Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Ale co nam daje to że gramy z tą Portugalia? Debile już młodego skreślają i taki efekt tego meczu.
0
Najlepszym rozwiązaniem dla naszej kadry byłby spadek do dywizji B. Tylko że tego nie powie żaden "ekspert" bo by dostali spazmów. Zawsze jest gadanie "chcesz się rozwijać to musisz się mierzyć z najlepszymi" tylko że mam mecz z Portugalią gdzie oni w 15 minut mogli wygrywać 3:0 nie daje nic.
Za chwilę skończy Lewy i Zieliński i co nam zostało? Będziemy w najlepszym wypadku słabą drużyną (jeszcze nie tragedia). Z nimi jesteśmy co najwyżej średni. Dużo lepiej byłoby grać z przeciwnikiem jak Norwegia czy Walia niż się podniecać bo przyjedzie Portugalia.
Nie masz dobrej ligi z której jak wyjedziesz dalej to grasz albo która gra w Europie regularnie to trudno o dobrą kadrę.
0
@norbi77 Pytanie czy w dzisiejszych czasach to się może udać.
0
@norbi77 To jest bardzo dobry serial. A słyszałem że podobno robią coś o tym szmaciarzu z Ashurze.
0
@Nazio_87 Szczerze mówiąc spodziewam się 5-6 zero.
0
Nie jest źle mięli kilka szans ale tylko 1:0 spodziewałem się że będzie gorzej do tej minuty.
0
@DiSBlaDE No właśnie nie wiem i dlatego sam bym mu nie dał nic.
Co nie zmienia faktu że pyralgina to jest lek przeciwbólowy a w poprzedniej dyskusji było pytanie"można psu dać jakieś leki typu pyralgina, paracetamol:?" Ja nie napisałem że może dać mu byle co tylko że można bo mój jadł. I wychodzi na to że pyralgine można.
0
@DiSBlaDE Pyralgina to nie jest lek dla ludzi?
Dlatego mówię ja bym mu sam z siebie nic nie dał może dostawał pyralgine nie pamiętam co to było bo już go nie ma 2.5 roku.
Też nikomu nie radzę dawać na zasadzie " a c... dam mu apapu".
0
@DiSBlaDE To że się do kogoś jeździ to nic nie znaczy. Ona mnie przekonała tym że jak miał problemy z uszami z którymi nie mogło sobie poradzić 3 "speców" ona sobie poradziła. Uwierz mi że ja o niego dbałem bardziej niż o sobie jeśli chodzi o zdrowie. Jak zmarł miał 17 lat i 7 miesięcy nie wiem czy to dużo na Cocker spaniela angielskiego. Ale mu chyba źle ze mną nie było.
W internecie znalazłem coś takiego.
Powszechnie używane środki uśmierzające ból u człowieka zupełnie nie nadają się do podania czworonogowi. Zarówno ibuprofen, jak i paracetamol dla psa są trucizną, poważnie uszkadzając mu wątrobę. Są to niesteroidowe leki, tak samo jak aspiryta czy naproksen.
Z kolei pyralgina dla psa okazuje się być skutecznym środkiem zwalczającym bóle brzucha oraz stany zapalne mięśni i stawów. Ponadto działa przeciwbólowo, rozkurczowo i obniża gorączkę (podobnie jak meloksykam, czyli np. opokan dla psa).
Pyralgina dla psa, po konsultacji z lekarzem weterynarii, może więc być bezpiecznie stosowana, ale przez określony czas. Samodzielne dawkowanie jest niedopuszczalne, ponieważ pyralgina zaszkodzi psom z problemami układu krążenia.
https://pupilkarma.pl/blog/zdrowie/p338,co-mozna-podac-psu-na-bol
1
@DiSBlaDE Mój pies miał ponad 17 lat. I na koniec problem ze stawami nie raz był u weterynarza. I nie raz o tym rozmawiałem. Ja się nie znam ale skoro weterynarz która się nim opiekowała ponad 10 lat twierdziła że można to mu dawałem. Więc mówię tylko to co wiem od fachowca.
Może nie wszystkie leki przeciwbólowe mają Paracetamol może się mylisz nie wiem. Tak jak napisałem wyżej ja mówię to co mi powiedziała osoba która powinna się znać.
Edit: To jest oczywiste "Z tego powodu ważne jest, aby nigdy nie podawać psom leków przeznaczonych dla ludzi bez konsultacji z weterynarzem." Sam z siebie też bym mu nie podał nic takiego.
0
@Matheu12 Mnie to cieszy że przełożyli. Przejście na nowy silnik często jest dużym wyzwaniem. A dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Lepiej później niż szybko i wydać szajs.
