17

@kamyk_23 Sorry za być może chamskie pytanie ale. Ile Ty masz lat? Cztery że nie umiesz czytać? Napisałem Ci wyżej i napisze dużymi literami "JEŚLI NIKT NIKOGO DO NICZEGO NIE ZMUSZA" nie wiem jak u Ciebie ale u mnie gwałt to jest przestępstwo.

11

@kamyk_23 Ale co z tego. Może być w szkole na plebani albo w biurze. Nic mnie to nie interesuje jeśli nikt nikogo do niczego nie zmusza. No chyba że Ty myślisz że księża to żyją w czystości..... To są tacy sami ludzie jak każdy nie ma się to łudzić. A może Ci przeszkadza że chłop z chłopem?

16

@kamyk_23 Ale co? Zabił go czy sam z siebie brał tabletki i mu organizm nie wytrzymał? Dlaczego mają się komuś oczy otworzyć? Dorosły chłop nie zmuszany do niczego wykitował to jego problem.

1

@Kgorecki2500 Niestety. Wszyscy moi ulubieni aktorzy / muzycy są już praktycznie +/- 80. Cóż dobrze że dzieło nie umiera razem z twórcą.

0

@norbi77 Bardzo ładny. Z daleka one faktycznie jak wilki wyglądają. Ale to są bardzo fajne psy.

1

@fantasyoosh No nie wiem. Bo ostatnio ktoś tu podał twita że ***** *** to jest kontratyp artystyczny i nie będzie podlegać karze w myśl ustawy o mówię nienawiści czy jakoś tak.



A było to publicznie na jakimś zlocie i mimo iż może obrażać niektórych raczej ścigane nie będzie a już na pewno nikt za to skazany nie zostanie.

11

@Roobo Bo śmiać się albo ***** to można tych których nie lubimy. Kiedyś służby wpadły do chłopa od antykomor. Więc czy kogoś dziwi to co jest teraz?

0

Space Marine 2.

Dziś oficjalna premiera Space Marine 2. Jako że gram od czterech dni mogę powiedzieć że gra dostarcza dokładnie tego czego chciałem. Jest to czysta korytarzowa rozwałka. Bez pi.... o bzdetach. Już od pierwszych minut bierzemy się za robotę jako narzędzie zniszczenia rozwalamy wroga w imieniu Imperatora. Zwłaszcza jak się opanuje walkę w wbiegamy w masę wroga jak jakiś wściekły nosorożec i tniemy mieczem łańcuchowym wszystko co podejdzie a wroga nie brakuje.

Kampania podobno na 8 godzin ale tego nie wiem bo gram na najwyższym poziomie trudności jestem w trzeciej misji i na liczniku 15h.

Technicznie na PC jest dobrze nie wiem jak na konsolach. Trafiłem na 1 bug gdzie nie mogłem podnieść apteczki.



What is your life?
My honour is my life.
What is your fate?
My duty is my fate.
What is your fear?
My fear is to fail.
What is your reward?
My salvation is my reward.
What is your craft?
My craft is death.
What is your pledge?
My pledge is eternal service.

1

@Linnox Raczej nie będzie lepsze niż I ale to już w sumie klasyk.

2

@Pnog37 Pierwszy z dziesięciu razy w tym sezonie.

0

@Marian_Pazdzioch Szczerze. Był bym za Polską ale gdybyśmy przypadkiem haha przegrali to bym nie płakał tak jak bym płakał po porażce w finale z każdą inną drużyną. Druga sprawa że na 99.9% była by katastrofa na poziomie 0:5 0:6 bo my się musieli modlić żeby nam trzeciej nie strzelili i to w meczu gdzie nie musieli a co dopiero w finale mistrzostw świata.

4

@MichuZ44 Tak z ciekawości. Co to znaczy "miękki karny"? Miękki czy twardy jak był faul w polu karnym to jest karny. Miękki faul to nie powinna być metoda obrony.

0

@marcin62 Ja w Baldura grałem 2 razy. I jakoś mi tam "moon lesbian" haha nie przeszkadzają. Co do tego że możesz być z chłopem grając chłopem no to hmm nie na tym polega rpg że możemy robić co nam pasuje? Jest wolność wyboru. Tak jak mówię grałem 2 razy i nikt mnie nie zmuszał żeby iść w taki akurat wątek.

Jedno co mi tam przeszkadza to fakt że na 99.9% nie będzie dodatku lub kontynuacji z tymi postaciami bo ekipa jest elegancka. Aktorzy świetni zwłaszcza "origin characters". No ale na szczęście Larian jeszcze się nie zwija haha i hype na ich następną gre to będzie masakryczny.

