0

Niestety jeśli Atletico szybko strzeli gola nie będzie to ładny mecz jaki rewanż.. Szkoda, że nie trafiliśmy na z Bayern.

3

Niech kibice Realu się cieszą z łatwego dwumeczu i tak w półfinale czeka ciężko rywal, a jeśli Real będzie non stop grać z słabszymi może mnie złe skutki. Wolę żeby Barca wygrała w takim stylu jak rok temu eliminując najlepszych.

Szkoda, że akurat Atletico a nie Bayern i pierwszy mecz u siebie, zapowiada się ciężka walka o półfinał, ale chłopaki dadzą radę.

0

Dzięki za pomoc.

0

Gdzie mogę zobaczyć skrót wczorajszego meczu? ;)

0

Też nie czuję mocy Bayernu.

3

Pięknie wyglądają okładki z El Pistolero!

Nie wierze jak Juve dało sobie wyrwać awans. Szkoda, że prawidłowa bramka nie został uznana, właśnie w takich momentach powtórki są niezbędne, dobrze, że Infantino co z tym zadziałał.

0

Kapitalnie przyłożył się do strzału. Suarez urodził się aby strzelać bramki w barwach Blaugrany.

0

Liczę, że Barca trafi na Bayern!

0

Jedna z najlepszych jego asyst przy odpalonej petardzie Suareza. Mógłby zostać jeszcze. ;)

0

cJeśli Bayern odpadnie, Mandžukić poczuje niezłą satysface a Vidal wręcz przeciwnie.

0

Ależ brameczka!!!

0

Najważniejsze aby szybko strzelić gola i obyć się bez urazów.

0

Mam nadzieje, że tego lata odejdzie. Alba potrzebuje solidnego konkurenta i zmiennika, choć priorytetem jest środkowy obrońca.

0

Liczę, że Atletico trafi na Real.

0

Może macie jakieś ciekawe typy na dziś?

0

Wolałbym aby kupili ogranego w lidze Laporte, ale jak zakontraktują Brazylijczyka również będę zadowolony.

Ostatnio za bardzo nie widziałem Marquinhos jak gra. Może ktoś widział go czsęsto w akcji?

0

Świetnie powiedziane.

3

Po prostu Mathieu jest lepszy. Gdyby tak nie było Lucho by stawiał na Marca.

0

Jeśli Enrique ne stawia na niego to musi być jakiś powód. Lepiej żeby odszedł najlepiej do Sevilli.

7

Cieszę się, że wreszcie będzie grać regularnie. Według mnie jest lepszy od Munira czy Sandro. Niestety Barca to trochę nie ten poziom, lepiej żeby rozwijał się gdzie indzie z większą ilością gry.

0

Obstawialiście coś dzisiaj? Może podzielicie się typami? ;)

0

Już zawsze będzie mi brakować naszego Generała. Istna legenda!

0

Szkoda chłopaka aby marnował czas na ławce.

0

Jeśli tak będzie, bardzo mnie to ucieszy. :)

1

Oby tak PSG trafiło na Real.

2

Liczę na trójkę Messiego, choć najważniejsze są trzy oczka.

0

Diego Godin jest świetny.

0

Jak tu Alvesa nie lubić. Zamknął usta cholernym rasistą!

0

Najważniejsze aby wróił bez urazu, teraz gdy nadchodzi końcówka sezonu będzie potrzebna jego obecność i pracowitość.

Całe szczęscie, że/Ivan zajął miejsce Fabregasa.

0

Jestem jak najbardziej za, idealny zmiennik dla naszej trójki w ataku. Z jednej strony trochę szkoda aby siedział na ławce tak świetny zawodnik. Mimo wszystko pasowałby w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?