A ostatnio marudziłem, że raczej nigdy nie zobaczę Carrasco w Barcelonie. Choć nie napalam się, mogą to być plotki. Idealny zmiennik dla MSN! Na świętną technikę. Jestem za!
Jeśli Portugalia jakimś cudem przejdzie do finału ich rywal będzie bardzo blisko pucharu. Portugalia gra mocno przeciętni a Ronaldo to istna parodia futbolu.
Nie bądź taki pewny, ataku Niemcy nie mają zbytnio dobrego, jedynie obrona i Kroos mogą być problemem dla Francji poza tym Francuzi mogą spokojnie powalczyć o finał.
Oby ten tydzień szybko minął, mam już dosyć oglądania meczy, gdzie jest na odwrót moich myśli. Teraz czekam tylko na powrót Barcelony!
Kto Euro wygra mam już na to wyjebanę, jedynie triumf Portugalii może mnie wkurzyć, Niemców jeszcze zdzierże.
Ogólnie te Euro zapamiętam głównie dzięki naszym wspaniałym Orłom, poza tym ni wzbudzało we mnie większych emocji, wiele spotkał było słabych i nudnych. Niestety jedno z najgorszy Mistrzostw Europy..
0
/Niech chłopak pokaże klasę.
0
Nie widziałem go w akcji, ale bez wątpienia jest potrzebny zmiennik dla Alby najlepiej młody.
2
Mamy już Samuela. Niech siedzi w Paryżu.
9
Bardzo go brakuje..
3
Według mnie Barcelona to za wysokie progi dla Sandro. .Jedynie co pamiętam to gol z Villarreal. Malaga to idealne miejsce dla niego. Powodzenia
0
Byłoby pięknie!
0
A ostatnio marudziłem, że raczej nigdy nie zobaczę Carrasco w Barcelonie. Choć nie napalam się, mogą to być plotki. Idealny zmiennik dla MSN! Na świętną technikę. Jestem za!
1
Brawo Lech Poznań!
4
W sumie porażka Portugalii w finale będzie lepiej smakować
0
oby Niemcy im dopieprzyli
2
Półfinał kuźwa..
0
Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Pieprze takie Euro..
32
Żenujący poziom półfinału. Niech już kończy się ten turniej, jak ja tęsknie za ukochaną Barceloną..
12
Jeśli Portugalia jakimś cudem przejdzie do finału ich rywal będzie bardzo blisko pucharu. Portugalia gra mocno przeciętni a Ronaldo to istna parodia futbolu.
Smoki do boju!
0
Liczy się kartki do finału?
1
https://thepiratebay.org/ do tego uTorrent i git majonez. ;)
2
Nani w Valencii, fajny transfer Nietoperzy, oby ich nowy sezon wyglądał lepiej.
2
Brakuje mi Ciebie.. Prawdziwy kapitan z krwi i kości!
0
Trochę obawiam się tego transferu (jeśli w ogóle dojdzie do niego) ale mogliby zaryzykować
0
Mam nadzieje, że zostanie stoperem Barcy na lata. Bardzo wierze w niego.
0
Nie bądź taki pewny, ataku Niemcy nie mają zbytnio dobrego, jedynie obrona i Kroos mogą być problemem dla Francji poza tym Francuzi mogą spokojnie powalczyć o finał.
2
Jeśli ktoś myślał, że Islandia wygra musiał być bardzo naiwny.
0
Byłem pewny Francji.
0
Tego się spodziewałem. Anglia była słabo przygotowana, oczywiście Islandii należy się szacunek.
0
Tak jest Les Bleus! Do finału!
7
Oby ten tydzień szybko minął, mam już dosyć oglądania meczy, gdzie jest na odwrót moich myśli. Teraz czekam tylko na powrót Barcelony!
Kto Euro wygra mam już na to wyjebanę, jedynie triumf Portugalii może mnie wkurzyć, Niemców jeszcze zdzierże.
Ogólnie te Euro zapamiętam głównie dzięki naszym wspaniałym Orłom, poza tym ni wzbudzało we mnie większych emocji, wiele spotkał było słabych i nudnych. Niestety jedno z najgorszy Mistrzostw Europy..
Niech to już się skończy, ja chcę Barcę :(
2
Trzymam kciuki za Buffona!
1
Liczę na popis Buffona w karnych, ale lepiej żeby Włosi zakończyli to w dogrywce.
Forza Azzurri! Forza Gigi!!
0
Czuję w kościach finał z Portugalią Oby Walia dała radę. Pewnie i tak wygrają Włochy lub Niemcy.
1
Wolę futbol "gwiazdeczek"