1

Bardzo mnie to cieszy, mam nadzieje, że Middlesbrough nie spadnie, mają niezłą ekipę.

0

Jeśli zapłacą klauzule odejścia!

0

Szczerze od początku nie byłem za Brazylią, ale jeśli piłkarze Barcy mogą zdobyć medal, miło będzie jak osiągną sukces. Liczę na finał Brazylia - Nigeria.

0

Wie ktoś może czemu Piszczek nie gra? Za kim jesteście Dortmund czy Bayern?

0

Wolałbym Digne zamiast Mathieu oraz Suareza za Ardę, ale i tak biorę skład Enrique w ciemno

0

Ulala, ale okienko. ;) Go The Reds!

3

Bardzo słabe zachowanie Neymara, jeden milion dla niego, to nic a dla tego klubu wiele.

2

Bardzo fajna opcja! Duży plus, że doskonale zna ligę. Jestem jak najbardziej za.

0

Dybala ma potencjał na wspaniałego napastnika. Kto wie może kiedyś zastąpi naszego El Pistolero. Życzę Dybali dużych sukcesów.

0

W tym sezonie musi z nami zostać.

0

Moim zdaniem powinien zostać nawet jeśli kupą kogoś do linii ataku.

0

Mimo sympatii d Guardioli i niechęci do Mourinho, będę za tą czerwoną częścią. Szkoda, że wybrał sobię ten klub.

0

Od początku wiedziałem, że tak będzie. Bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość.

1

Ciekaw jak mieliby dostać zastrzyk bez wiedzy. Pieprzeni oszuści! Niby po co miałby ktoś ich wrabiać?

3

Ależ Zielińscy zrobił Polsce wstyd na IO. Niech oddają pieniądze za przygotowanie! Jeszcze tłumaczą się, że byliby idiotami gdyby brali przed Rio, widocznie są idiotami...



Brak szacunku dla sportu i dla ojczyzny!

0

Te zarzuty z szatni, to pewnie tylko takie pieprzenie prasy.

0

Zgadzam się, jak na razie kompletnie na to nie zasługuję, poza tym jest za młody, oczywiście chodzi mi o pierwszą kadrę Brazylii.

2

Raczej trenerzy lepiej wiedzą.

0

Zobaczymy jak sobie poradzi w Niemczech. Coś mi się wydaję, że w Barcelonie nie zrobi kariery, oby w HSV często grał w pierwszym składzie i pokazał swój talent i umiejętności.

0

Rozumiem, też wolę trofea.

0

Mi nie chodziło konkretnie o puchar tylko rekord.

0

Nie chciałem, tylko chodziło mi, że nie zrównają rekordu Barcelony z 6 trofeami, ponieważ w Hiszpanii nic nie wygrali. Pomyliłem słowo tryplet z trofea. Dla mnie wszelkie Superpuchary wiele nie znaczą, oczywiście jeśli Barca wygra SPH nie będę płakać. Mój komentarz nie miał nic umniejszać, tylko chodziło mi o rekord, mam szczerz w dupie mecze Realu, tylko Barca dla mnie się liczy. Niestety niektórzy mają ból dupy. Jak na razie nikt nie powtórzy wspaniałego historycznego sukcesu.

Nie chcę się kłócić z kibicami tego pięknego klubu jakim jest Barca. ;)

0

No właśnie jak to w końcu jest?

0

Czy nie można się pomylić?

0

Ale o Mistrzostwie Hiszpanii mogą zapomnieć, ale o tym mało kto wspomnie. Fakt LM jest ważna, ale reszta to tylko dodatek.

0

Niech sobie wygrywają i tak nie przebiją rekordu Barcy z 6 trypletami. Ich maks to 3 . Superpuchar i KMŚ wlicza się w poprzedni sezon. Poza tym to tylko Superpuchar.

0

Na poprzednich IO z tego co pamiętam pod koniec otworzył się spory worek medali. Poczekajmy jeszcze na lekkoatletyka, nie spodziewam się więcej niż 10-12. Bardzo liczę na naszych siatkarzy, tak jak i w ręcznych, choć po pierwszym meczu wyglądają średnio, wioślarze\ki również mogą coś zdobyć.

0

Do usunięcia..

0

Brazylia nie ma szansa na medal, choć kto wie może będą drugą Portugalią.

Phelps to naprawdę fenomen, 19 złotych medali - szacunek.

Szkoda, że Barce nie kupi nikogo z europy, ostatnio transfery z Ameryki jakoś nie przekonują .

0

Na papierze. Zobaczymy co pokażą Na pewno Real, Barca czy Bayern mają lepszy. Nie mówię, że mają słaby, jest bardzo dobry ale na mnie nie robi wrażenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?