Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@marcinbarca1984 Ciekawe. Ja pisałem o tym w co wiedza indianie a Ty o piśmie świętym. Ja nie odczuwam tego żeby był jakiś bóg czy inna siła. Na świecie jest masa wierzeń i pewnie tysiące "świętych" tekstów. Ty zakładasz że chrześcijanie mają rację. I to co jest w piśmie świętym jest prawdą. A co jeśli nie? Może indianin po grzybach miał rację i spotkam się przynajmniej z psem bo on na mnie czeka? I nic nie mówił o tym że muszę wierzyć w nie wiem do końca co oni tam mają.
Poczytaj sobie o księdze Urantii (to jest niby rozwinięcie do pisma świętego). Tam jest zupełnie inny opis tego co po życiu. I dlaczego nie uznajemy tego za pewnik a to na co się zgodził kościół (a sporo wycięli)? Mnie np ta wizja bardziej się podobała.
Do kolegi @fart napisałeś "do nieba nie idzie się za uczynki, mamy to za darmo z łaski, Jezus Chrystus 2000 lat temu tego dokonał za nas. Dziś musisz tylko w to uwierzyć." To jest totalnie debilne. Czyli co będę największym sk..... jak hitler czy inny stalin ale jak będę wierzył to mam otwartą drogę "bo ja wierzę w niebo czy boga"? Po co w takim razie groźba / obietnica sądu? No chyba że ktoś tu kłamie.
"Kara za grzech jest śmierć czyli piekło." Piekło to nie jest śmierć. Śmierć jest karą za wyzwolenie. Dopóki człowieka nie złamał woli boga i nie zjadł jabłka w raju to nie był nawet świadom tego że chodzi nagi. Przynajmniej tak w Bibli jest.
0
@marcinbarca1984 Myślę że nic po śmierci nie ma.
Jak mi umarł pies to czytałem że indianie wierzą że zwierzęta czekają na właścicieli na jakieś łące a potem razem przechodzą przez tęczowy most. Czy w to wierzę to inna sprawa ale to nie zmienia faktu że chciałbym żeby tak było. Fajnie było by spotkać rodzinę.
Z drugiej strony ludzie nie raz opowiadają historię o duchach więc kto wie? Może coś jest może to nawet nie są zmarli a może to są urojenia.
0
@Murazor To że w Polsce są przestępcy to nie znaczy że musimy sobie podbijać statystyki ludzmi z zewnątrz. Popatrz ile na przestrzeni lat wzrosła przestępczość w Niemczech Francji czy Szwecji. Popatrz do czego doprowadzili. Jak to jest możliwe żeby policja nie wchodziła do niektórych części miast?
1
@ObiwanKenobi Many im wszystkim brakło.
1
@Murazor Byłem nie raz we Francji. Głównie w Paryżu Nimes i Marsylii. I na przestrzeni 15 lat zmieniło się strasznie na gorsze.
I nie wiem "jakie budowanie opinii na podstawie mediów". Których mediów? Które media w Polsce pokazują co się tam dzieje? Oni jqk były zamachy w Paryżu to mówili"incydent". Jak palili auta to nawet nie pokazywali.
1
@MichuZ44 Aż mi się przypomniało:
1
@sergio5 Bo jak ktoś z zachodu do Polski przyjedzie to dużo ludzi (znanych i nie) dostrzega to że może być czysto i bezpiecznie a nie tak jak tam. Nie raz byli u mnie znajomi z Francji Włoch czy Anglii i wszyscy mówią że są zdziwieni że się nie trzeba zastanowić gdzie można w nocy iść. Że Kraków czy Warszawa są czyste.
Nikt z "mainstreamowych polityków" na zachodzie tego nie powie w prost ale zwykli ludzie widzą albo zaczynają widzieć że Europa bardziej zaczyna przypominać slumsy. My jeszcze nie mamy tego problemu.
3
@macio_944 A niech że sobie robi tego YouTube czy co tam chce. Może sobie nawet OF założyć nic mu to nie da. Messi GOAT i tyle nie potrzeba mu miliardów subów nie wiadomo gdzie.
