La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

1

0

@Bobo25 Poziom tych mistrzostw to będzie żenada. Nie dość że drużyn więcej to jeszcze ułatwiają drogę dla biedaków piłkarskich...

0

@Kazragore Nie do końca ułatwiają bo w dalszym ciągu Polska może trafić na trudnych rywali jakimi są Anglicy, Holendrzy czy fajnie wyglądający w LN Włosi.

Problemem jest to, że jest to trochę nie fair w stosunku do innych, którzy nie spadli w LN czyli owe drużyny poniosą karę za to, że nie zajęli ostatniego miejsca w grupie. Trochę głupie.

0

@Stinger_ W ćwierćfinale mogą być jaja jak zwycięzca jednego z ćwierćfinalistów wylosuje potencjalną grupę śmierci a jego przegrany tego ćwierćfinałów łatwą grupę. Może dojść do sytuacji, że ktoś może poświęcić Ligę Narodów aby trafić do łatwiejszej grupy eliminacyjnej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?