1

@marcin62 I pomyśleć że Larian "uciekał" z premierą Baldura przed Starfieldem hahaha śmiech na sali.

1

@misterio Podobno z Jokera zrobili straszną ci**e.

0

@Arden Powiem szczerze że cieszę się że zdecydowałem najpierw przeczytać komentarze haha. Dzięki temu wiem że nie warto klikać play.

Dziękuję za to koledze @FcPortoFan1999

0

@szymonekk Z tego co wczoraj pisałeś (nie wiem czy to był ten temat bo o pc było 2 albo 3) to masz lepszy zestaw niż mój. A u mnie Baldur idzie na 100-120 fps.

Druga sprawa że na ps5 nawigacja w UI wydaję się uciążliwa (chociaż nie grałem a tylko obserwowałem).

1

@szymonekk Baldur's Gate 3 to jest must play jak dla mnie (jedyna gra którą po skończeniu (170 godzin za pierwszym razem) od razu włączyłem drugi raz). Dla mnie najlepsza gra w historii.

Sekiro: Shadows Die Twice najlepsza gra FromSoftware dostępna na PC. Nawet lepsza niż Elden Ring. Bo ma z..... system walki.

Total War Warhammer 3 tym bardziej że nie trzeba mieć wszystkich trzech żeby grać na gigantycznej mapie. Moim zdaniem najlepszy TW w historii. Bo nie jest ograniczony ramami historycznymi.

Space Marine 2 cudowna rzeź. Prosta w założeniu korytarzówka. Bez zbędnego p..... tylko For the Emperor i do przodu. Po tych wszystkich otwartych światach z masą wykrzykników i pytajników na mapach jest to miła odmiana.

W sumie tyle z tego co grałem ostatnio.

@karolszymek D4 to jest Diablo 4. Diablo 4 jest ok. Ale w sumie nie polecam. Po pierwsze trzeba za to zapłacić. Potem wypadało by zapłacić za dodatek który wyszedł bodaj wczoraj. A mając w perspektywie Path of Exile 2 za darmo. I porównując jedno do drugiego gameplayowo i graficznie nie mogę z czystym sumieniem polecić nowego Diablo.

0

@MessiForeverTheBest Raczej nie za wesoło haha.

1

@Kgorecki2500 Adolf. Ciekawe bo o Niemcach mam to samo chociaż on nie jest Niemiec ale to już zawsze z nimi zostanie.

1

@escarabajo Nie do końca zacząć bo to są Arizona Coyotes.

1

@escarabajo Dobrze że Utah Hockey Club to jest nazwa tylko na ten sezon bo biednie to wygląda.

0

@Hubert102 Ja mam dobre doświadczenia z x-kom. Składałem tam kompa parę lat temu i super wyszło.

Na morelach nigdy więcej nie kupię nic bo jak kupiłem kartę graficzną i pojechała na gwarancję to zginęła na 5 miesięcy. Nie szło się nic dowiedzieć....

Najlepiej kupuj tam gdzie możesz jechać. Bo gdyby co to ciężej wciskać kit niż na email czy przez telefon.

A podzespoły to i tak sprowadzają bo przecież nie robi chłop RTXów w garażu x-komu.

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem nie znam chłopa. Ale mam wrażenie że on myśli że "co złego to nie ja" i że jest najmądrzejszy. Chyba że to tylko taka poza na meczach czy w mediach.

1

@LeoMessiiBarcaPepa Sztuka to też jest forma geniuszu. A moim zdaniem sposób gry zwłaszcza Leo to jest sztuka. I przez lata sprawia mi więcej przyjemności niż np obrazu jakiegoś typa.

0

@FcPortoFan1999 Na 99% go wywalą (właściwie na 100% ale z ostrożności). Przecież nie będą trzymać chłopa z zarzutami.

0

@arasz1819 Nie wiem czy to by wystarczyło żeby przebić concord haha. Plotki są o 400 milionach i do piachu za 8 dni.

