Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Culer9002 Może rosół albo coś od tego dostawcy szynki ugotują?
1
@capricornusjrk Powiedzmy sobie szczerze że ludzie których wymieniłeś po faktycznum upadku komunizmu powinni dostać bilet do Moskwy i niech błagają o profity u pracodawcy. Jednym z głównych problemów w Polsce jest to że agentura się rozpanoszyła i nie działa propolsko. Goscie którzy pili z kiszczakiem czy byli w parti na wysokim stanowisku ( kwach chyba w ministerstwie sportu był) powinni tak jak mówię wyjechać albo siedzieć. A oni od ponad 30 lat tu kręcą wszystkim.
1
@Kgorecki2500 Ciekawe że jak konfa od początku o tym mówiła to było "nie czas nie miejsce" a teraz się obudzili. Czyżby się zorientowali z kim mają doczynienia i że jak im dasz palec to beda chcieli rękę?
1
@Bartas7VeB Nie róbmy sobie jaj. Przecież ludzie mają pretensje bo FdJ grał jak grał i każdy widział jak się nie raz zachowywał w obronie. Daję sobie rękę uciąć że Flick nie będzie zadowolony jeśli np za dwa miesiące zdrowy Frenkie będzie sobie na luziku wracał do obrony. I wtedy nie powie że mało czy dużo biega.
2
@Luciano99 Pierwszy i podstawowy błąd Ukrainy to było ufanie Ameryce i Rosji że jak oddadzą broń atomową to będzie luz (bodaj w 94 czy 95 roku). Gdyby tam była broń atomowa to ruscy nie robiliby podchodów.
4
@marcin62 Mam masę powodów żeby na nich nie głosować a oni co chwila dodają kolejne hehe.
2
@stone80 Co nie zmienia faktu że wypadałoby żeby był wózek albo ktoś do pomocy. Ludzie niepełnosprawni ruchowo mają wystarczająco prz.....
16
@Pedri16Future Lepiej żeby stał w polu karnym i dobijał niż biegał w pomocy i udawał Ronaldinho.
2
Flick bo Yamala:
Teraz odrób lekcje i spać.
2
Półautomatyczny spalony robi robotę.
0
Po co oni doliczają w takim meczu cokolwiek....
0
@JoeSatriani Niech gra biedny jest to niech się męczy. I tak nie będzie grał jak Olmo wróci. Ja bym Raphinhe zmienił.
0
Co to za Beatles wchodzi?
0
Co to było.....
0
Torres to jak strzeli gola to i tak jest zablokowany. Więc nie wiem o czym oni mówią.
1
Zmiany panie trener Yamal Pedri zjazd fo bazy 4:0 bez sensu żeby dalej grali.
0
Czy Rekin zrobił dobre zagranie dziś? Masakra że dali za niego tyle kasy.....
2
Tnie Wam ten mecz na C+?
1
Zmiany w przerwie Yamal niech siada Lewy też za Fatiego i niech pokażą co są w stanie zrobić. W 70 FdJ i będzie ok.
0
Podał by przed pole karne to by było więcej pożytku.
1
Strzelał czy podawał? W sumie bez znaczenia.
0
Dobra. Rozwalić ich w pierwszej i zmiany.
0
@Ryoumen Lewy to już Niemiec haha.
0
@LeoMessiiBarcaPepa A 15 lat temu w szkole było gadanie ze "chipsy nie zdrowe i nie sprzedajemy" haha.
0
@norbo80 Coś mało. Po euro było chyba 130.
0
@Popitek12 Nie wyrobisz się w dwa lata żeby pomóc Ronaldo. A na kolejne to nie ma po co.
5
@tbas Gdyby spojrzeć na to chłodno to Żydki prowokują non stop (teraz się zaczęło od ostrzelania ambasady bodaj na terenie Turcji) Gdyby nie protektorat amerykański to by ich z zmietli z powierzchni ziemi. Oni są warci tyle samo co i ruscy tylko że są po "właściwej stronie mocy".
0
@LeoMessiiBarcaPepa Teraz to jest w ogóle promocja brzydoty mam wrażenie. Chociaż tylko w jedną stronę bo babki w reklamach aż falują. Ale za to nie widziałem żeby w reklamie był gruby chłop (ale może aż tak nie zwracam uwagi).
2
Messi będzie kończył to pewnie napiszą to samo. Lewy też bo przecież mówił kiedyś.
4
@RoberDzik "a mogłem napaść na bank albo coś w tym stylu" wciąż możesz to zrobić? Co Cię powstrzymuje? Spełniaj marzenia.