0

Piękne chwile! Magic! Jak oglądam wyczyny Ronaldinho nadal mam dreszcze.

1

Śmieszne są te gazetki.

4

Zamknął usta krytykom - Zamknąć usta krytyką meczem z Espanyolem, niech strzeli trzy bramki lepszemu przeciwnikami. Przyjdzie zagrać Ronaldo z np. Atleticio i będzie w cieniu.

Jeśli według gazet tym meczem Ronaldo wraca do najlepszej formy to są prostu śmieszni. Niestety szukają na siłe zachwytu.

0

Już to widze że przejdą za 20mln.. Poza tym ci zawodnicy grają w środku pola..

0

Byłem za transfer Nolito, ale wydaję się, że ten transfer nie jest konieczny. Szkoda że Suareza nie kupią.

0

Komentarz usunięty

0

W czym jest niby lepszy? Chyba tylko wiekiem. Lucho na pewno wie lepiej niż Ty.

0

Był po prostu chamski. Stracił u mnie dużo w oczach.

0

Też mnie to cieszy. Prawie każdą górną piłkę wygrywał!

8

Uwielbiam tego gościa! Można pogratulować Zubiemu za ten transfer.

1

To co robi Simeone przy linii jest naprawdę wspaniałe, widać jaką ma pasje do swojej pracy. Takich ludzi można podziwiać. Wielki szacun!

Inny trener pewnie by narzekał na to, że grali w 9.

0

Wiedziałem że padnie takie tłumaczenie. Sami sobie są winni, choć wiadomo gra z przewagą, dwóch graczy ułatwiła mecz. Niech podziękują głównie Felipe za kretyński faul!

18

Faul Felipe był po prostu chamski. Wątpie aby był to przypadkowy faul w walc o piłkę. Gdy widziałem faul na Messim serce mi prawie stanęło,.

7

Wreszcie jakiś sędzia się nie pieprzy xzz kartkami. Stop agresywnej gry!

0

Tutaj macie link z świetną jakością tylko po hiszpańsku.
http://elgoles2017.blogspot.com.es/p/canal-1.html

0

Bravo nasz kocur!

0

,Tochę mi go szkoda, ciężko będzie Marcowi o pierwszy skład kadry czy nawet o wyjazd na Euro. Mimo wszystko raczej powinien odejść, niestety chyba nie jest to piłkarz na tak wysokie progi. Obym się mylił.

Choć Hiszpania nie ma zbyt wieli dobrych obrońców - środek Pique z Ramosem w ostatnich czasach to porażka.

0


Który transfer uważacie za bnajlepszy i najgorszy? Dodałbym do tej listy jeszcze Suareza, Henry'ego i Alvesa.

0

Ten transfer to totalna kpina. Chyba jeden najgorszy "transfer" w historii, choć i tak transfer Czyhrynskiego jest chyba jeszcze gorszy, głównie ze względu sumy.

0

Wątpie żeby chciał kiedyś odejść. Perez noże sobie co najwyżej pomarzyć.

1

Dawno ne mieliśmy takiego kocura w bramce. Kilkakrotrnie pokazał, że jest bramkarzem światowego poziomu.

Valdest jest dobrym bramkarzem ale według mnie Bravo jest po prostu lepszy.

0

Mma wielki szacunek dla Simeone. Potrafi docenić swojego przeciwnika.

0

Miejmy nadzieje, że jeszcze pod koniec sezonu będzie dobrym zmienikiem.

0

Gdzie mogę zobaczyć bramki? Niestety nie mogłem oglądać meczu. Będę wdzięczny za linki.

0

To było pewne, że to bzdury.

0

Bilbao na pewno nie grają jak te debilne "papużki". Widać, że wkładają do gry swoje serce.

Zdecydowanie poza Barcą w Hiszpanii najbardziej cenię i Los Leones.

0

Neymar były idiotą aby przejść do Realu. Nigdy w to nie uwierzę że Neymar pomyśli o odejściu z Camp Nou. Kompletna bzdura

3

Jeden z tych zawodników Realu których darze ogromnym szacunkiem. Świetny piłkarz jak i człowiek.

0

Pewnie i ta zawsze będą plotki o przenosinach do City czy PSG

0

Mam nadzieje, że nasz Leonidas będzie grać coraz lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?