Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale wyjebał. Niestety rotację nam nie wyszły. Zwłaszcza w obronie no i Torres to jak granie przez długi czas w 10.
2
Czyżby Lewy jakiś problem? Bo coś dziwna zmiana zważywszy na okoliczności.
0
Leszcz przez chwilę poczuł się rekinem ale poczuć a być to dwie różne rzeczy.
1
Ja pi..... Co to było..... Dobre wyrobili my się. 15 minut na gola i wygramy.
0
Co by nie mówić to ten co kupił Torresa to był j..... geniusz zła.
0
W drugiej niestety trzeba zrobić zmiany i odpalić blitzkrieg.
19
Kurwa. Faul na żółtą a ten ślepy.
0
@MesQueUnClub96 Straty piłki haha.
0
Ludzie nie panikujcie jest dwudziesta minuta meczu.
0
Nie idzie za dobrze ale ofensywa przerobiona poważnie.
0
@tbas No tylko że to co Ty dałeś to jest jeszcze gorzej bo te zdjęcia od kolegi @ProMILs są jak jest ciemno. Więc to w Twoim poście jest ile godzin przed spotkaniem? 7? I co to niby znaczy?
Druga sprawa że ciekawe czy na Kaczora i Donalda chodzi więcej ludzi. Bo jak widzę w tv to u nich praktycznie siedzą ci sami goście w pierwszych rzędach czyli koledzy z partii.
0
@tristan87 Alves ma za jasny kolor skóry i za ciemny kolor koszulki.
0
@Culer9002 Przecież gadanie było ostatnio że w poniedziałek coś ma być.
0
@eckov Koledze @vangoor chyba chodzi o to że wg religii kobieta powstała z żebra mężczyzny.
0
@Essos A zapaliłeś ogniska?
0
@Kgorecki2500 Tęsknią za dowódcą. Przecież jak wiadomo Król Artur przy okrągłym stole siedział z zaufanymi rycerzami. To myślicie że kiszczak z jaruzelem z kim siedzieli? Wiadomo że z zaufanymi.
0
@Arden Nie no bez jaj. "88 procent dzieci z klas I-III nie jest w stanie wykonać przewrotu w przód" coś mi się nie chce w to wierzyć. No chyba że ja nie rozumiem co to jest przewrót w przód.
Edit: No chyba że w końcu dopadło ich "body positivity" i mają kształt bardziej kulisty hehe.
0
@MesQueUnClub_87 Pytanie może i głupie ale muszę je zadać.
A nie da się do tego kupić napędu? W ogóle że to nie ma wybudowanego napędu i za pro chcą $700 to jest abstrakcja...
0
@MesQueUnClub96 Czy Joe o tym wie?
1
@Fido66 Tak jest w opisie na internecie.
1
@Popitek12 Człowiek zagadka w Batmanach mnie wk.... Wrzoda w Gothic zabiłem. Linzi i Regongar z Pathfinder: Kingmaker. Tak na szybko.
0
@PatrychoO Ciekawe czy pójdą siedzieć.
0
@Kgorecki2500 No jednak latinos hehe.
1
"Ja cie k.... obserwuję".
0
@4drian0 Przecież ten szef ubi to jest jakiś zamotany. On napisał w liście że ten nowy Star Wars dostał ocenę na metacritic 74. No może i dostał ale od RECENZENTÓW... Od graczy bodaj 54. I tu jest problem oni patrzą na nie tą ocenę co trzeba. A potem zdziwieni co poszło nie tak.
Zakładam się że w Larian FromSoftware czy Rockstar patrzą na ocenę graczy a nie recenzentów... No ale oni mogą.
Tymczasem Space Marine 2 od PC gamer zostało ocenione GORZEJ niż Golum (60 do 64) a sprzedało ponad 2 miliony egzemplarzy bo się podoba GRACZOM.
2
@Kgorecki2500 No gdyby dali taki opis to powinni dostać jakąś nagrodę. Telekamery czy co tam jest bo to jest genialne.
0
@MysticCat Mi by wystarczył remake Sid Meier’s Pirates!
1
@MESSIah16 Kiedyś była podobna sytuacja i napisałem coś co teraz powtórzę. Ludzie mają tysiące "znajomych na facebooku" a żadnego przyjaciela normalnie. U mnie x lat temu była sytuacja że spotkałem sąsiadkę jak wracała ze szkoły zaplakana po tym jak ją"przycisnąłem" to przyznała że chłopaki z gimnazjum zabrali jej buty. No to poszedłem pod szkołę i żeby się nie wdawać w szczegóły chlopaki oddali buty. Potem przez jakiś czas z nią do szkoły przychodziłem żeby czasem nie fikali i był spokój.
Chodzi o to żeby był ktoś kto reaguje bo przecież nawet ojciec nie pójdzie do takich szmaciarzy "porozmawiać". A dyrektor co zrobi? Pogada z nimi a oni dalej swoje. Albo gorzej.
1
@Radioactive9705 @MysticCat @KamQiX Szkoda że nie ma dobrej nowej gry o piratach. Ostatnią która mi się podobała był AC Black Flag ale to nie do końca i nieśmiertelny Sid Meier’s Pirates!
0
@FIJI No to będzie grał i każdy kibic byłby szczęśliwy. Bo wygraliśmy 99% meczy.