ehh, kolejne głupie zmiany najpierw Euro teraz MŚ. Było wszystko fajnie przemyśle a teraz wszystko psują.. Niestety coaz bardziej psuję się futbol reprezentacji, przykład MŚ w Katarze mówi wszystko.
O nie tylko nie Bacca, już wolę van Persiego. Coraz bardziej obawiam się o transfer napastnika, oby im się udało mają jeszcze czas. Trochę męczące, liczę na jakiś cichy transfer jak Digne.
Oj Carassco to byłoby coś wspaniałego dla mnie. W Atletico również nie grał często w pierwszym składzie, więc pogodził by się z rolą zmiennika. Neymar miałby gorąco na plecach. Niestety pewnie Atletico nie odda go.
Dla mnie nawet jeśli nie wygra MŚ będzie najlepszym piłkarzem obecnego pokolenia futbolu. Gra Messiego to poezja, moi zdaniem trofea nie muszą być wyznacznikiem. Porównywanie Messiego z Pele czy Maradoną jest kretyńskie, to były całkiem inne epoki futbolu.
Zmiana koloru włosów i odrazu idiota.. Nikt nie będzie mówił jak ma Messi wyglądać. Tatuaże mogą się komuś nie podobać, ale nie są to jakieś głupoty tylko powiązane z jego synami. Wygląd nie zmienia człowieka!
Real i najlepsza kadra na świecie chyba są na haju, fakt pomoc mają dobrą, ale obronę to Juventus czy Atletico mają lepszą, a tak to Barca ma lepszy Poza tym wartość piłkarzy nie ma często nic do jakości wystarczy spojrzeć na Manchester City.
Po transferze Gomesa będzie mieć cholernie ciężko. Szkoda, że nie gra tak świetnie jak w Vigo, choć wiadomo fatalna kontuzja zrobiła swoje. Wydaje mi się, że wielkiej kariery w Barcelonie nie zrobi, ale obym się mylił, trzymam za niego kciuki.
Nie ma co Portugalskie kluby potrafią robić interesy, wystarczy spojrzeć na Benficę czy Porto, wiele europejskich potęg klubowych może się uczyć, Portugalczycy kupują tanio a sprzedają za obfite kokosy.
Oby za tą kasę Valencia zakupiła kogoś ciekawego. Chyba po odejściu Krychowiaka to Nietoperze są ulubionym Hiszpańskim klubem po Barcelonie. Mam nadzieje, że w nowym sezonie powalczą o pierwszą czwórkę.
Świetny serial szkoda, że juz sie skończył, choć raczej dobrze, że już zakończyli, lepiej skończyć niż zepsuć. Ostatni czwarty sezon bardzo dobry. Najbardziej spodobała mi się postać Poroctor, aktor zagrał znakomicie!
1
kurcze zapomniałem wstawić
http://static.fangol.pl/content/7/9/f/79f20248809f918dc2f316b735db82ed-554.jpg
2
ehh, kolejne głupie zmiany najpierw Euro teraz MŚ. Było wszystko fajnie przemyśle a teraz wszystko psują.. Niestety coaz bardziej psuję się futbol reprezentacji, przykład MŚ w Katarze mówi wszystko.
1
O nie tylko nie Bacca, już wolę van Persiego. Coraz bardziej obawiam się o transfer napastnika, oby im się udało mają jeszcze czas. Trochę męczące, liczę na jakiś cichy transfer jak Digne.
3
Wcale tak źle Leoś nie wygląda.
0
Raczej nikomu.. Ja wierze tylko w oficjalne informacje.
0
Tylko nie on, już prędzej Robin.
0
Oj Carassco to byłoby coś wspaniałego dla mnie. W Atletico również nie grał często w pierwszym składzie, więc pogodził by się z rolą zmiennika. Neymar miałby gorąco na plecach. Niestety pewnie Atletico nie odda go.