Dodatkowo jeśli ktoś tam myśli to cena powinna być niższa niż zwykle. Powiedzieć coś w stylu "gra jest na pół sezonu więc cena jest niższa" i wszyscy by byli zadowoleni.
Co jest ciekawe. Gdzieś mi przeleciało przed oczami że wymagania karty graficznej w tym FM są wyższe niż w nowej fifie ale nie jest to potwierdzona informacja.
0
@ranger3120 Można mój jadł. Ale nie całą tabletkę. Zadzwoń do weterynarza podaj wagę i wielkość psa i Ci powiedzą. A najlepiej jedź do normalnego weterynarza a nie czekaj na zbawienie jak ma "torebka stawowa powiększona i cierpi biedne zwierze".
9
Może w końcu czują że trening to trening. Od ilu lat coś z treningiem było tu nie tak? Ile było sytuacji że ktoś odchodził i mówił coś w stylu "w Barcelonie się nie trenuje"?
0
@kamyk_23 Znam wielu co wyjechało. Sam się trochę włóczę po świecie. To że się wyjechało to nie powód żeby nie można się odzywać o polityce.
1
@zgiru Imigrant nie imigrant obywatelstwo imigranci mają więc moim zdaniem taki argument jest głupi. To że ktoś wyjechał to nie znaczy że "wiedza na temat sytuacji w kraju raczej 0" ktoś może nic innego nie robić jak tylko szukać na X haków na wroga politycznego hehe.
0
@jakub1906 Nie sądziłem że tam może AI dać rezygnację z transferu jak się chłop połamie.
0
@VegetaPolska Gram. Po patchu 1.0 dużo lepiej się gra.
0
@kamyk_23 Czyli przykładów brak dokładnie tak jak się spodziewałem.
@mleczak77 Wiem że oni wszyscy są podobni. Rozmowa z nimi jest w sumie całkiem zabawna.
1
@kamyk_23 Przykład proszę. Bo ostatnio jak my gadali to bzdury pisałeś Ty.
@FcPortoFan1999 Ja w sumie też mam to w .... wiem że mi politycy w życiu nie pomogą w niczym.
0
@FcPortoFan1999 W sumie racja. Może kolega @kamyk_23 napisze list polecający haha.
0
@FcPortoFan1999 Tylko jest jeden problem. Ja ich nie bardzo lubię.... Myślisz że mimo to Donaldu Tusku dałby się oszukać gdybym np po niemiecku do niego zagadał?
0
@FcPortoFan1999 Wiem. Niestety jestem bez szans na jej otrzymanie.
0
@kamyk_23 Ja bym wolał w totalizatorze sportowym ale warunek zaporowy to jest bycie w lewicy u Hołowni albo w K.O.
0
@BorzyKrzys Można nie lubić SM z konfy ale chłop jest młody odniósł sukces jest milionerem i porównywanie go do reszty tej ekipy jest śmieszne. To że w polityce jest krótko i brakuje mu doświadczenia w tej kwestii nie zmienia faktu że gdyby tam było więcej ludzi którzy najpierw zarobili a potem szli do polityki tobby było dobrze. A my mamy masę ludzi którzy zarabiają bo są w polityce i gdyby wylecieli to by nie wiedzieli gdzie iść.
0
"trener Barcelony "prowadził" Górnik Zabrze" oby się tylko od tego nie pochorował. Lewy jak pojechał na mundial z kadrą to był drewno przez półtora roku.
2
Football Manager.
Gra została oficjalnie przeniesiona na marzec przyszłego roku. Zważywszy na to że robiony jest na nowym silniku to chyba dobra decyzja.
23
Może być ich nawet 100 jak będą efekty. A przynajmniej na razie jest lepiej niż było. Bo wróciła przyjemność z oglądania i jest oczekiwanie na mecz.
1
@heniusss Masakra młody chłop. Wóda i pływanie to nie jest dobre połączenie nawet w basenie.
0
@tomek8756 Dziwne bo u mnie nie tłumaczy nazwisk tylko nazwy partii (brave przeglądarka).
0
@Kidd Z jednej strony "mówił że były fajne oferty" ale wtedy nie było Barcelony. Ktoś kiedyś powiedział (nie wiem czy nie Cantona) że "we wszystkich klubach możesz stać się wielki ale nieśmiertelny tylko w Barcelonie realu Madryt i Manchesterze United".
I coś w tym jest bo ilu miało iść do Chelsea i przyszli do nas? Możemy mieć słabszą sytuację ale Barcelona to Barcelona.