0

@KrychaFCB Już lepiej było napisać "gościówa".

0

@ObiwanKenobi Wada wymowy mi nie przeszkadza. Tylko właśnie takie wstawki i wymyślanie nie wiadomo czego jak np w meczu Jagiellonia Cracovia. Tam gra chłop Diegez czy jakoś tak i chłop zrobił długie podanie a ten od razu mówi że to spec od takich zagrań i to są podania "diegezonalne" czy jakoś tak. Mnie to denerwuje a to tylko jeden przykład.

0

@Borneo No oby ale dopiero jak się sprawa rozwiąże to będzie pewne. Opcji mu nie braknie no chyba że coś mu się stanie i wypadnie na x miesięcy ale oby nie.

0

@ObiwanKenobi @Mitch_Atleta Wiadomo że nie wszystkim wszyscy odpowiadają. Ja np nie lubię Jagody na C+. Ale chodzi mi o ogólnie. Np LM na polsacie to była dla mnie katastrofa i chociaż miałem dostęp to często włączałem angielski stream żeby ich nie słuchać.

1

@Jonyx Z tego co mówił Nico nie będzie. Było jakieś spotkanie czy wywiad i chyba z 5-6 razy powiedział że jeszcze rok zostaje. Więc jeśli nie zmieni zdania to odejdzie. Czy do nas to już inna kwestia ale jak odejdzie do City czy innego PSG to też będzie koniec tematu.

1

@Sulimo Mnie strasznie irytuje jego sposób mówienia. Chłop jest tak nadęty że ciężko się tęgo słucha. Zna się praktycznie na wszystkimi ( a w zasadzie tak mu się wydaje). Jak coś mówi to mówi w sposób jakby ogłaszał jakąś prawdę objawioną. Takie odnoszę wrażenie od lat a zaczęło się chyba od czasu cafe football w polsacie jak się zrobił bardziej znany. Najlepsi komentatorzy są na C+ (no i jeszcze Andrzej Twarowski który pewnie wróci jak się już Viaplay zwinie).

0

@sen W sumie. Portugalia z Chorwacją pewnie piłkarsko ciekawszy będzie.

0

@arasz1819 Nie chodziło mi o Ciebie czy o któregokolwiek użytkownika forum. Bo aż tak nie śledzę co kto tu pisał. A tym bardziej żeby pamiętać co było pisane przez kogo miesiące czy lata temu. Chodziło mi o ogół społeczeństwa bo z jakiegoś powodu mają te 40%.

Co do Bosaka. To nie wiem jak inni ale Ci napiszę dlaczego JA "go popieram". Otóż zaskoczenie ja go nie popieram. Już wyjaśniam haha.
Ja popieram prawicę a w Polsce nie ma innej partii prawicowej (wbrew temu co się ludziom wmawia). Dla mnie czy to jest Bosak czy ktokolwiek inny nie ma znaczenia ważne żeby miał poglądy np gospodarcze podobne do moich. To raz. Dwa to dlatego że od lat 90 rządzi w Polsce praktycznie ten sam układ socjalistyczno lewicowy raz bardziej raz mniej ale zawsze socjalizm i lewica. Po trzecie najmniej ważne ale powiązane z drugim. To są ludzie w moim (mniej więcej) wieku którzy mają inny sposób patrzenia na świat niż Tusk Kaczyński czy inny Terlecki u którego jak to mówi mój ojciec "duch się ledwo pląta" ale dalej tam siedzi. Przecież oni patrzą tylko żeby do śmierci tam dociągnąć i tyle. Te ekipy gadają od 40 lat na temat atomu i co? I właśnie GADAJĄ. Oni nie są w stanie zrobić nic bo patrzą żeby się wszystkim w koło podobało. Dlatego było takie aj wai że Zajączkowska wygarnęła von der Leyen (czy jak ona się piszę) bo oni nie mięli by odwagi na coś takiego.

1

@siuuu Znaczy mnie to też nie dziwi. Zwłaszcza jak ludzie non stop oglądają tv jedną bądź drugą. Ktoś ma x godzin dziennie wciskany różny kit to potem w to wierzy.

0

@Radioactive9705 Miałem wtedy nie całe 3 lata więc mnie ta przyjemność ominęła. Za to pamiętam Kasztaniaki ale to musiało być x lat później. W sumie jak się zastanowić to wtedy w tv dla dzieci się czekało na wieczorynkę. Gumisie czy Tabaluga to było coś (nawet z przyjemnością by to włączył z dzieckiem dziś). A teraz nawet nie wiem czy jest wieczorynka. Druga sprawa że jest większy dostęp do "kablówki" i kanałów stricte z bajkami (pomijam ich jakość). Pamiętam gdzieś w okolicy 2003 jak my założyli C+ i człowiek odkrył Cartoon Network Fox Kids i potem Jetix.... Matko przy tym to można było siedzieć cały dzień.

0

@Linnox Metallica.

