Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@KrwawiaceoczyVEB Bym im powiedział "do końca umowy i nara". Jesteśmy za dużą marką żeby dawać robić z siebie jaja. Nie bądźmy mieć problemu ze znalezieniem innego producenta koszulek etc. Tym bardziej że zainteresowanie było i to podobno za większą kasę.
1
@Kapitan hawk I tak nie jest źle myślałem że tej mody jest ze 12 tysięcy.
0
@marcin62 Co kto lubi. Mi się Horizon Forbidden West PC bardziej podobał graficznie.
Druga sprawa że grafika w grach to nie jest aspekt na którym się powinni skupić. Dużo bardziej bym chciał żeby AI w końcu zaczęła "myśleć". Bo w wielu grach jest głupia jak but. Ale niestety dużo łatwiej jest zrobić ładna grę niż dobrą grę z dobrym AI.
0
@RoberDzik Bez deali to wygramy.
0
@SawneyBean Dobry pomysł ale niestety nie do zrobienia. Za chwilę by się zlecieli obrońcy praw człowieka że tak nie można traktować istoty ludzkiej. I skończyło by się na tym że by dostał odszkodowanie a potem by go wypuścili no bo wiadomo "dużo wycierpiał" na koniec zostałby bohaterem mediów znając dzisiejszy świat.
1
@Ojciec5tkidzieci Z Leppera też się śmiali a potem popełnili mu samobójstwo. Poseł kukiz 15 bodaj też zginął w dziwnym wypadku samochodowym swego czasu. Babka z PE która wykryła korupcję w sprawie pandemi miała zeznawać i umarła. Nie mówię że w przypadku Ewy coś jest na rzeczy ale to nie znaczy że takie rzeczy się nie dzieją a uważanie na siebie nie zaszkodzi nikomu. Zwłaszcza jak się komuś nadepnie na odcisk. Polityka to jest jak mafia. Ktoś fika to znika jak fiknie nie do tego co może.
1
@Marian_Pazdzioch Marian zdaje się już nie żyje. Boczek i listonosz to samo. Halina ostatnio też umarła. Dużo ich tam nie zostało...
0
Jego życie jego decyzja. Za rok jeśli się u nas nic nie zmieni a z nim będzie dobrze to powinniśmy się nad nim zastanowić (o ile klauzula dakej będzie te 58 milionów czy coś takiego). Jakoś mi się nie wydaje żeby z Torresem miało być dużo lepiej a za rok to i nie wiadomo co będzie z Lewym. Więc kogoś do ataku trzeba będzie. A on jest stosunkowo tani patrząc na rynek.
3
@juarez Ale w większości przypadków dzieci nie są z przypadku. Ktoś się decyduje to wie z czym to się wiąże. A to co robi onet to jest kurestwo. Podejrzewam że to celowe bo najpierw będzie obrzydzenie macierzyństwa a potem artykuły że "Polki nie rodzą dzieci" albo "coraz mniej urodzeń społeczeństwo znika" a co za tym idzie "jak zwiększyć ilość urodzeń w Polsce? Rozwiązaniem może okazać się imigracja". Jestem przekonany że tak będzie i nie minie rok a takie artykuły będą na onet.
2
@Adran360 Bardziej narzekam na jego zachowanie. Bo gdyby był uczciwie traktowany to w LM mogliby wylecieć zaraz po grupie. W lidze też go traktują jak dziecko specjalnej troski. Mało było sytuacji że się rzucał do sędziego ( bo już nawet nie mówię o jego podejściu do rywala).
Mi się wydaje że kontrą do SL jest nowa LM. A te klubowe mistrzostwa świata są po prostu właśnie po to żeby jeszcze więcej kasy zrobić od sponsorów.
0
@DLFCB Tu też nie wesoła informacja a w pewnym aspekcie jeszcze gorsza.
https://eurosport.tvn24.pl/hokej-na-lodzie/nhl/2024-2025/johnny-gaudreau-nie-zyje.-czolowy-napastnik-nhl-mial-31-lat_sto20033037/story.shtml
1
@Adran360 Całkiem bez sensu dokładanie meczów po sezonie. Kiedyś na mecz się czekało jak na święto a teraz non stop coś jest. Można mówić że grają za miliony i to prawda ale moim zdaniem przez ilość meczów już nawet kibice nie podchodzą do tego jak kiedyś.
Tym bardziej że w piłce jest coraz mniej graczy jak Ronaldinho czy Neymar gdzie nie raz się człowiek łapał za głowę i mówił "no prze c... patrz co on robi". Już pomijam to że teraz złotą piłkę dostanie chłop na poziomie sportowym Vinicjusza czyli ile? 20 kilka goli? Już nawet nie wspominam o jego poziomie w innych kwestiach bo by usunęli komentarz jeśliby napisać to o nim prawde. Po erze Leo to jest po prostu śmiech.
0
@tristan87 Bo on na każdego gola ma plan. Np pierwszy po dośrodkowaniu. Drugi po prostopadłej a jak robią inaczej to myśli "nosz ku.... co oni do c... robią".
8
Teraz najgorszy okres sezonu - przerwa na kadry.
1
12 punktów. A najlepsze jest to że nie z jakimiś biedakami tylko Bilbao i Valencia. A Real już punkty tracił i to nie z niewiadomo kim.
0
@Xpert77 Nie wiem czy nie Deportovo w 2016 coś takiego komentator mi tu mówi alr nie usłyszałem dokładnie.
0
Masakra 6:0 a my dalej. Po 7 teraz będziemy jechać po 8.
0
Dobrze że się nie zaciął.
3
Yamala by mógł zmienić bo nie ma co ryzykować.
0
Róbmy zmiany Olmo zmienić za Rekina to zobaczy jak się strzela.
0
K.... Ale nie fart.
0
@bluu No bez jaj.
3
Dobra jest. Teraz w przerwie Yamala i Pedriego zmienić w 60 Lewego i Olmo i do końca.
1
Eminem 2 raz w słup. Ciekawe ile jest rekord w meczu.
0
No i to się da oglądać.
1
O to właśnie chodziło. Teraz na spokojnie po drugą i bez kontuzji. Po 12 punktów.
1
Brawo za strzał z dystansu.
1
No nie fart. Ale akcja dobra.
0
@PizzerMan Podbijam. Niech idzue do gorących a nie jakieś bzdety.
0
@Linnox @Kessie