3

@NeroTFP1 "Gdyby nie słupek gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka
„Gdyby" to najczęstsze słowo polskie"

Jak to Kazik śpiewa.

17

No to to jest piękne....


0

@Odcinkowy Szkoda że z piłkarzami nie.

0

@zodiak_10 Większym bo w lidze narodów gra tylko Europa a nie jakieś leszcze z Ameryki południowej.

0

"środek obrony, by zachować kształt formacji defensywnej, a zawodnikiem, który opuścił boisko, został Pedri" No i brawo.

2

@FanKFC W sumie nawet na to nie czekam wrzuciłem bo wiem że ludzie czekają. Ja tylko grałem tylko vice city na kodach haha.

1

GTA VI.

Gra została prawdopodobnie przesunięta na 2026.

https://x.com/billsyliamgta/status/1832567556806197567

1

@Linghunter88 Chłop ma 100% racji. W końcu normalna gra bez pie..... o tym jak się ktoś czuje czy kim się aktualnie czuje. Ciekawe ile z tych recenzji jest na zasadzie tak jak on podawał "nie kupujcie dopóki nie dadzą transmarine albo babki". Niech spi.... grać w concord tam mają zaimków ile chcą. A sorry nie mogą bo już zdechło. A takie było postępowe....

W SM grałem już kilka godzin i co tu dużo mówić miazga. Takiej gry mi trzeba było. Są problemy z operacjami bo podobno nie chcą się włączyć boty ale jeszcze nie próbowałem. Ale to jest do zrobienia. Dużo ważniejsze jest że techniczne jest zoptymalizowane (na PC) dobrze bo to by była gorsza sprawa i cięższe do naprawy.

A ta babka z custodes to jest jakiś dramat i to nie tylko z wygladu.

1

@Aragorn33 "Tusk na pewno chciał zlikwidować CPK, ale nie powiedział o tym nikomu bo się wstydził ;p" Nie nie wstydził się tylko dobrze wie że straciłby x % głosów dlatego kręci na wszystkie strony.

"A przetargi na audyty zakończyły się niepowodzeniem, więc zrobiono audyty wewnętrzne" czyżby nikt pod nazwiskiem nie chciał powiedzieć że to się nie opłaca ( bo wiedzą że to nie prawda)? Chciałbym zobaczyć co w tych "audytach wewnętrznych" było stwierdzone bo na takiej zasadzie to ja mogę zrobić audyt wszystkiego i pozmieniać poprzerabiać a na koniec wyjdzie byle co. Niech podadzą nazwiska tych co im te "wewnętrzne audyty" robili i niech się zacznie debata na ten temat nie będzie wątpliwości.

2

@Aragorn33 Raczej Ty się dałeś zmanipulować. Ty serio myślisz że on powie wprost " CPK nie powstanie"? No to powidzenia. Ale popatrz jak się zachowuje. Audyt miał być w marcu już jest prawie środek września i nie ma.

Zresztą co on mówi to też nie wazne bo mówił że paliwo będzie po 5.14 i przynajmniej ja się od tej pory z jakiegoś powodu dokładam (chyba z dobrego serca). Mówił różne rzeczy. Patrz co zrobi a nie co mówi albo niby robi. Prawie rok minął i czy jest w Polsce lepiej niż było? Bo moim zdaniem jest tak samo. Tykko inne świnki jedzą przy korytku.

0

@Borneo No tu fakt "no nie gdyby rządził pis nie miałbyś 76 mld że środków spójności oraz 130 mld z kpo" nie zmienili ani jednego przepisu a kasę dostali. To tylko pokazuje że tu nie chodziło o żadną praworządność tylko o to że w Brukseli im rząd Polski nie pasował. Za chwilę powiesz że "za pis było ryzyko korupcji" to sobie przypomnij ile było afer za pierwszej platformy.

@Aragorn33 Dobrze pamiętam. Potem pis to przekształcił. Tylko że to tym bardziej jest argument na obronę Tuska. Bo wcześniej chciał teraz już sam nie wie. Dorwali władze i zamiast zrobić " pis to frajerstwo my zrobimy taniej albo wieksze lepsze" to oni tak zaczęli robić że inwestor poszedł chyba na Węgry.

0

@Aragorn33 No chyba mi nie powiesz że gdyby nie to larum to tusk by coś z tym chciał zrobić hahahahaha. Zaorał by to i zapomniał. Właśnie o to chodzi żeby wywierać presję. To samo było z ACTA kilka lat temu gdyby nie krzyk w całej Europie to by to weszło. Oczywiście że powiem że jest źle zrobione jeśli będzie źle zrobione. Za to Wy powiece że jest super chociaż będzie byle jakie. To jest tak jakby Ci ktoś obiecywał Mercedesa przyjechał maluchem a Ty był zadowolony. Ja potrafię przyznać że coś dobrze robią (tak jak np ostatnio jak coś powiedział do Ukraińca w sprawie ekshumacji) tylko że nie mam zamiaru się cieszyć z CPK jak będzie pół z tego co miało być i być zadowolony bo mogło nie być wcale.

