4

Drugie miejsce osiągnie bez problemu. Zapowiada się wspaniała czwórka Xavi, Iniesta, Messi oraz Puyol!

0

Całe szczęście, że na ławce mam klasowego zmiennika. Niech Bravo szybko wraca do zdrowia. Oby Marc nie popepłnił tylko głupiego błędu, ale ja jestem raczej spokojny.

0

Szkoda, że nie wykorzystał setki od Messiego. Jednak Suarez powinien zdobyć złotego buta, ma dużą szanse.

1

Wyszło na to że Adan nam pomógł odbierając 2pkt Realowi. Jeśli dobrze pamiętam w meczu z Realem zagrał świetne spotkanie.

0

Piękny szczurek Messiego!

0

Uff mały kamyk spadł mi z serce, oby spadły jeszcze z dwa..

1

Lepiej aby Lucho nie kombinował.

0

Lepiej żeby w tak ważnym meczu zagrał Alves lub Roberto. Jak na razie mnie nie przekonuje, jeszcze przyjdzie na niego czas ale raczej już w nowym sezonie.

0

Kolejna smutna wiadomość. Po filmie widać, że Barcelonę miał głęboka w sercu. Pewnie ciężko będzie zastąpić tak wspaniały głos.

3

Ja mimo wszystko wierzę w Munira.

0

Mogli by wyciągnąć z 15. Trochę szkoda, że odszedł bardzo lubiłem Tello, na pewno byłby lepszym zmiennikiem niż Munir czy Sandro.

0

W nowym sezonie na pewno się przyda. Uwielbiam jego walkę i charyzmę na boisku! Urodzony walczak i przywódca. Mógłby nawet zakończyć karierę w Barcelonie.

23

Europejska piłka nożna: przed i po Messim.
http://img.joemonster.org/i/2016/04/very_interesting_photo_16.jpg

0

Widać zaczyna się karuzela z potencjalnymi transferami. Oj zapowiada się gorące lato.

2

Idealny zmiennik dla MSN, ale chyba lepiej będzie dla niego jeśli zostaje z Lisami.

0

Grywa ktoś jeszcze FM 2015? Jest może dostępna aktualizacja gdzie Barca może dokonywać transferów?

0

Nie widziałem często w akcji Bośniaka, ale wolałbym kogoś innego choć moim zdaniem pomoc mamy i tak dobrą.

0

Brawo Denis! Wracaj chłopaku do Blaugrany!

Czyżby szykują się Hiszpańskie finały?

6

Niestety Silva się za późno obudził, jeśli przekonały go kiedyś kasa, niech tera sobie siedzi w Paryżu tylko z sukcesami krajowymi.

1

Ja? Od zawsze. :D

8

Ja jakoś jestem spokojny, że Real nie wygra LM. W finale czeka na nich Simeone lub Guardiola.

0

Również chciałbym to zobaczyć, niestety Guardiola nie odda Belga.

0

Wiesz chłopak ma w swojej ekipie profesora do takich manewrów.

2

Ależ Kompany dziś gra znakomicie. Mógłby tak załatwić Madryt głową.

1

Jak potłuczeni..

0

W tym roku ciężko będzie go kupić racetj kasy nie wystarczy. Dla mnie najważniejsze jest aby kupili klasowego stopera!

0

Ciekawy zawodnik, ale obecnie priorytetem jest klasowy obrońca oraz zmienik dla tridente.

0

Wydaje mi się, że około 10mln można zarobić. Troszkę szkoda Belga, niestety kontuzje stanęły na drodze.

0

Oby tak było! Jeszcze przed nami trzy finały.

0

Już wolałby Suareza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?