La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1550 Culés

3

Nie no, trzeba przyznać, że Vini jest w świetnej formie w tym sezonie.

1

@kanver_ No nie wiem 4 gole z tego 2 z karnych.

0

@kanver_
W czym jest?
A gdzie on był w poprzednich meczach?

0

@norbi77 We wrześniu 2 gole i 3 asysty, nie licząc wywalczonych karnych.

0

@Kazragore Które sam sobie wywalczył.

1

@kanver_ jeżeli tak wygląda Vini w świetnej formie to xD

0

@kanver_
Hahaha...Świetny wynik jak na 10 spotkań :D

0

@norbi77 ? We wrześniu rozegrał dokładnie 5 spotkań.

@Cvzx Czego wy oczekujecie? Że skrzydłowy będzie ładował po 20 bramek? Yamal we wrześniu strzelił 4 gole i zanotował 1 asystę, czy to waszym zdaniem nie jest świetna forma? Raphinha strzelił tylko dwie, on też nie jest w świetnej formie?

0

@kanver_ Jak na 17-sto czy 18-sto latka?

0

@Kazragore Co ma wiek do rzeczy?

0

@kanver_ Faktycznie nic. To jest całkiem normalne że w takim wieku ludzie tak grają.

0

@Kazragore O co ci chodzi?

0

@kanver_ Matko. Według Ciebie serio nie ma różnicy ile kto ma lat? Czy 4 gole gościa który ma powiedzmy 25 lat i 400 meczy znaczy to samo co 4 gole chłopa co ma 17 lat?

0

@Kazragore I jeden, i drugi jest świetny. Drugi jest do tego młody. Czy to sprawia, że ten pierwszy nie jest świetny? Przecież o to toczy się dyskusja, a ty przypierdzielasz się do mnie bez powodu.

0

@kanver_ Świetny poziom dla jednego nie jest świetny dla drugiego. Vinicjusz w 9 meczy zrobił 2 gole z akcji mając 24 lata.
Moim zdaniem szału to nie robi. Ale jak uważasz że jego gra i statystyki są świetne no to ok.

0

@Kazragore Dlaczego nie bierzesz pod uwagę asyst? To jest skrzydłowy, nie dziewiątka, żeby był rozliczany jest tylko z goli. Proszę, zachowaj choć krztynę obiektywizmu, gdy mówimy o liczbach. O wywalczonych karnych też trzeba wspomnieć, bo być może to właśnie przez faule w polu karnym nie strzelił tych goli więcej. O tym, że wyróżnia się na tle Realu, który gra gówno jako zespół, też trzeba wspomnieć.

Nie trawię go personalnie, ale klasę sportową musisz umieć docenić. Żeby się później niemiło nie zaskoczyć w klasyku.

0

@kanver_ Nie mówię że on jest słaby. Tylko że niespecjalnie mnie przekonuje jego forma na ten moment. Zresztą jak i całego realu. Takie trochę co im wyjdzie to jest. Tek jak w Barcelonie na koniec okresu Xaviego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?