Całe szczęście, że na ławce mam klasowego zmiennika. Niech Bravo szybko wraca do zdrowia. Oby Marc nie popepłnił tylko głupiego błędu, ale ja jestem raczej spokojny.
Lepiej żeby w tak ważnym meczu zagrał Alves lub Roberto. Jak na razie mnie nie przekonuje, jeszcze przyjdzie na niego czas ale raczej już w nowym sezonie.
W nowym sezonie na pewno się przyda. Uwielbiam jego walkę i charyzmę na boisku! Urodzony walczak i przywódca. Mógłby nawet zakończyć karierę w Barcelonie.
4
Drugie miejsce osiągnie bez problemu. Zapowiada się wspaniała czwórka Xavi, Iniesta, Messi oraz Puyol!
0
Całe szczęście, że na ławce mam klasowego zmiennika. Niech Bravo szybko wraca do zdrowia. Oby Marc nie popepłnił tylko głupiego błędu, ale ja jestem raczej spokojny.
0
Szkoda, że nie wykorzystał setki od Messiego. Jednak Suarez powinien zdobyć złotego buta, ma dużą szanse.
1
Wyszło na to że Adan nam pomógł odbierając 2pkt Realowi. Jeśli dobrze pamiętam w meczu z Realem zagrał świetne spotkanie.
0
Piękny szczurek Messiego!
0
Uff mały kamyk spadł mi z serce, oby spadły jeszcze z dwa..
1
Lepiej aby Lucho nie kombinował.
0
Lepiej żeby w tak ważnym meczu zagrał Alves lub Roberto. Jak na razie mnie nie przekonuje, jeszcze przyjdzie na niego czas ale raczej już w nowym sezonie.
0
Kolejna smutna wiadomość. Po filmie widać, że Barcelonę miał głęboka w sercu. Pewnie ciężko będzie zastąpić tak wspaniały głos.
3
Ja mimo wszystko wierzę w Munira.
0
Mogli by wyciągnąć z 15. Trochę szkoda, że odszedł bardzo lubiłem Tello, na pewno byłby lepszym zmiennikiem niż Munir czy Sandro.
0
W nowym sezonie na pewno się przyda. Uwielbiam jego walkę i charyzmę na boisku! Urodzony walczak i przywódca. Mógłby nawet zakończyć karierę w Barcelonie.
23
Europejska piłka nożna: przed i po Messim.
http://img.joemonster.org/i/2016/04/very_interesting_photo_16.jpg
0
Widać zaczyna się karuzela z potencjalnymi transferami. Oj zapowiada się gorące lato.
2
Idealny zmiennik dla MSN, ale chyba lepiej będzie dla niego jeśli zostaje z Lisami.
0
Grywa ktoś jeszcze FM 2015? Jest może dostępna aktualizacja gdzie Barca może dokonywać transferów?
0
Nie widziałem często w akcji Bośniaka, ale wolałbym kogoś innego choć moim zdaniem pomoc mamy i tak dobrą.
0
Brawo Denis! Wracaj chłopaku do Blaugrany!
Czyżby szykują się Hiszpańskie finały?
6
Niestety Silva się za późno obudził, jeśli przekonały go kiedyś kasa, niech tera sobie siedzi w Paryżu tylko z sukcesami krajowymi.
1
Ja? Od zawsze. :D
8
Ja jakoś jestem spokojny, że Real nie wygra LM. W finale czeka na nich Simeone lub Guardiola.
0
Również chciałbym to zobaczyć, niestety Guardiola nie odda Belga.
0
Wiesz chłopak ma w swojej ekipie profesora do takich manewrów.
2
Ależ Kompany dziś gra znakomicie. Mógłby tak załatwić Madryt głową.
1
Jak potłuczeni..
0
W tym roku ciężko będzie go kupić racetj kasy nie wystarczy. Dla mnie najważniejsze jest aby kupili klasowego stopera!
0
Ciekawy zawodnik, ale obecnie priorytetem jest klasowy obrońca oraz zmienik dla tridente.
0
Wydaje mi się, że około 10mln można zarobić. Troszkę szkoda Belga, niestety kontuzje stanęły na drodze.
0
Oby tak było! Jeszcze przed nami trzy finały.
0
Już wolałby Suareza.