No ja też go nie widzę, nie z względu, że nie dałby sobie rady, ale po prostu szkoda żeby chłopak marnował się na ławce, najlepiej jak pozostanie w Anglii idealnie tam pasuje.
Mimo wszystko wolałbym kogoś starszego z doświadczeniem i ograniem w lidze hiszpańskiej (Nolito)
Właśnie taki rezerwowy byłby idealny, wątpie aby jakiś młody chciał grzać ławę. Przykład Larssona pokazuje, że ktoś starszy n ławce jest dobrym rozwiązaniem.
Ci kibice, którzy wolą Ikera od Davida na bramkę chyba sobie żartują, De Gea obecnie jest znacznie lepszy,. Wiadomo Casillas to bez wątpienia już legenda i jeden z kluczowych postaci ostatnich sukcesów, al czas na młodą. Del Bosque moim zdaniem na pewno postawi na Davida.
Co do transferu Umtitiego, mam nadzieje, że złożą wreszcie oficjalną ofertę, cena 15-20 mln jest bardzo atrakcyjna dla Barcy, na pewno lepsza niż za obrońce PSG.
Skup się na Barcelonie. Naprawdę tak przejmujesz się transferami Realu? Niech sobie kupują. W piłce jest wszytko możliwe, transfer Pogby może być niewypałem..
Zabrakło nam takiego zmiennika w tym sezonie. Nigdy nie przepadałem za nim, ale taka jest prawda ciężko będzie Barcelonie kupić kogoś takiego na ławkę, biorąc pod uwagę obecne priorytety teransferowe.
Payet może być gwiazdą tego Euro. Bardzo dobry piłkarz z bajeczną techniką , życzę jem jak najlepiej.
Chętnie widziałbym francuza w Barcelonie, ale raczej nie ma na to szans, pewnie nie wystarczyłoby pieniędzy a poza tym trochę szkoda aby siedział na ławce, pewnie będzie wolał klub gdzie grał będzie w pierwszym składzie.
Moim zdaniem zestawie obrońców: Pique, Umtiti, Mascherano, Mathieu wygląda bardzo dobrze. Jeszcze pożegnać się z Adriano i kupić młodego lewego obrońce. Niestety ale na prawego obrońce nie znajdą się pieniądze , ale trzeba wierzyć w Vidala, może się obudzi..
0
Mogliby wyciągnąć z osiem mln.
8
Jedyna nadzieja Hiszpanii to Iniesta.
0
Akcja od Barcelonki.
0
Takie informacje traktuje z przymrużeniem oka, czekam na oficjalne porozumienie.
0
Nigdy nic nie wiadomo. A Espanyol jest?
0
No ja też go nie widzę, nie z względu, że nie dałby sobie rady, ale po prostu szkoda żeby chłopak marnował się na ławce, najlepiej jak pozostanie w Anglii idealnie tam pasuje.
Mimo wszystko wolałbym kogoś starszego z doświadczeniem i ograniem w lidze hiszpańskiej (Nolito)
0
Właśnie taki rezerwowy byłby idealny, wątpie aby jakiś młody chciał grzać ławę. Przykład Larssona pokazuje, że ktoś starszy n ławce jest dobrym rozwiązaniem.
1
Banda debili.. Niestety zawsze się znajdą.
2
Ci kibice, którzy wolą Ikera od Davida na bramkę chyba sobie żartują, De Gea obecnie jest znacznie lepszy,. Wiadomo Casillas to bez wątpienia już legenda i jeden z kluczowych postaci ostatnich sukcesów, al czas na młodą. Del Bosque moim zdaniem na pewno postawi na Davida.
Co do transferu Umtitiego, mam nadzieje, że złożą wreszcie oficjalną ofertę, cena 15-20 mln jest bardzo atrakcyjna dla Barcy, na pewno lepsza niż za obrońce PSG.
0
Lubię tą drużne, mogliby awansować. Oby tylko Girona nie awansowała, bo byśmy mieli kolejne dwa żenujące spotkania.
1
Życzę Messiemu aby wreszcie wygrał Copa America w tej edycji Argentyna ma duże szansę, według mnie jedynie Chille lub Kolumba mogą ich zatrzymać.
0
Właśnie gram drugi sezon Arsenalem w FM, potrzebuję ofensywnego młodego pomocnika żeby był zmiennikiem Ozila, może ktoś kogoś poleci? :)
0
Wiadomo nigdny nic nie wiadomo, ale można w to wątpić.
0
Skup się na Barcelonie. Naprawdę tak przejmujesz się transferami Realu? Niech sobie kupują. W piłce jest wszytko możliwe, transfer Pogby może być niewypałem..
0
Jestem jak najbardziej za, oby włożyli koszulki Barcy!
0
Tylko że nie było tak jak z Rafinha. Bardzo liczę na Suareza, idealny zawodnik aby wejść z ławki i rozbujać grę. Trzymam kciuki!
3
Ploteczki, ale jeśli dla Neymara liczą się większe zarobki, niech sobie odchodzi droga wolna, raczej i tak w to nie wierze.
1
Świetne, wpada w ucho.
Fajnie widzieć jak piłkarze Barcy i Realu są zjednoczeni. ;)
1
Poziomu Iniesty nie dorówna, nigdy nie będzie takiego zawodnika jak Andres. choć trzeba przyznać Pogba ma potencjał na wybitnego zawodnika.
0
Wolałbym zakup Nolito. Sanabria lepiej niech zostanie gdzie jest.
2
Zabrakło nam takiego zmiennika w tym sezonie. Nigdy nie przepadałem za nim, ale taka jest prawda ciężko będzie Barcelonie kupić kogoś takiego na ławkę, biorąc pod uwagę obecne priorytety teransferowe.
3
Payet może być gwiazdą tego Euro. Bardzo dobry piłkarz z bajeczną techniką , życzę jem jak najlepiej.
Chętnie widziałbym francuza w Barcelonie, ale raczej nie ma na to szans, pewnie nie wystarczyłoby pieniędzy a poza tym trochę szkoda aby siedział na ławce, pewnie będzie wolał klub gdzie grał będzie w pierwszym składzie.
0
Ma ktoś Multimeidę? Jeśli tak to na jakim kanale są te dwa nowe polsat sport?
0
Ja z sezon na sezon widzę coraz lepszego Busquetsa.
0
Mascherano to taki nasz szef kuchni, a jego wślizgi są jak pyszne danie. Musi zostać!
0
Dobrze się stało, oby w Dortmundze wywalczył sobie pierwszy skład. Jedynie szkoda, że za tak niską kwotę, około 15mln na pewno jest wart.
0
Tylko żeby nie był tak że Urugwaj odpadnie a Suarez będzie zdrowy.
1
Więc zapraszamy do Barcelony.
0
Moim zdaniem zestawie obrońców: Pique, Umtiti, Mascherano, Mathieu wygląda bardzo dobrze. Jeszcze pożegnać się z Adriano i kupić młodego lewego obrońce. Niestety ale na prawego obrońce nie znajdą się pieniądze , ale trzeba wierzyć w Vidala, może się obudzi..
0
Też uważam to za żart, oby udało się kup[ć Nolito.