Co do tego że prace trwają to niech trwają zobaczymy za te 3 lata na koniec kadencji co z tego będzie bo prace bad sromowymi też w Polsce trwają już 30 lat i jak trwały tak trwają.

2

@Zbyszard Powiedziałem to samo. Jak Flick przychodził było pytanie "ile czasu mu dajemy zanim się zacznie wywalalanie trenera?" haha. Powiedziałem wtedy że ja mu daje czas do grudnia żeby zobaczyć jakiś plan na granie bo takie rzeczy wymagają czasu. Ale chcę widzieć od początku że walczą że nie odpuszczają. Bo to jest kwestia nastawienia. Nie minął wrzesień a dostałem to i to. Teraz włączam mecz z przyjemnością i zdaję się że nawet jak przegramy to dlatego że przeciwnik był lepszy a nie dlatego że nam się nie chciało albo nie wiemy co grać. Wcześniej nie oczekiwałem nic oglądałem bo oglądam ponad 20 lat ale patrzeć na to to była masakra.

1

@Borneo Nie ma firmy a LOT to jest co? Bo zdaje się że firma lotnicza i to podobno wykorzystuję wszystkie sloty czy jak się to nazywa w Warszawie.

Prawda jest taka że Wy wytłumaczcie wszystko co tylko Tusku Wam powie. Wszyscy eksperci mówią że CPK jest potrzebne ba mówią to nawet ludzie z zagranicy ( nawet była analiza bodaj angielska ile to może dać) ale Wy dalej swoje. RAZ przyznajcie że Tusk popełnił błąd.

U nas będzie CPK na świętego Dygdy co go niema nigdy jak to moja mama mówi. W Polsce się nic nie da nic się nie opłaca. Ostatnio było o transporcie rzecznym na Odrze bodaj. I też się nie opłaca.

Mówicie że pis nic nie zrobił. Może i racja ale z drugiej strony było gadane że brakuje jednej mapy i można wbijać łopaty. Czyli chyba jednak coś było zrobione a że to trwa poj... ilość czasu no to można pogratulować całej "postkomunistycznej" władzy w tym kraju.

Uśmiechnięta ekipa Donaldu Tusku to są leserzy co tylko patrzą żeby wypić i zakąsić i nic więcej. Miały być audyty CPK i gdzie są? Z atomem też nie wiadomo co się dzieje. Jedyny plan to są wiatraki i auta elektryczne od Niemca. We wszystkim innym są na nie. No PRZEPRASZAM przesadziłem bo przecież chce budować zasieki na granicy. Na tej samej granicy na którą jeszcze nie cały rok temu wysyłali swoich ludzi za potrzebą i mówili "wpuszczać wyszystkich jak leci" to są szkodniki którzy gadają co im się akurat oplaca albo za co im płacą nie wiem co gorsze.

3

Różnica między tym co było za Xaviego a tym co jest teraz jest to że teraz zaczynam widzieć jakiś plan. Wcześniej to było zwłaszcza w ataku "co nam wyjdzie" a dodając do tego że obrona w drugim sezonie ligi się rozlazła to ciężko było na to patrzeć. Przepychanie po 1:0 albo fartowne 2:1 przestało działać.

Tym niemniej gdyby nie błąd z PSG to różnie mogło być. Bo nikt by Xaviego nie wywalił gdyby wszedł do finału LM albo nawet wygrał. Co na dłuższą metę nie zmieniło by faktu że oczy krwawiły od naszej gry i to nie raz. I teraz pytanie. Czy lepiej jest mieć ładną grę teraz (nie wiadomo jak to będzie na przestrzeni całego sezonu) i perspektywę na trofea (tak jak @Zbyszard na dole napisał że "z Flickiem będą wygrywać trofea") czy lepiej było przejść to PSG i dalej kontynuować współpracę z Xavim?

0

@KrychaFCB Już lepiej było napisać "gościówa".

0

@ObiwanKenobi Wada wymowy mi nie przeszkadza. Tylko właśnie takie wstawki i wymyślanie nie wiadomo czego jak np w meczu Jagiellonia Cracovia. Tam gra chłop Diegez czy jakoś tak i chłop zrobił długie podanie a ten od razu mówi że to spec od takich zagrań i to są podania "diegezonalne" czy jakoś tak. Mnie to denerwuje a to tylko jeden przykład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?