0

Wolałbym już żeby kupili Bellerina zamiast Gomeza, pozycja prawego obrońcy wygląda gorzej.

0

Błąd popełnił trener, nie wystawianie Koke i nie powołane np. Torresa.

1

przecież Ogbonna jest, tylko na ławie.

3

Bjarnason to jest bestia. Finał Polska - Islandia!!

6

Bardzo dobrze się stało mam już dość ekipy del Bosque, czas na świeżość i młodą krew. Fabregas to jakaś kurwa kpina (całe szczęście, że nie nosi już koszulki Blaugrany) mieć takiego zawodnika jak Koke i go nie wystawiać to jakaś kpina. Mimo wszystko i tak del Bosque zostanie zapamiętany w historii futbolu i należy się wielki szacunek, ale czas jego minął.

Jedynie tylko szkoda troszke Iniesty, ale i tak zdobył wszystko w futbolu i jest już jednym z najlepszych pomocników na globie w tym pięknym sporcie, nie będzie przecież co cztery lata mistrzem europu. Niech wraca nasz ukochany magik do Barcelony i jeszcze pokaże nam trochę swoje pięknej magii, oby utrzymał tą formę.

Nigdy nie przepadałem za Włochami, ale będę trzymać za nich kciuki (oczywiście nie licząc Polski) ich i gra jest wspaniała pod względem taktycznym, na pewno piękniej niż Atletico. Wolę Azzurri niż Portugalczyków, Niemców, Francuzów czy Anglików. Oby pokazali szwabą klasę. Jeszcze jeden powód to genialny bramkarz i wspaniały człowiek Buffon na pewno bym się ucieszył jakby podniósł Puchar.

0

Bo jest słaby.

1

Obstawiamy gdzie Loew wsadzi łapę?

0

Jest dobry, ale jeśli za Pogbę 120 to za Iniestę 240.

0

AS: Manchester United wysunął się na prowadzenie w wyścigu o podpis Paula Pogby! Czerwone Diabły mają zaoferować Juventusowi aż 120 milionów euro.



3

Wreszcie będzie mecz godny Euro. Come On Ireland!!

0

Coś czuję, że Francja może odpaść (np po karnych). Niemcy także mogą się męczyć.

0

Messiego nie dać się zatrzymać nawet faulem.

0

Prasa ciągle wszystko psuję.

0

Chorwacją jest samo sobie wina, powinni zagrać bardziej ofensywnie, z jednej strony mnie to cieszy bo Polska będzie mieć, z drugie szkoda Rakitica i Srny, ale wiadomo Polska liczy się najbardziej.

Nasze Orły maja szansę n awans, tyalko musimy być bardziej skuteczni i jeśli strzelimy pierwsi gola nie możemy się za bardzo się cofnąć. Nie pompuję balonu, ale nawet jest szansa na finał, Walia i Belgia (jeśli przejdzie) są w naszym zasięgu, ja i tak jestem już z naszych Orłów dumny.


Co do finału Copa America, jeśli Argentyna utrzyma swój świetny poziom z formą Messiego spokojnie wygra, choć trzeba przyznać Chille jest w gazie i nie można ich skreślać.

0

Jaka dokładnie??

0

Ronaldo szuka mikrofonu?

1

Zdecydowanie. Ale klimat jest.

17

taka skromna tapeta mojego autorstwa, może ktoś skorzysta. ;)\
http://i.imgur.com/9OLYzu4.jpg

0

Liczę na bramke Rakiety i Modrica.
Wraca stara dobra Krystyna. ;)

0

Wątpię żeby go kupili, ale trzeba przyznać jeden lepszych obrońców, np. Ramosa zjada!

A ja głupi w niego nie wierzyłem, a po tym Euro będzie jednym z ulubionych piłkarzy z Polskiej kadry. ;) Taki Polski Mascherano.

0

Te gazety muszką ciągle o Neymaru pisać, mogliby nakręcić telenowelę..

1

Obrona zwłaszcza stoperów maja Włochy raczej lepszych.

0

Wątpię aby mógł liczyć na wiele minut, pewnie zagra kilka spotkań w Pucharze. Najlepiej jakby został wypożyczony

0

Można zaryzykować, choć ja bym wolałbym kogoś ograneglo z La Liga. Jestem ciekaw jak to się skończy.

0

Portugalska linia obrony jest tragiczna, Chorwaci na pewno coś strzelą, oby więcej niż Portugalia. Ronaldo będzie lepiej kryty, zobaczymy jak sobie poradzi.

0

Nie ma to jak przegląd z Neymarem.

0

Tego się spodziewałęm się, Messi będzie mieć nieco trudniej z Chille niż z Kolumbią, ale wydaję się, że finał może być bardziej wyrównany i stać na wyższym poziomie. W tym roku widać, Argentyna gra jeszcze lepiej, a Messi jest w wspaniałej formie, pomoc i obrona również wygląda solidnie, stawiam 3-1.

Vamos Albicelestes!

3

Jeśli Neymar myśli o większej pensji, droga wolna.

2

Uwielbiam Włoski hymn.

0

Portugalia z Chorwatami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?