0

Brawo. Walnął w końcu za 16.

0

Co jak co ale łapanie na spalonego Flicowica ma opanowane.

1

Ja pierdole. Po bramkarzu i to chyba na sezon.

0

Ładnie obronił. Ta wysoka linia to ma plusy i minusy.

0

Piłka wyzbacza. OK jest Lewy druga.

0

Dobrze Marc wyszedł.

4

Dawać rozsmarować ich. Piękna asysta.

0

Aj k.... Nie wiele brakło.

0

Dawać po zwycięstwo.

1

Kiwiorowi dać spawarkę i się może do ławki przyspawać.

1

@PizzerMan W ciągu ostatnich lat (powiedzmy od 2010) najdłużej grałem w Total Wary.

Ale pytanie było o trochę co innego. Bo "pochłonięcie" przez grę nie oznacza ile się w nią gra. Do tego bardziej pasuje Baldur's Gate 3. W tej grze zagrało moim zdaniem wszystko. Już za samą Ilość możliwych podejść do questów pobocznych. Muzykę (która jest genialna) i grafikę daje Baldurowi 9/10.

Ale to by nie miało znaczenia gdyby nie to co w moim mniemaniu w RPG najważniejsze czyli towarzysze. A tu ekipa jest moim zdaniem najlepsza w historii RPG (a grałam praktycznie w każdy możliwy). Są dobrze napisani. Voice Acting jest 11/10 (albo lepiej haha jest to może trzecia gra w której znam obsadę aktorską). Wyglądają bardzo dobrze. Nie oszukujmy się w grze gdzie się wchodzi w interakcje z postaciami ma to duże znaczenie. Wiadomo że za chwilę ktoś powie "to bez znaczenia bo to zlepek pikseli" ale chyba każdy normalny kto w gry gra wie że to nie do końca prawda. Bo do postaci się można przywiązać i lepiej grać postacią która nam się podoba niż przysłowiową "babką z Fable". A jak są że się tak wyrażę "rozwinięte opcje interakcji" to już w ogóle. No lepiej jest "wchodzić w interakcje z:

https://ibb.co/wc7ZCHz
https://ibb.co/bmXSmgb
https://ibb.co/5vTLttX
https://ibb.co/F6c5GJr

Niż z postaci co wyglądają tak:

https://ibb.co/dBYw7Ck
https://ibb.co/CzXPnFR
https://ibb.co/g9QLd79
https://ibb.co/vJwntgc

Pierwsze i podstawowe pytanie jakie osoba tworząca jakąkolwiek postać powinna sobie zadać to "czy ktoś chciałby być tą postacią? Czy chciałbym robić jej cosplay?" W drugiej czwórce nie znam dużo ludzi którzy odpowiedzieli by "tak" (no dobra nie znam nawet jednego ale za chwilę ktoś powie haha). Za to znam wielu i to ze wszystkich 168 płci haha których pierwsza reakcja było "co to k... jest?"

W Baldurze praktycznie nie ma brzydkiej postaci. Dodając jeszcze to że tam każda jest robiona w motion capture. Grałem w to 2 razy "liznałem ściany" a mimo to jak oglądam gameplay innych dalej trafiam na nowe rzeczy. I już wiadomo dlaczego ta gra to jest 10/10. Kiedyś zagram jeszcze na 100% dwa razy (raz na pewno paladynem a drugi raz multiklasa na pierwszym poziomie).

PS: Szef Larian to jest mój bohater haha (chłop nie raz chodzi w zbroi).

Tylko szkoda że nie będzie na 99.9% dodatku. Trzeba czekać na ich następną grę. Nie wiadomo co to będzie ani kiedy będzie. Ale hype będzie masakra mimo że to nie będzie wielkości BG (z tego co podibno mówił).

14

@Pedri16Future A wcześniej było "nie mogę z tobą rozmawiać gadaj do kapitana" haha.

0

@hefaj6 "I jaka kara dla tych ludzi będzie odpowiednia?" Jak koncowa scena w Braveheart.

1

Jak bym się miał przyczepić to bym powiedział że popełniliśmy błąd przy golu na 2:1. To była końcówka meczu. My w 10 a oni zrobili zmiany. Może powinniśmy się cofnąć? Tymczasem nasza linia obrony grała strasznie wysoko. No cóż tego się nie zmieni. Lepiej dostać na początku niż na koniec. Argentyna na mundialu też pierwszy przegrała.

Z meczu można dużo wyciągnąć i myślę że akurat ten sztab trenerski to zrobi. Mecz też pokazał dobitnie że czas szukać bramkarza (nawet na wszelki wypadek).

0

@peetwithbarca Pytałem o to samo przed chwilą. Ludzie proponowali z Porto Diogo Costa. Ale wartość wg Transfermarkt to 45 milionów. Więc raczej wątpię.

0

No trudno. W 10 na poziomie LM latwo nie jest. To nie jest zespół z najniższej półki.

0

@Barca-Messi10 Ni właśnie nie. To jest mecz który trzeba pamiętać. Przeanalizować i wyciągnąć wnioski a nie tylko o tym gadać. I z tym trenerem wierzę że zostanie to zrobione

1

Dawaj chłopie. Pokaż błysk pokaż żeś jest "10".

0

Karny na ślinę.

0

@Borry @LucasW123 Tylko że on ma na Transfermarkt wartość 45 milionów. Czy by za tyle przyszedł to jeden a dwa czy by za tyle rezerwowego bramkarza chcieli (bo Marca raczej się nie sprzeda chyba że do Arabii a jak on jest to inny raczej na 99% będzie rezerwowy przynajmniej na start).

0

Trzeba szukać bramkarza to jest fakt. Tylko co tam ciekawego na rynku?

4

Co ten chłop robi to nie mam pytań.

1

Dobrze że taka sytuacja się przydarzyła dziś. Bo to mecz który o niczym nie decyduje. Może im trener wyjaśni dlaczego nie opłaca się dostać czerwonej w takim momencie.

0

@kemyt1995 Jakby nie było to w 10 gramy

1

Co piłka do bramkarza to strata w sumie.

0

Taki faul na słowo honoru.

0

Obrona ładnie. Trzeba powiedzieć.

1

Sami im dajemy paliwo. Flick się w.... to będą na nogach wracac.

0

Aj szkoda. No ale że obrońca no to można w jakimś stopniu zrozumieć.

0

"The little boy from Rosario, Santa Fe," a nie czekaj to nie Leo haha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?