path of Exile.

Za chwilę się zaczyna. Może pokażą Ascendance i supporter pack do EA.


0

@PizzerMan Za chwilę się zaczyna transmisja.


1

@Bocheno1 Według kogo? Szukam w internecie i cały czas wyskakuje że pierwszy w 2024 jest Musk.

0

A cóż to się stało? Szkoda że Marciniak nie raz robił wał i dalej ok.


6

@DragonxNF Metallica - Nothing Else Matters.

0

@Bobo25 Poziom tych mistrzostw to będzie żenada. Nie dość że drużyn więcej to jeszcze ułatwiają drogę dla biedaków piłkarskich...

7

@Barcanajlepszyteam Tam już dawno ogon kręci psem.

0

@TheNekro94 Definitus antisemityzmus....

1

@DragonxNF A najlepsi sa ci co nawet postaci ładnych nie zrobią i zdziwieni że slaba sprzedaż (nowy dragon age).

@pt9 Polecam Space Marine 2. Prosta korytarzówka tylko walka na jakieś 10-12 godzin. Podobno Wukong też jest korytarzowy ale nie grałem więc nie wiem.

1

@PatrychoO Serio? To ma kogoś zachęcić do czegokolwiek?

0

@MesQueUnClub_87 W sumie to i tak jestem za likwidacją tego cyrku. Bo jak gdzieś muszę iść do lekarza to i tak prywatnie bo na NFZ prędzej by człowiek umarł.

1

@MesQueUnClub_87 Ja jestem za tym żeby wszystko było legalne. Niech każdy robi ze sobą co chce. Tylko że wtedy nie powinni leczyć ćpunów czy alkoholików na tzw NFZ.

1

@don'T.R.I.P.e Raczej bym się zdziwił gdyby nie miał patrząc na historię jego ekipy...

2

Aż szkoda to komentować (ale chyba trzeba coś napisać bo sam link by pewnie poleciał)...


0

@arasz1819 Niesamowite.... Ja myślałem że on jest z prochu ziemi. Bez DNA istota doskonała. Ależ zawód...

4

@Sulimo Zaproponował bym Lotr ale to jest oczywiste i sam to proponowałeś. Więc proponuję film Troja.

Poza konkursem ( bo mogę zaproponować jeden) filmy z Eastwoodem Gran Torino Bez przebaczenia no i Brudny Harry.

Pasja Gibsona Patriota Braveheart i Byliśmy żołnierzami.

Jeden to strasznie mało jeśli chodzi o filmy haha.

3

@Arden Nigdy bym nie pomyślał że można na tym płakać. U mnie reakcją jest raczej "brawo roz... dziada".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?