0

@FcPortoFan1999 Max zawiasy. Chociaż pewnie nawet nie. I się skończy na grzywnie albo na kasie na cele charytatywne.

Robotę w "poważnej" piłce pewnie straci i wyląduje w trzeciej lidze.

2

@tristan87 Sprawa półtora roku temu i dopiero zarzuty. Trochę śmieszne.

Poza tym pewnie i tak nic mu nie zrobią.

3

@Arden Zastanawia brak kartki.

1

@Aragorn33 W stanie kij z tym może dzięki temu NIELEGALNI nie będą do nas tydzień płynąć wpław.

0

@Kinginiesta Może trzeba to zmienić?

4

@Ojciec5tkidzieci Czyżby rosła konkurencja dla DHL i padł rozkaz "zaorać"?

0

A to wcześniej było faktycznie

https://ibb.co/GVP5G95

A teraz będzie

https://ibb.co/ry9K24V

0

@Arden @Zip @tristan87 Aha. Przecież to jest chore. Wiadomym jest że łatwiej uciec ze szpitala niż więzienia.

Druga sprawa to niech spełnia marzenia komu to przeszkadza? Jak psychiczny i się wyeliminuje to przestanie sprowadzać niebezpieczeństwo na społeczeństwo.

0

@NeroTFP1 Mam tu dwa pytania.

Skoro jest podejrzany to nie powinien siedzieć w jakimś areszcie tymczasowym?

A jeśli jest błąd i jest winny skazany. To dlaczego siedzi w szpitalu a nie w więzieniu?

0

@ShawnC Niech robią na czym chcą jeśli znajdą sponsora ale tu właśnie pojawia się pytanie czy powinien to być projekt finansowany z budżetu państwa.
Tym bardziej że ta firma nic wcześniej nie zrobiła.

0

@Lucyfffer Ja się poczułem staro jak się okazało że mogę wybrać moją datę urodzenia w managerze haha.

0

@Safrani Co to za porownanie? Wiadomo jest że inaczej się gra w rpg niż w strategie. Gdybyś powiedział "ogrywam total war Warhammer" to co innego bo ta gra ma więcej do zaoferowania jeśli chodzi o nową grę. Baldura przejdziesz 4-5 razy i będziesz znał na pamięć. To bardziej jak Gothic do którego można wrócić raz na x lat.

@okiemtypera_lucaxx95 Co do Heroes to podobno robią jakieś Olden era czy coś takiego które ma nawiązywać stylistycznie do 3. Ale to jest pod skrzydłami Ubisoftu więc podchodzę do tego z rezerwą.

0

Co o tym myślicie?

https://www.gry-online.pl/newsroom/tworcy-gry-na-podstawie-ksiazki-olgi-tokarczuk-otrzymali-17-mln-z/z12ae45

Szczerze mówiąc dla mnie to jest dziwne. Jak można z budżetu państwa dać 17 baniek na takie coś tym bardziej że z tego co widzę to jest to pierwsza gra tej firmy (przynajmniej ja nie mogę nic znaleźć)?

Mi to wygląda na typowy przykład "dawania swoim".

Co do samej gry no cóż podejrzewam że Baldur's Gate IV to to nie będzie. Ba byłoby dobrze gdyby to nie był taki szajs jak Inkwizytor (tak jak ktoś napisał w komentarzu).

0

@NeroTFP1 Smutne to jest trzeba przyznać że "Dzisiaj mija 10 lat od remisu 2:2 z Portugalią. ????????????" I był tweet z tej okazji. To tylko pokazuje w jakim miejscu była / jest polska piłka. My dalej wspominamy remis z Anglią 50 lat temu. A ostatnio był nawet remis ze Szkotami 2:2 u siebie... Smutne to.

0

@Seledynowy Prognozy 5 minut po kontuzji czyli bez jakichkolwiek badań są c... wartę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?