3

@Antimadridista_WR Haaland moim zdaniem.

0

@NeroTFP1 Nie wiem i mogę się tylko domyślać ale myślę że gdybym kogoś zabił w obronie własnej to po pierwsze raczej bym go nie dusił bo obrona własną to raczej odruchowo więc coś szybszego. Dwa to bym potem nie wpadł na pomysł żeby zwłoki poćwiartować i zmiksować.

1

@MesQueUnClub_87 W to nie grałem bo premiera była wrzesień 23 a w tamtym czasie nic nie miało szans z Baldurem.

1

@MesQueUnClub_87 To polecam zainteresować się Phantom Blade Zero ostatnio widziałem gameplay i czekam.

1

@Radioactive9705 Do tej pory pamiętam tą dziurę w 8 etapie. I legendarne "kuti kuti". Wtedy człowiek był hardcorem żeby te gry przechodzić. 3 życia i do widzenia nie to co teraz "kontynuuj" ile razy chcesz. Nie raz wracam bo Mario albo pierwszej Zeldy.

3

@Arden Szczerze mówiąc gdyby nie walka z rasizmem Winicjusz niczym specjalnym by się nie wyróżniał. Więc musi walczyć.

1

@MesQueUnClub_87 @clyde Dla mnie to jest najłatwiejsza ich gra (grałem we wszystkie dostepne na PC). Jak się już wyczuje system walki to żaden humanoidalny przeciwnik nie jest problemem. A ostatni boss to mógłby mieć i 15 kulek życia nic by mu to nie dało.

0

@norbi77 Dlaczego? Zastanawiają się jak na to wyjść i wielkie cuda. Swego czasu Monty Python robił wspinaczkę na ulicy i jak się okazało na koniec wcale nie takie łatwe. Tu po prostu trochę inna dyscyplina.


0

@Marian_Pazdzioch Ej serio? Już mnie wali to czy to PiS uśmiechnięci czy może smutni. Ale chyba nie powinno być twk że tu każdy może zadzwonić do ministra i wyciągać informacje a to nie pierwszy taki przypadek.

1

@cules100pro Nic im to nie pomoże. Flicowica ich zmiecie.

0

@Knysz Flick Flickiem ja nie mam zaufania do lekarzy u nas patrząc na historię kontuzji naszych.

0

Tu trzeba rozgraniczyć dwie rzeczy. Co się robi i ile czasu się coś robi. Potrafię zrozumieć że monotonia jak się coś robi x lat działa na wszystko nawet na najlepsze zajęcie na świecie. Ale z drugiej strony mógłby sobie takie komentarze darować bo piłkarze (nawet ci z ekstraklasy) to są jak pączki w maśle w porównaniu z innymi. Nie dość że kasa niewyobrażalna (patrząc na to co robią). To jeszcze dostają mase rzeczy od sponsorów. Już nie mówiąc o sławie (chociaż to może być uciążliwe jak się z żoną wyjść nie da bo od razu "afera na mieście").

Zwykli ludzie też mają monotonię tylko że ich nikt nie słucha. I oni nie bardzo mają wyjście. On po powiedzmy 15 latach będzie się cieszył majątkiem a reszta znów wstanie do roboty.

0

Aha.... Miał wracać w listopadzie czy grudniu a teraz już w końcówce września czy początek października. Podnieta a potem drugi Fati. Ale skoro lekarze tak twierdzą to niech wraca.

0

@draxidox Szczerze mówiąc uważam że aborcja powinna być dozwolona jak jest zagrożenie życia matki albo jest pewne że dziecko nie przeżyje ( co powinno być potwierdzane przez jakąś radę lekarską żeby nie było żadnych wątpliwości).

Natomiast co do gwałtu tu mam problem bo świat jest chory i potrafię sobie wyobrazić sytuację gdzie idiotka z partnerem idiotą dochodzą do wniosku że nie chcą dziecka. To powiemy żeś mnie zgwałcił. Zrobi sobie aborcję. A potem zmieni zdanie. I co jej zrobią? Dostanie 3 lata za fałszywe zeznania a jak nie karana to nawet siedzieć nie pójdzie. Bo przecież jej nie zamkną za zabójstwo człowieka ponieważ wtedy by przyznali że to jest człowiek od poczęcia a o to się między innymi rozchodzi.

Świat jest pełen chorych ludzi i nie trudno manipulować prawem.

Gdyby w takich sytuacjach ona i on lądowali w pace jak za gwałt to ok ale na to nie ma szans.

0

@draxidox Chłop po praktycznie jednym sezonie za taką kasę.... Ale wniosków żadnych nie wyciągają.

0

@DLFCB To są jacyś celebryci? Czy stali się sławni po tym jak się synek ro......?

0

@Faro Zobaczyłem pierwszą sekundę i wyłączyłem.

0

@MichuZ44 Myślisz że męczennik nie zrobi w 41 meczy przynajmniej 43 goli i 21 asyst?

2

@Blantozaur Niestety taki świat. Technologia ma plusy i minusy. Niedługo nawet lodówka będzie pytać czy dokupić mleka bo nie ma.

W sumie jak jesteś normalny to żadna różnica czy cie mają podsłuchu czy nie. Ani z tym nic nie zrobisz ani się nikt tobą nie interesuje.

1

@Faro Może nie czyta w myślach ale fakt jest faktem że ostatnio my z bratem gadali o aparacie a za chwilę się zaczęło pojawiać reklamy aparatów i filmy na YouTube gdzie aparaty porównują. Gdyby tego nie widziałem to bym w to nie uwierzył bo to się wydaje chore.

