Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 W sumie Kingdom Mafia i tyle. Ghost tylko na ps5 pewnie więc nie dla mnie. Gothic jakoś mnie nie przekonuje a reszty nawet nie grałem.
1
@vangoor Tak ich eliminują że brazole bez kartek a złów się połamał bez udziału sędziów.
0
A mimo to prawie my stracili gola na koniec. Ale farta też trzeba mieć. Czasem po prostu nie chce wpaść i jest nerwowo do końca.
0
@paweldunajecfcb Ta Marina w sumie ładniejsza od Lewej.
0
@Pawel13sz Zmienia się w Xaviego?
2
@Arcybiskup Piękna sprawa.
0
@BorzyKrzys Pamiętając co JB zwykłe robi z kobietami pod koniec to ktoś mógłby stwierdzić że Lewy jest do wyj....
1
K... Jak on tego nie trafił...
0
Obudził się. W końcu.
0
Ciekawe czy ma kartki czy zostawił w szatni.
0
Co to było za zagranie.... Badziewiarze najlepiej żeby spadli i będzie spokój.
0
Brawo. O to chodziło.
1
@Rob1234 Twk tu robią i nikt normalny nie ma problemu.
0
@Culer9002 Jak nie wygra to będzie skandal. Wygrał wszystkie mecze co ma jeszcze zrobić?
0
@marcin62 Ten remaster jest w pewnych miejscach gorszy niż oryginał. Widziałam ojca Aloy i wygląda dużo gorzej (no chyba że na YouTube był fake ane wątpię).
1
@Rob1234 Dużo ludzi tu takiie wrzuca więc nikt się nie będzie czepiał. Tylko by pasowało żeby komentarzy było więcej bo może wejdzie do "goracych" zamiast jakiś bzdetów...
2
@KamQiX Wszystko było zaplanowane. Bo podobno jest milionik za każdy dzień opóźnienia. 2 miesiące i Nico będzie w przyszłym roku...
0
Na jeden mecz ale będzie. Niestety za ostatnim razem pokazał że słabo wygląda.
0
@ObiwanKenobi To już raczej kwestia techniczna. Chodzi o efekt. Nawet nie wiem czy jeszcze gdzieś wieszają. Krzesło i zastrzyki ta. Ale szubienica to nie wiem.
0
@BorzyKrzys Niech mi ktoś poda jeden rozsądny argument dlaczego on nie powinien wisieć? Ludzie przecież w takich sprawach jak jest 100% pewności kara śmierci musi wrócić. OK może jest nie normalny i i tak by go potencjalna kara śmierci nie powstrzymała ale przynajmniej jednego c... by było mniej. A tak za parę lat jakiś dobrotliwy sędzia go wypuści i znów kogoś zabije.
1
@bartas97 Idąc tym tropem to Varane nie ma ani mistrzostwa Europy ani copa America haha.
1
@Sulimo Ja się nie dziwie MM że kazał do nich strzelać. Przecież jak wiadomo Pinokio był z drewna więc naturalne jest to że chciał wroga wybić haha.
0
@LjakRoberciik Możesz mieć niestety rację. Profilaktycznie bym go zawiesił.
0
@Azi Niebieski chamsko się rzuca pod nogi kiedy Vini chcę tylko grać w piłkę. Niech się cieszy że czerwa nie wyłapał haha.
0
@Kierofcabombofca Tu jeszcze z czasów jak mieliśmy białe koszulki
1
@FanBarcYxD GoT pierwszy był fajny. Domyślam się że 2 tylko na ps5.
0
@Kgorecki2500 Tu masz ten kreator...
1
@Kgorecki2500 Nie wiem o co im chodzi przecież chyba nie jest kapitanem. No chyba że zdziwieni że ich przepisy obowiązują no to rozumiem.
0
@kamyk_23 Ja się nie dziwie MM że kazał do nich strzelać. Przecież jak wiadomo Pinokio był z drewna więc naturalne jest to że chciał wroga wybić haha.
0
@Deviler Było co ciekawego czy znów remaster goni remake i tak w koło?