0

Mogliby wyciągnąć z osiem mln.

8

Jedyna nadzieja Hiszpanii to Iniesta.

0

Akcja od Barcelonki.

0

Takie informacje traktuje z przymrużeniem oka, czekam na oficjalne porozumienie.

0

Nigdy nic nie wiadomo. A Espanyol jest?

0

No ja też go nie widzę, nie z względu, że nie dałby sobie rady, ale po prostu szkoda żeby chłopak marnował się na ławce, najlepiej jak pozostanie w Anglii idealnie tam pasuje.

Mimo wszystko wolałbym kogoś starszego z doświadczeniem i ograniem w lidze hiszpańskiej (Nolito)

0

Właśnie taki rezerwowy byłby idealny, wątpie aby jakiś młody chciał grzać ławę. Przykład Larssona pokazuje, że ktoś starszy n ławce jest dobrym rozwiązaniem.

1

Banda debili.. Niestety zawsze się znajdą.

2

Ci kibice, którzy wolą Ikera od Davida na bramkę chyba sobie żartują, De Gea obecnie jest znacznie lepszy,. Wiadomo Casillas to bez wątpienia już legenda i jeden z kluczowych postaci ostatnich sukcesów, al czas na młodą. Del Bosque moim zdaniem na pewno postawi na Davida.

Co do transferu Umtitiego, mam nadzieje, że złożą wreszcie oficjalną ofertę, cena 15-20 mln jest bardzo atrakcyjna dla Barcy, na pewno lepsza niż za obrońce PSG.

0

Lubię tą drużne, mogliby awansować. Oby tylko Girona nie awansowała, bo byśmy mieli kolejne dwa żenujące spotkania.

1

Życzę Messiemu aby wreszcie wygrał Copa America w tej edycji Argentyna ma duże szansę, według mnie jedynie Chille lub Kolumba mogą ich zatrzymać.

0

Właśnie gram drugi sezon Arsenalem w FM, potrzebuję ofensywnego młodego pomocnika żeby był zmiennikiem Ozila, może ktoś kogoś poleci? :)

0

Wiadomo nigdny nic nie wiadomo, ale można w to wątpić.

0

Skup się na Barcelonie. Naprawdę tak przejmujesz się transferami Realu? Niech sobie kupują. W piłce jest wszytko możliwe, transfer Pogby może być niewypałem..

0

Jestem jak najbardziej za, oby włożyli koszulki Barcy!

0

Tylko że nie było tak jak z Rafinha. Bardzo liczę na Suareza, idealny zawodnik aby wejść z ławki i rozbujać grę. Trzymam kciuki!

3

Ploteczki, ale jeśli dla Neymara liczą się większe zarobki, niech sobie odchodzi droga wolna, raczej i tak w to nie wierze.

1

Świetne, wpada w ucho.

Fajnie widzieć jak piłkarze Barcy i Realu są zjednoczeni. ;)

1

Poziomu Iniesty nie dorówna, nigdy nie będzie takiego zawodnika jak Andres. choć trzeba przyznać Pogba ma potencjał na wybitnego zawodnika.

0

Wolałbym zakup Nolito. Sanabria lepiej niech zostanie gdzie jest.

2

Zabrakło nam takiego zmiennika w tym sezonie. Nigdy nie przepadałem za nim, ale taka jest prawda ciężko będzie Barcelonie kupić kogoś takiego na ławkę, biorąc pod uwagę obecne priorytety teransferowe.

3

Payet może być gwiazdą tego Euro. Bardzo dobry piłkarz z bajeczną techniką , życzę jem jak najlepiej.

Chętnie widziałbym francuza w Barcelonie, ale raczej nie ma na to szans, pewnie nie wystarczyłoby pieniędzy a poza tym trochę szkoda aby siedział na ławce, pewnie będzie wolał klub gdzie grał będzie w pierwszym składzie.

0

Ma ktoś Multimeidę? Jeśli tak to na jakim kanale są te dwa nowe polsat sport?

0

Ja z sezon na sezon widzę coraz lepszego Busquetsa.

0

Mascherano to taki nasz szef kuchni, a jego wślizgi są jak pyszne danie. Musi zostać!

0

Dobrze się stało, oby w Dortmundze wywalczył sobie pierwszy skład. Jedynie szkoda, że za tak niską kwotę, około 15mln na pewno jest wart.

0

Tylko żeby nie był tak że Urugwaj odpadnie a Suarez będzie zdrowy.

1

Więc zapraszamy do Barcelony.

0

Moim zdaniem zestawie obrońców: Pique, Umtiti, Mascherano, Mathieu wygląda bardzo dobrze. Jeszcze pożegnać się z Adriano i kupić młodego lewego obrońce. Niestety ale na prawego obrońce nie znajdą się pieniądze , ale trzeba wierzyć w Vidala, może się obudzi..

0

Też uważam to za żart, oby udało się kup[ć Nolito.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?