1

Barcy serce zaczyna bić młodą krwią. Chirurgia Barcy w te lato działa sprawnie.

2

Jeszcze nie wiem co myśleć o transferze Andre. Wydaje mi się, że D.Suarez i Arda będą grać często na skrzydle. Mam nadziej, że nie skończy się tak, że kupili Gomesa a nie kupią nowego napastnika.

0

Samuel dobra decyzja. Liczę na niego, niech wkłada swoje serce dla Barcy!

0

A niech idzie sobie.

0

Można rzec, że stoczył się pod względem piłkarskim. Bardzo lubiłem Alexa, życzę mu powodzenia i najklpiej powrotu do Anglii.

1

Wspaniałe uczucie widzieć znowu konferencje z Enrique.

2

Pewnie zostanie w Barcelonie. Ten brat Lukaku grał żenująco na Euro.

0

Oby wreszcie skład Hiszpanii wyglądał znacznie inaczej. Oby Koke, Thiago czy Bellerin zaczęli grać .

0

Kiedyś bym bardzo tego chciał. Nie jest to zła opcja, ale wolałbym kogoś z rodzinnej ligi.

1

Trochę mi się nie podoba, ten transfer, zobaczymy czas pokaże.

0

Czekam na karne i awans Zagłębia.

0

Nie ma co się dziwić chłop jest ustawiony. Niech spada ze swoim dupskiem z Barcy!

0

Poziomu Alvesa chyba raczej nie osiągnie.

1

Lepiej aby jeszcze ten rok został/ Najlepiej jak w tym roku odejdzie Vermalen a za rok Mathieu i wtedy można kupić młodego obrońce (Lemosa)

0

Bez wątpienia Carvalaj jest jednym z najlepszych na swojej pozycji.

0

Jeśli dojdzie do transferu napastnika, Enrique wreszcie będzie mieć większe pole manewru i na pewno będzie częściej zmieniać podczas meczu czego bardzo brakło w poprzednim co było dużym problemem.

0

Należy się Suarezowi, według mnie powinien zarabiać więcej od Nemara, ale nie ma na to szans.

2

Ja w niego wierze. Zobaczycie odpali jak Roberto!

1

A niech idzie w cholerę. Będę trzymać kciuki za Vidala.

0

Każdy ma jakiś tam gust.

1

Lubisz klimaty szpiegowskie i medyczne? To polecam Nocny recepcionista (6 odc), Tehe Knick (na razie 2 sezony)

Tutaj zestawienie polecanych seriali na moim blogu według mojego gustu (może skorzystasz)

http://spojrzeniefilmowe.blogspot.com/2016/03/spojrzenie-filmowe-poleca-15-seriali.html

0

http://static.fangol.pl/content/1/5/1/1513272e28eb4667df8b84eb2a085fbf-554.jpg

Tragiczne te strojem czyżby mieli Sprite jako sponsora?

3

Mnie on nie przekonuję. Oby Vietto zagościł na Camp Nou.

0

Jest jak najbardziej za żeby nosił na plecach numer po Abim.

0

Nie podoba mi się to, powinien zostać wypożyczony do ekipy La Liga. Choć dobrze, że będzie miał minuty. Nie powinni go sprzedawać, idiotyczna decyzja.

0

Mam nadzieje, że nie da odetchnąć Albie.

1

Dla mnie zakończenie było świetne, zakończyli serial z klasą, jedno z lepszych jakie widziałem w serialach.

4

Cholernie tęsknie za tym serialem. Odkąd skończyłem oglądać uwielbiam Bryana Cranstona (genialnie stworzona kreacja Waltera White). Np. Ga o tron według mnie stoi na niższej półce.

Jeśli jesteśmy przy serialach, musisz koniecznie musisz zobaczyć "Sons of Anarchy"


Mój top seriali ostatnich lat:

1. Breaking Bad
2. True Detective
3. Sons of Anarchy
4. House of Cards
5. Gra o tron

1

Głupi transfer, Real powinien kupić jakiegoś DM, całe szczęście, że Kante już nie kupią.

1

Ponoć Wolfsburg jest zainteresowany Błasczykowskim. Wydaje mi się że to jest dobre rozwiązanie dla Kuby. Bundesliga to idealne miejsce dla niego. Choć z Niemiec najlepiej jak by to Leverkusen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?