0
@Encore To jest ten co go tu ludzie za Marca chcieli?
1
Jak Betis przegra z legią to może tebas się zorientuje że coś z tą ligą jest nie tak. Chociaż wątpię.
0
No cudów nie pokazał.
3
Tygrys szału nie zrobił na razie.
0
@Pedri16Future Naprawdę powinien być Punisher. Znaleźli by takiego śmiecia albo dwóch z kulą we łbie to inni by się może inni bali.
1
@Kgorecki2500 @Altair 44 W każdym total war tylko początek jest trudny potem to już efekt kuli śniegowej.
Chociaż w Warhammerze są fajne kryzysy na endgame więc jest trochę lepiej. W sumie po tych Warhammerach ciężko mi by było grać w historycznego total wara. Ludzie to zawsze ludzie możesz im dać inny kolor zbroi czy munduru ale są w stanie zrobić podobne rzeczy. W fantasy nie ma tego problemu i dlatego jest dużo ciekawiej. Dobrze że CA a w zasadzie SEGA poszła po rozum do głowy i bardziej wspierają Warhammera a nie robią jakieś pseudo Overwatch. Wygląda na to że dlc będą ze 2-3 lata. I jest szansa że jednak będzie Ind i Khuresh.
2
@MesQueUnClub96 Anglia nie umie a realowi się po prostu nie chce haha.
1
@Popitek12 Naturalność. Może być atrakcyjna (ładna) bo dobrze zrobiona ale mi się nie podoba zwłaszcza jak ma usta jak u glonojada.
1
@FCBparasiempre Chyba coś Ci się pomyliło bo pierwszym mistrzem Polski jest Cracovia.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_Polski_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej_(1921)
1
@Culer9002 Może rosół albo coś od tego dostawcy szynki ugotują?
1
@capricornusjrk Powiedzmy sobie szczerze że ludzie których wymieniłeś po faktycznum upadku komunizmu powinni dostać bilet do Moskwy i niech błagają o profity u pracodawcy. Jednym z głównych problemów w Polsce jest to że agentura się rozpanoszyła i nie działa propolsko. Goscie którzy pili z kiszczakiem czy byli w parti na wysokim stanowisku ( kwach chyba w ministerstwie sportu był) powinni tak jak mówię wyjechać albo siedzieć. A oni od ponad 30 lat tu kręcą wszystkim.
1
@Kgorecki2500 Ciekawe że jak konfa od początku o tym mówiła to było "nie czas nie miejsce" a teraz się obudzili. Czyżby się zorientowali z kim mają doczynienia i że jak im dasz palec to beda chcieli rękę?
1
@Bartas7VeB Nie róbmy sobie jaj. Przecież ludzie mają pretensje bo FdJ grał jak grał i każdy widział jak się nie raz zachowywał w obronie. Daję sobie rękę uciąć że Flick nie będzie zadowolony jeśli np za dwa miesiące zdrowy Frenkie będzie sobie na luziku wracał do obrony. I wtedy nie powie że mało czy dużo biega.
2
@Luciano99 Pierwszy i podstawowy błąd Ukrainy to było ufanie Ameryce i Rosji że jak oddadzą broń atomową to będzie luz (bodaj w 94 czy 95 roku). Gdyby tam była broń atomowa to ruscy nie robiliby podchodów.
4
@marcin62 Mam masę powodów żeby na nich nie głosować a oni co chwila dodają kolejne hehe.
2
@stone80 Co nie zmienia faktu że wypadałoby żeby był wózek albo ktoś do pomocy. Ludzie niepełnosprawni ruchowo mają wystarczająco prz.....
16
@Pedri16Future Lepiej żeby stał w polu karnym i dobijał niż biegał w pomocy i udawał Ronaldinho.
2
Flick bo Yamala:
Teraz odrób lekcje i spać.
2
Półautomatyczny spalony robi robotę.
0
Po co oni doliczają w takim meczu cokolwiek....
0
@JoeSatriani Niech gra biedny jest to niech się męczy. I tak nie będzie grał jak Olmo wróci. Ja bym Raphinhe zmienił.
0
Co to za Beatles wchodzi?