0

Niestety Fifa tego nie widzi.i.

0

Nominowany Casillas i Navas a gdzie nasz kocur Claudio Bravo? Śmiać się tylko..

0

Gdzie mogę zobaczyć skrót meczu?

7

Nie mam nic do Krychowiaka bardzo go lubię, cenie i podziwiam pod względem sportowym, ale nominacja Grzegorza a brak Busquetsa, to istna parodia..

0

Zawsze próbują znaleźć rzekomy konflikt pomiędzy trenerem a zawodnikiem.

0

Oby w nowym sezonie pokazał taką grę jak za czasów pobytu w Celcie!

0

Po co komentujesz jeśli nie przeczytałeś tekstu?

2

'Barcelona miała szczęście z kontuzją Messiego. Neymar i Suárez bardzo się bez niego udoskonalili.'

Absolutnie się z tym zgadzam.

5

Jak tutaj nie lubić Pique. Forma coraz lepsza!

1

Pewnie tak. Dobrze że wystrzelił z formą.

37

Wolę Roberto!!

1



Uwielbiam tego komentatora.

8

Nazwałbym yo symfonia Pique.

0

żenujące tojest..

10

Niech Perez teraz płaczę za Carlo.

2

Suarez urodził się aby grać w tych barwach!

2

brak słów.....

0

bardzo śmieszne..

0

Po prostu cham, stracił u mnie szacunek.

0

Ale kocur! Bravo.

0

Jak tu ich nie kochać,

0

Magiczny dzień! Nasza gra, to istna poezja futbolu!
Don Andres zawodnik meczu! Genialny mecz Iniesty!

Visca el Barça!

3

Stary dobry Don Andres! Visca el Barça!

0

Roberto pokazuje klasę!

0

Przydałyby się teraz

0

Można gdzieś zobaczyć studio Eleven w internecie?

0

Mam nadzieje że nasz atak wkręci Danilo w ziemie. Jeśli zagra Carvalaj będzie trudniej.

1

Wiadomo że zmęczenie jest większe, ale wątpie aby był to problem dla zawodników.

0

Po prostu istna kpina.

0

No i co z tego nie wsadzaj każdego islamistę do jednego gara. Wątpię żeby Arde interesowało to chore państwo islamskie i ci chorzy ludzie głupiej religii, poglądów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?