Zamknął usta krytykom - Zamknąć usta krytyką meczem z Espanyolem, niech strzeli trzy bramki lepszemu przeciwnikami. Przyjdzie zagrać Ronaldo z np. Atleticio i będzie w cieniu.
Jeśli według gazet tym meczem Ronaldo wraca do najlepszej formy to są prostu śmieszni. Niestety szukają na siłe zachwytu.
Wiedziałem że padnie takie tłumaczenie. Sami sobie są winni, choć wiadomo gra z przewagą, dwóch graczy ułatwiła mecz. Niech podziękują głównie Felipe za kretyński faul!
,Tochę mi go szkoda, ciężko będzie Marcowi o pierwszy skład kadry czy nawet o wyjazd na Euro. Mimo wszystko raczej powinien odejść, niestety chyba nie jest to piłkarz na tak wysokie progi. Obym się mylił.
Choć Hiszpania nie ma zbyt wieli dobrych obrońców - środek Pique z Ramosem w ostatnich czasach to porażka.
Ten transfer to totalna kpina. Chyba jeden najgorszy "transfer" w historii, choć i tak transfer Czyhrynskiego jest chyba jeszcze gorszy, głównie ze względu sumy.
0
Piękne chwile! Magic! Jak oglądam wyczyny Ronaldinho nadal mam dreszcze.
1
Śmieszne są te gazetki.
4
Zamknął usta krytykom - Zamknąć usta krytyką meczem z Espanyolem, niech strzeli trzy bramki lepszemu przeciwnikami. Przyjdzie zagrać Ronaldo z np. Atleticio i będzie w cieniu.
Jeśli według gazet tym meczem Ronaldo wraca do najlepszej formy to są prostu śmieszni. Niestety szukają na siłe zachwytu.
0
Już to widze że przejdą za 20mln.. Poza tym ci zawodnicy grają w środku pola..
0
Byłem za transfer Nolito, ale wydaję się, że ten transfer nie jest konieczny. Szkoda że Suareza nie kupią.
0
Komentarz usunięty
0
W czym jest niby lepszy? Chyba tylko wiekiem. Lucho na pewno wie lepiej niż Ty.
0
Był po prostu chamski. Stracił u mnie dużo w oczach.
0
Też mnie to cieszy. Prawie każdą górną piłkę wygrywał!
8
Uwielbiam tego gościa! Można pogratulować Zubiemu za ten transfer.
1
To co robi Simeone przy linii jest naprawdę wspaniałe, widać jaką ma pasje do swojej pracy. Takich ludzi można podziwiać. Wielki szacun!
Inny trener pewnie by narzekał na to, że grali w 9.
0
Wiedziałem że padnie takie tłumaczenie. Sami sobie są winni, choć wiadomo gra z przewagą, dwóch graczy ułatwiła mecz. Niech podziękują głównie Felipe za kretyński faul!
18
Faul Felipe był po prostu chamski. Wątpie aby był to przypadkowy faul w walc o piłkę. Gdy widziałem faul na Messim serce mi prawie stanęło,.
7
Wreszcie jakiś sędzia się nie pieprzy xzz kartkami. Stop agresywnej gry!
0
Tutaj macie link z świetną jakością tylko po hiszpańsku.
http://elgoles2017.blogspot.com.es/p/canal-1.html
0
Bravo nasz kocur!
0
,Tochę mi go szkoda, ciężko będzie Marcowi o pierwszy skład kadry czy nawet o wyjazd na Euro. Mimo wszystko raczej powinien odejść, niestety chyba nie jest to piłkarz na tak wysokie progi. Obym się mylił.
Choć Hiszpania nie ma zbyt wieli dobrych obrońców - środek Pique z Ramosem w ostatnich czasach to porażka.
0
Który transfer uważacie za bnajlepszy i najgorszy? Dodałbym do tej listy jeszcze Suareza, Henry'ego i Alvesa.
0
Ten transfer to totalna kpina. Chyba jeden najgorszy "transfer" w historii, choć i tak transfer Czyhrynskiego jest chyba jeszcze gorszy, głównie ze względu sumy.
0
Wątpie żeby chciał kiedyś odejść. Perez noże sobie co najwyżej pomarzyć.
1
Dawno ne mieliśmy takiego kocura w bramce. Kilkakrotrnie pokazał, że jest bramkarzem światowego poziomu.
Valdest jest dobrym bramkarzem ale według mnie Bravo jest po prostu lepszy.
0
Mma wielki szacunek dla Simeone. Potrafi docenić swojego przeciwnika.
0
Miejmy nadzieje, że jeszcze pod koniec sezonu będzie dobrym zmienikiem.
0
Gdzie mogę zobaczyć bramki? Niestety nie mogłem oglądać meczu. Będę wdzięczny za linki.
0
To było pewne, że to bzdury.
0
Bilbao na pewno nie grają jak te debilne "papużki". Widać, że wkładają do gry swoje serce.
Zdecydowanie poza Barcą w Hiszpanii najbardziej cenię i Los Leones.
0
Neymar były idiotą aby przejść do Realu. Nigdy w to nie uwierzę że Neymar pomyśli o odejściu z Camp Nou. Kompletna bzdura
3
Jeden z tych zawodników Realu których darze ogromnym szacunkiem. Świetny piłkarz jak i człowiek.
0
Pewnie i ta zawsze będą plotki o przenosinach do City czy PSG
0
Mam nadzieje, że nasz Leonidas będzie grać coraz lepiej.