Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 Oby nie bo chwilę później już wrócił do normalnego stanu jeśli ktoś nie pamięta.
0
@Szklaner W sumie x lat oglądania piłki i tylko raz widziałem żeby sędzia dał wolny pośredni za przetrzymywanie piłki przez bramkarza. Było to w meczu Legia : Cracovia parę lat temu.
1
@Szklaner Raczej to chodzi o to że bramkarz łapie. Rzuca a debil łapie piłkę. To samo druga sytuacja. Karny bo łapie piłkę.
1
@Luciano99 No jak auto po wizycie u Was w warsztacie.
0
Z Osasuną takie puścili.
3
Swoją drogą pierwszy raz widziałem sytuację żeby w meczu Alaves : Barcelona był faulowany zawodnik Realu Madryt haha.
7
No teraz ładnie obronił.
1
3 razy mógł strzelać.
2
Co interwencja to ciśnienie skacze.
3
@mekston Yamala to bym już zmienił. Na kadrze zagra pewnie max. A potem real Sevilla i Bayern.
4
Masakra. Ten bramkarz jest.
0
Ładnie ich jedziemy. Tylko teraz zmienić w przerwie Yamala bo na kadrze będzie grał.
0
@Arden Stary zapie..... A młody siedzi.
1
@Popitek12 Nie chcę Cię załamywać ale 50 też haha.
1
Masakra. Boli od samego patrzenia. I do tego taki niefart że już koniec meczu i 2 gole przewagi. Nawet gdyby tego nie wybił to nic by im się nie stało.
0
@kanver_ Nie mówię że on jest słaby. Tylko że niespecjalnie mnie przekonuje jego forma na ten moment. Zresztą jak i całego realu. Takie trochę co im wyjdzie to jest. Tek jak w Barcelonie na koniec okresu Xaviego.
0
@FCKubanczyk89 No właśnie o to chodzi. Czy oni ustalili to że on się ma odsunąć.
0
@Danny Gaucho Co do dmichania cudzych żon to pamiętaj że:
Nie robi się masażu stóp żonie Marsellusa Wallaca.
0
@zadafcb Mnie zastanawia czy on wiedział że tamten się odsunie.
3
@Pedri16Future Oni chyba faktycznie myślą że jak się cenę czegoś podniesie to wpływy do budżetu wzrosną. No to się mogą zdziwić.
0
@kanver_ Świetny poziom dla jednego nie jest świetny dla drugiego. Vinicjusz w 9 meczy zrobił 2 gole z akcji mając 24 lata.
Moim zdaniem szału to nie robi. Ale jak uważasz że jego gra i statystyki są świetne no to ok.
0
@kanver_ Matko. Według Ciebie serio nie ma różnicy ile kto ma lat? Czy 4 gole gościa który ma powiedzmy 25 lat i 400 meczy znaczy to samo co 4 gole chłopa co ma 17 lat?
1
Następny po sezonie?
0
@kanver_ Faktycznie nic. To jest całkiem normalne że w takim wieku ludzie tak grają.
0
@kanver_ Jak na 17-sto czy 18-sto latka?
0
@Comentateiro Powinien wygrać jakiś Hiszpan z realu co wygrał euro ale wiadomo że wygra junior bo walczy z rasizmo.
1
@kanver_ No nie wiem 4 gole z tego 2 z karnych.
0
@Murazor Tylko że różnica jest taka że nasza patologia wyjechała tam legalnie a patologia ciemniejsza chcę tu wejść nielegalne. Np przez granicę z Białorusią. Ja nie bronie nikomu iść do ambasady i się starać o papiery. Ja mam problem ze szturmowaniem granic na pontonie czy przez lasy.
0
@Awtameok_Klana "Osoby z umiejętnościami parapsychologicznymi, typu medium, profetyk. Nie wierzysz w ich umiejętności?" To moim zdaniem nie jest kwestia wiary bo takie rzeczy są. Kwestia to jest z czego się biorą. Moim zdaniem to są ludzie których mózgi działają inaczej niż większości. I myślę że z rozwojem wiedzy o mózgu każdy będzie mógł mieć jakąś "nadnaturalną" umiejętność. Tylko że jeszcze nie wiemy jak to zrobić.
A może to są ludzie jak psionicy w Warhammer 40k. Czyli ludzie o powiedzmy wyższym stopniu świadomości tego co jest we wszechświecie. Widzisz kiedyś ludzie wierzyli w czarownice czy innych magów. A może to byli ludzie "z mocą" a że zrozumienie było żadne no to "czary" moim zdaniem to wszystko jest w mózgu.
Kiedyś czytałem że człowiek wykorzystuje 10% mózgu. Potem ustalili że coś 70%. A może "ludzie z mocą" biorą 90-100%?
0
@Awtameok_Klana Mi się wydaje że właśnie czym więcej wiemy tym mniej jest miejsca dla przesądów wiary w bogów czy inne wróżki. Przykładowo kiedyś ci co wiedzieli kiedy ma przyjść zaćmienie rządzili masą ciemnoty. Teraz wiemy jak działa zaćmienie i gdyby ktoś zaczął gadać "bądźcie grzeczni a Ra odda wam słońce" to by trafił do szpitala. Jakoś tak dziwnym trafem Ra zawsze "oddał" słońce.
Co do duszy. Co to Twoim to zdaniem jest?
Moim zdaniem dusza to jest synonim świadomości. A nie żadne nie wiadomo co. Za x lat hipotecznie człowiek wgra świadomość do komputera i wtedy będzie miał duszę?