1

@Kgorecki2500 Naciągana teoria bo z nim czy bez niego lot się odbył. No chyba że chłop ma prywatny samolot i lata sam no to zwracam honor.

0

@KobeFR Dzięki wezmę żeby było ale grał nie będę. Czekam na następnego i może się zainteresuję bo podobno nowy silnik graficzny ma być.

0

@Death_voice No cóż. Cena postępu haha. Podejrzewam że za chwilę i tak powiedzą że to fake news i policja wcale nic nie potwierdza.

2

@AFA Ta Arabia była kluczowa. Złamała rekord. Balonik pie.... z taką siłą że aż strach. A w Argentynie po tym meczu to była stypa z tego co mi znajoma mówiła. Oni wszyscy myśleli że jak nie przegrali tyle meczy to jeszcze te 7 na mundialu dadzą radę. A tu nagle się okazało że remis z Meksykiem i po wszystkim. Na szczęście Leo tam strzelił i to był według wielu kluczowy moment całych mistrzostw.

0

@tbas Nosz k... Wy jesteście zamotani czy co z wami jest? Zdaje się że współżycie w miejscu publicznym to jest karane. Napisałem "A niech dyma gdzie chce" tylko i wyłącznie w odpowiedzi na Twoje "w szkole ksiądz ma dymać kolegę?". To Ty pierwszy wyjechałeś z dymaniem w szkole. Ja bym wolał żeby każdy się dymał u siebie w domu. Ale od tego się zaczęła dyskusja że ksiądz na plebanii się bawił z kolegą i kolega @kamyk_23 strasznie się oburzył. Jeszcze raz JEŚLI NIE ŁAMIĄ PRAWA TO NIECH ROBIĄ CO CHCĄ może dotrze (ale wątpię).

0

@Sinirsey No to dobrze bo nie byłem pewny czy on jeszcze istnieje. Disney tak zarżyna swoje produkcje ostatnio że lepiej się upewnić.

@A4ron Pepe to nie znam. Mi się Pepe kojarzy z ptakiem z World of Warcraft którego się spotykało w różnych miejscach haha.

0

@TheNekro94 Serio coś takiego tam jest? Dobrze że sobie to odpuściłem.

1

@Kgorecki2500 A Bambi to nie był czasem jeleń z bajki?

0

@tbas A niech dyma gdzie chce jak się kolega zgadza mnie to nie interesuje. Ja ich nie traktuje jak świętych i nie oczekuje że się tak będą zachowywać. Bo to są normalni ludzie. Kluczowe jest NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA. Pisane chyba z piąty raz.

16

@kamyk_23 Nie przeszkadza mi to bardziej niż np zarzygany nauczyciel (uczący dzieci mojego kolegi więc mają z nim większą styczność niż z księdzem) którego spotkałem w nocy o 3 z soboty na niedzielę pod sklepem. Też można by powiedzieć że chłop powinien coś sobą prezentować.

Czy księża udają świętych to nie wiem. Może jacyś wysoko postawieni biskup czy ktoś. Ale taki randomowy byle kto? Raczej wątpię. Powiem więcej jak byłem w szpitalu to był tam taki ksiądz raz na czas i my w nocy nie jedno wypili. Dla mnie to jest chłop jak chłop nawet się z nim normalnie dało pogadać. To że niektórzy mają do nich podejście jak ze średniowiecza i to w każdą stronę to trudno.

Przykład Ty "ksiądz zrobił imprezę o matko boska"
Przykład nazwijmy to mocher "Ksiądz ma zawsze rację bo to jest ksiądz"

Jedno i drugie jest niezdrowe.

PS: Gdyby to ode mnie zależało to bym u nas wywalił celibat i resztę tego pi.... Niech ksiądz idzie do kościoła jak do roboty a prywatnie niech ma rodzinę i robi co mu pasuje i dziękuję za uwagę. Gdyby się okazało że w nocy z soboty na niedzielę leży pod sklepem nawalony to by ludzie do kościoła nie chodzili i po sprawie. Zdaję się że w Stanach są tacy (nie wiem czy baptyści czy wszyscy ale raz coś takiego widziałem jak my u kumpla mięli imprezę i ksiądz przyszedł z żoną). W sumie nie wiem czy to się w ogóle nazywa ksiądz ale chłop normalnie kazanie odprawia. Nie róbmy z nich świętych bo nie są.

Edit: Co do Twojego pytania "Nie przeszkadza Ci rozpasłość klechów, którzy udają takich świętych" jeszcze jedno zdanie. Jak już bym się miał do czegoś doczepić to bardziej mnie kłuło w oczy jak byłem na wycieczce w Watykanie i nas zabrali do jakiegoś pałacu czy jak to się tam nazwa. Żeby nie przesadzić to tam gdyby klamkę urwał to bym się nie wypłacił. Tyle ile tam jest złota to głową mała. Ale czy mnie to dziwi? Nie. Bo to jest organizacja która ma władzę w jakimś stopniu od wieków a z tego jest kasa. To że już w zamierzchłych czasach ludziom wciskali umiar we wszystkim no to proszę Cię nie bądźmy naiwni. Umiar to mogą mieć inni nie my ale tak jest ze wszystkimi przy kasie. Czy to księża czy politycy czy ktokolwiek inny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?