- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1292 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1292 Culés
14
Ewa po wejściu do PE to jakąś odklejkę złapała.
Brakowało jeszcze wstawki, że miał po nią przyjechać Ukrainiec z Charkowa.
1
@Ojciec5tkidzieci akurat podsłuchem i mówiła o "funduszu na usunięcie zajączkowskiej"
tak było nie zmyślam
0
@Ojciec5tkidzieci Chyba Ewka potrzebuje wakacji xd
4
@Ojciec5tkidzieci Wspólnie ze Sławkiem odpływają w swojej głupocie.
0
@Ojciec5tkidzieci Może jeszcze nie wytrzeźwiała bo świetowala wynik wyborczy swoich koalicjantów, choć z drugiej strony po prostu trzyma poziom, nigdy do bystrych nie nalezala jak wszystkie osoby konfederackie
0
@Ojciec5tkidzieci hehe mitomanka to tak jakby to miało tam znaczenie co mówi.Jakiś no name ,który pierwszy raz tam przy mikrofonie stoi.Skończyla się na tym przemówieniu i tyle.Tam trzeba umieć się dogadywać i zawiązywać koalicję.A kto postawi na nią ,a nie Ursula która ma pozycję I kontakty mocno wyrobione.Skoro już się boi to rozumie co za bzdurę zrobiła.
Ona niczego tam już nie załatwi i klamki będzie całować.Jedyne co jej zostało to filmiki na youtube aby się jeden z drugim sympatyków jarał.Bo reszta jej jest bez znaczenia .Ona się tam skończyła choć pewnie będzie jakieś szczekanko.Bez wpływu na cokolwiek.....taki życie...pis 1 do 27 niczego jej nie nauczył zresztą.....
1
@Ojciec5tkidzieci Z Leppera też się śmiali a potem popełnili mu samobójstwo. Poseł kukiz 15 bodaj też zginął w dziwnym wypadku samochodowym swego czasu. Babka z PE która wykryła korupcję w sprawie pandemi miała zeznawać i umarła. Nie mówię że w przypadku Ewy coś jest na rzeczy ale to nie znaczy że takie rzeczy się nie dzieją a uważanie na siebie nie zaszkodzi nikomu. Zwłaszcza jak się komuś nadepnie na odcisk. Polityka to jest jak mafia. Ktoś fika to znika jak fiknie nie do tego co może.
0
@tbas dzisiaj w każdej szkole na każdej przerwie ich fani będą grzać temat zamachu na panią dzięki której mieli pierwszy wzwód.