1

@Ojciec5tkidzieci Wszyscy wiemy że Vinicjusz to dostanie i pewnie z tej okazji wygłosi porywająca przemowę na temat swojej walki z rasizmem. Poczym wróci na boisko dalej będzie się zachowywał jak buc i wciąż nie wpadnie na to że ludzie do niego podchodzą w określony sposób ze względu na zachowanie a nie kolor skóry.

Moim zdaniem powinien dostać któryś Hiszpan z Realu. Co nie zmienia faktu że to i tak będzie najsłabszy zwycięzca od lat.

7

@arasz1819 Wiesz. Ludzi w Polsce uwodzi tusk który już rządził 8 lat i nic nie pokazał i być świecie przekonanymi że tym razem będzie inaczej. Jestem w stanie uwierzyć że za parę lat po masie afer uśmiechniętej koalicji pójdą głosować na kaczora bo przecież "kiedyś to nie było takiego złodziejstwa jak dziś" (czyli dokładnie ten sam tekst co w zeszłym roku tylko w kontekście innej partii).

Swoją drogą ciekawe że ludziom się "rzuca w oczy" Bosak bo był u Giertycha ale już Giertych w PO czy tam u Hołowni nie przeszkadza. Tu chyba jednak chodzi o poglady bo czy się to komuś podoba czy nie to konfa jako jedyna proponuje coś innego. Nie wiadomo czy by to zrobili ale ja bym się chciał przekonać. Bo uj z tego że jest "trzecia droga" jak ona wiedzie w tym samym kierunku. Prawdziwa trzecia droga (a w zasadzie druga bo pis po to jest jedna droga) to jest właśnie konfa.

0

@4drian0 @Messibestplayerintheworld @Tasde Jeszcze jest twitch drop jak ktoś zainteresowany.


1

@Kapitan hawk Może od razu go ukrzyżować? Nowy leszy Chrystus jak znalazł.

3

@IronSanHybrid Bramkarz bramkarzem ale obrońca w sumie też nie patrzy na oczy.

0

Space Marine 2

Jak ktoś zainteresowany to rusza za kilka godzin akcja gdzie można za oglądanie twitcha dostać skiny do SM2.


0

@marcin62 Szybko poszło.

3

@Kgorecki2500 Wyraz pyszczka ma taki typowy cwaniak. Coś ewidetnie knuje.

0

"są ludzie, którzy nadal mogą być rasistami," to jest dokładnie taki sam poziom jak "dziennikarz" wyborczej który na jakimś marszu był pomalowany na brązowo. Co prawda nikt mu nic złego nie zrobił ale on i tak wyczuł że chcieli mu zrobić krzywdę.

Chłop nie łapie że ludzie mają do niego stosunek jaki mają bo się zachowuje w sposób jaki się zachowuje. Nie ma znaczenia czy jest czarny biały czerwony czy zielony. Do Ronaldinho nikt tak nie podchodził bo różnica między poziomem Roniego a Vinim to jest niebo a ziemia (i to w którym kontekście). Do Alvesa ktoś rzucił babanem i co Dani zrobił? Zjadł banana. Ciekawie co by zrobił Vini. Nie wiem ale się domyślam.

1

@esem91 Bo Władimir rozwalił wirusa na Ukrainie. Szkoda że na tym nie skończył ale taka jest prawda. Gdyby nie ta wojna to może nawet jeszcze dziś w tv byłyby codziennie statystyki ilu chorych ilu zmarło ilu zmartwychwstało. Podejrzewam że ludzie by się ustawiali w kolejce po 85 dawkę przypominająca szczepionki. Do lasu chodzili w nie jednej a trzech maseczkach na raz. Oczywiście wcześniej pokazując paszport covidowy wiewiórce (również zamaskowanej).

3

@Ojciec5tkidzieci Jaki poziom prezentuje "elita" między innymi dziennikarstwa pokazała dobitnie sprawa Stonoga vs ten chłop z kanału zero czy coś takiego. Wszyscy przez x czasu wypisywali swoje mądrości jak to oni od zawsze wiedzieli że wyszło szydło z worka itd. A potem się okazało że prowokacja i co? I wszyscy cichutko siedzą.

0

@Linnox
Clint Easteood
Mel Gibson
Sylvester Stallone
Chuck Norris
Morgan Freeman

Może nie są wszyscy aktorami przez duże A (albo grają w specyficznych filmach jak Chuck) ale jak są filmy z nimi to nigdy nie przełączam.

1

@Linghunter88 Dobry bo się trzyma 40 lat i ludzie to lubią. Właśnie dlatego że jest tam mrok rzeź wojna i takie rzeczy. Natomiast nie ma tam miejsca na to żeby marines się nagle zaczął zastanawiać czy mu się podoba kolega z oddziału. Czy rozkminy jak się dziś czuje. To jest tam totalnie nie potrzebne. To nie za to ludzie pokochali to uniwersum i nie dziwne że się wku.... jak ktoś nagle w imię przypodobania się tym którzy i tak w to nie grają wywraca wszystko do góry nogami.

A ci dla których te zmiany są robione jak już zagrają Warhammera tak że nikt w to nie będzie grał pójdą dalej i zagrają nastepne uniwersum. Bo ich nie obchodzi to co my lubimy od lat tylko to żeby wszędzie była reprezentacja wszystkiego czy pasuje czy nie.