7
Jeśli jest szansa na Lacazzete, niech sobie Atletico z Sevilla robią interes.
0
Dla mnie nawet jeśli nie wygra MŚ będzie najlepszym piłkarzem obecnego pokolenia futbolu. Gra Messiego to poezja, moi zdaniem trofea nie muszą być wyznacznikiem. Porównywanie Messiego z Pele czy Maradoną jest kretyńskie, to były całkiem inne epoki futbolu.
0
O a myślałem, że za free. Zawsze to coś niż nic.
1
A co cię to obchodzi? To jest jego ciało i włosy.
0
Zmiana koloru włosów i odrazu idiota.. Nikt nie będzie mówił jak ma Messi wyglądać. Tatuaże mogą się komuś nie podobać, ale nie są to jakieś głupoty tylko powiązane z jego synami. Wygląd nie zmienia człowieka!
1
Real i najlepsza kadra na świecie chyba są na haju, fakt pomoc mają dobrą, ale obronę to Juventus czy Atletico mają lepszą, a tak to Barca ma lepszy Poza tym wartość piłkarzy nie ma często nic do jakości wystarczy spojrzeć na Manchester City.
0
Mam nadzieje, że Barca ma realną alternatywę, gdyby transfer Vietto nie wypalił.
2
Wątpię żeby ktoś z tej dwójki odszedł.
1
Co to za kilka lat będzie,..
0
Piękny a zarazem smutny moment. Aż łezka w oku się kręci.
Enrique świetnie sobie radzi, ale za Guardiolą cholernie tęsknie!
0
A kto miał na ławie? Munira i niezgranego Ardę. Teraz będzie mieć Suareza i prawdopodobnie Vietto.
0
Byłem oto spokojny. Javier jeszcze spokojnie może grać z 3-4 lata.
2
Tylko większość zapomina, że Arda, Suarez i Rafinha mogą grać na bokach ofensywnych. Ufam Enrique, na pewno wie co robi, jeśli chciał takich piłkarzy.
8
Higuain i 90 mln
2
Żaden z nich, Turan jak i Rafinha mogą grać na bokach. Spokojnie Enrique wie co robi.
0
W sumie niezły transfer, tylko przeraża mnie jego słaba postawa w Atletico, szkoda, że nie kupili go jak grał w Villarreal, grał na wysoki poziomie.
On w ogóle dostawał trochę szans od Simeone? Ogólnie jak prezentował się w Rojiblancos?
0
Wątpię w to, na pewno nie w tym sezonie. Na pewno ma potencjał na świetnego piłkarza.
0
Po transferze Gomesa będzie mieć cholernie ciężko. Szkoda, że nie gra tak świetnie jak w Vigo, choć wiadomo fatalna kontuzja zrobiła swoje. Wydaje mi się, że wielkiej kariery w Barcelonie nie zrobi, ale obym się mylił, trzymam za niego kciuki.
14
Nie ma co Portugalskie kluby potrafią robić interesy, wystarczy spojrzeć na Benficę czy Porto, wiele europejskich potęg klubowych może się uczyć, Portugalczycy kupują tanio a sprzedają za obfite kokosy.
0
Lee może kiedyś i zagra w pierwszej ekipie, chłopak mam potencjał. Chyba nie było nigdy Azjaty w Barcelonie?
0
Oby za tą kasę Valencia zakupiła kogoś ciekawego. Chyba po odejściu Krychowiaka to Nietoperze są ulubionym Hiszpańskim klubem po Barcelonie. Mam nadzieje, że w nowym sezonie powalczą o pierwszą czwórkę.
0
Marca jest po prostu śmieszna. Oj Madrycka dupka boli.
1
Świetny serial szkoda, że juz sie skończył, choć raczej dobrze, że już zakończyli, lepiej skończyć niż zepsuć. Ostatni czwarty sezon bardzo dobry. Najbardziej spodobała mi się postać Poroctor, aktor zagrał znakomicie!