Niech kibice Realu się cieszą z łatwego dwumeczu i tak w półfinale czeka ciężko rywal, a jeśli Real będzie non stop grać z słabszymi może mnie złe skutki. Wolę żeby Barca wygrała w takim stylu jak rok temu eliminując najlepszych.
Szkoda, że akurat Atletico a nie Bayern i pierwszy mecz u siebie, zapowiada się ciężka walka o półfinał, ale chłopaki dadzą radę.
Nie wierze jak Juve dało sobie wyrwać awans. Szkoda, że prawidłowa bramka nie został uznana, właśnie w takich momentach powtórki są niezbędne, dobrze, że Infantino co z tym zadziałał.
Cieszę się, że wreszcie będzie grać regularnie. Według mnie jest lepszy od Munira czy Sandro. Niestety Barca to trochę nie ten poziom, lepiej żeby rozwijał się gdzie indzie z większą ilością gry.
Jestem jak najbardziej za, idealny zmiennik dla naszej trójki w ataku. Z jednej strony trochę szkoda aby siedział na ławce tak świetny zawodnik. Mimo wszystko pasowałby w Barcelonie.
0
Niestety jeśli Atletico szybko strzeli gola nie będzie to ładny mecz jaki rewanż.. Szkoda, że nie trafiliśmy na z Bayern.
3
Niech kibice Realu się cieszą z łatwego dwumeczu i tak w półfinale czeka ciężko rywal, a jeśli Real będzie non stop grać z słabszymi może mnie złe skutki. Wolę żeby Barca wygrała w takim stylu jak rok temu eliminując najlepszych.
Szkoda, że akurat Atletico a nie Bayern i pierwszy mecz u siebie, zapowiada się ciężka walka o półfinał, ale chłopaki dadzą radę.
0
Dzięki za pomoc.
0
Gdzie mogę zobaczyć skrót wczorajszego meczu? ;)
0
Też nie czuję mocy Bayernu.
3
Pięknie wyglądają okładki z El Pistolero!
Nie wierze jak Juve dało sobie wyrwać awans. Szkoda, że prawidłowa bramka nie został uznana, właśnie w takich momentach powtórki są niezbędne, dobrze, że Infantino co z tym zadziałał.
0
Kapitalnie przyłożył się do strzału. Suarez urodził się aby strzelać bramki w barwach Blaugrany.
0
Liczę, że Barca trafi na Bayern!
0
Jedna z najlepszych jego asyst przy odpalonej petardzie Suareza. Mógłby zostać jeszcze. ;)
0
cJeśli Bayern odpadnie, Mandžukić poczuje niezłą satysface a Vidal wręcz przeciwnie.
0
Ależ brameczka!!!
0
Najważniejsze aby szybko strzelić gola i obyć się bez urazów.
0
Mam nadzieje, że tego lata odejdzie. Alba potrzebuje solidnego konkurenta i zmiennika, choć priorytetem jest środkowy obrońca.
0
Liczę, że Atletico trafi na Real.
0
Może macie jakieś ciekawe typy na dziś?
0
Wolałbym aby kupili ogranego w lidze Laporte, ale jak zakontraktują Brazylijczyka również będę zadowolony.
Ostatnio za bardzo nie widziałem Marquinhos jak gra. Może ktoś widział go czsęsto w akcji?
0
Świetnie powiedziane.
3
Po prostu Mathieu jest lepszy. Gdyby tak nie było Lucho by stawiał na Marca.
0
Jeśli Enrique ne stawia na niego to musi być jakiś powód. Lepiej żeby odszedł najlepiej do Sevilli.
7
Cieszę się, że wreszcie będzie grać regularnie. Według mnie jest lepszy od Munira czy Sandro. Niestety Barca to trochę nie ten poziom, lepiej żeby rozwijał się gdzie indzie z większą ilością gry.
0
Obstawialiście coś dzisiaj? Może podzielicie się typami? ;)
0
Już zawsze będzie mi brakować naszego Generała. Istna legenda!
0
Szkoda chłopaka aby marnował czas na ławce.
0
Jeśli tak będzie, bardzo mnie to ucieszy. :)
1
Oby tak PSG trafiło na Real.
2
Liczę na trójkę Messiego, choć najważniejsze są trzy oczka.
0
Diego Godin jest świetny.
0
Jak tu Alvesa nie lubić. Zamknął usta cholernym rasistą!
0
Najważniejsze aby wróił bez urazu, teraz gdy nadchodzi końcówka sezonu będzie potrzebna jego obecność i pracowitość.
Całe szczęscie, że/Ivan zajął miejsce Fabregasa.
0
Jestem jak najbardziej za, idealny zmiennik dla naszej trójki w ataku. Z jednej strony trochę szkoda aby siedział na ławce tak świetny zawodnik. Mimo wszystko pasowałby w Barcelonie.