Tak jak zrobili z Władcą pierścieni od Amazonu. Ostatnio widziałem artykuł że oni chcieli zrobić "opowieść feministyczną jakiej Tolkien nie napisał a na jaką Śródziemie zasługuje". Nosz k... biorą książki mistrza gatunku i uważają że zrobią lepiej no to niech jeden z drugim spec napisze książkę sprzeda w milionach i zrobi film. Już pomijam że dla tych idiotów silna kobieta to jest tylko wtedy jak wywija mieczem. A efekt ich "ulepszeń" jest taki że Galadriela w tym ich śmiesznym serialiku jest jedną z bardziej odrzucających postaci.

PS: Imperium jest xenofobiczne tylko w stosunku do kosmitów typu ork czy inny tyranid i ja się nie dziwię jak na to patrzę haha.

1

@Linghunter88 Ja słyszałem co innego. Podobno to GW w nowej edycji zrobiło kobietę którą walczyła razem z custodes i w ich zbroi. Ludzie się zaczęli zastanawiać co jest. Czy to jest jakaś z sióstr bitwy czy z czego. W końcu GW odpowiedziało że ona należy do custodes. Więc ludzie zaczęli im wytykać że od 40-45 lat wszędzie było że custodes to są synowie Terry. 10000 braci itd. Co potwierdzają podręczniki i książki. Wtedy na to wyskoczyło GW i powiedzieli że kobiety zawsze były w custodes i dlatego nazwałem to robieniem z ludzi idiotów. Nikogo nie oburzył fakt że ona jest tylko sposób w jaki to zrobili. W momencie przejścia na nowy rozmiar figurek potrafili fajnie lorowo zrobić nowych marine. A tu "zawsze były i cicho" a jak ktoś im pokazywał dowody na to że jednak wynika z lore coś innego do dostawał bana.

Tym bardziej to jest debilne bo przecież kobiet w W40k nie brakuje. Są przecież całe zakony Adepta Sororitas i Anathema Psykana oraz święte np Celestine czy Annais.

0

@tristan87 Ciekawe na jak długo bo tak ze 2 dni temu był artykuł że FdJ bez operacji nie będzie całkiem zdrowy (ponoć z niej zrezygnował). Żeby się nie okazało że wejdzie zagra 1.5 meczu i znów pograne.

Jeszcze jest kwestia jego podejścia do gry ale tu mam nadzieję że Filck go naprostuje.

0

@mmaciass Nauczył się jednego słowa i się popisuje.

0

@Linghunter88 A nie wiem. Miał być jakiś serial. Ale czy miało być coś mieszane to nie wiem. Ostatnio była afera bo GW robi z ludzi idiotów przy okazji nowej edycji. Ale żeby coś z tym serialem było to nie słyszałem.

7

@Luciano99 "Tak to jest jak się zatrudnia ludzi o inteligencji świnki morskiej" nic Ci nie da ta próba dowartościowania swoich pracowników. Wszyscy na La Rambli zdają sobie sprawę że do świnek morskich to im daleko. Raczej trzeba celować w coś nieożywionego to by było bliżej prawdy.

4

@D10SLEO Różnica jest tylko taka że wtedy to nie było aż tak nachalne. Dziś w każdej jednej grze / filmie czy serialu musi być kolorowo żeby każdy miał swojego reprezentanta jeśli chodzi o kolor czy orientacje. A z białych facetów robi się często ofermy i największych frajerów. Przykład Spider Man 2 gdzie PP to typowy leszcz zastąpiony przez lepszego Moralesa. Mogę wymienić jeszcze niedawny "hit" z Gwiezdnych Wojen czyli akolite (specjalnie mała litera). Tam się odwalił taki cyrk że serial już zdaję się po pierwszym sezonie poszedł pod topór. I oczywiście winni fani bo są homorasistami. A prawda jest taka że ludzi nie boli kolor skóry tylko to że to jest po prostu denne.

Teraz wychodzi Space Marine 2 Gdzie cała filozofia polega na cytując jednego Youtubera "Dobra rozwalamy ich. Idziesz Charlie? Jasne zawołam Johna wezmiemy sprzęt i ich rozwalimy" I też tam jest czarny marine. Czy większości fanów uniwersum to przeszkadza? Nie. Bo gra zapowiada się dobrze na zasadzie contentu i tego jak wygląda i działa (przynajmniej na trailerach i z tego co mówią ludzie którzy mięli okazję grać np na gamescom). Jak coś jest dobre to postacie mogą być każdego koloru o ile oczywiście pasują do tego co się pokazuje (bo czarna królowa Anglii z XIII czy XIV wieku to sorry ale nie).

Jakoś x lat temu SLJ czy Morgan Freeman potrafili odnieść sukces i kolor skóry im nie przeszkadzał. Nikt też nie odnosił wrażenia że w filmach są bo ktoś ich na siłę wciskał. W przeciwieństwie do tego co jest teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?