Bardzo dobrze się stało mam już dość ekipy del Bosque, czas na świeżość i młodą krew. Fabregas to jakaś kurwa kpina (całe szczęście, że nie nosi już koszulki Blaugrany) mieć takiego zawodnika jak Koke i go nie wystawiać to jakaś kpina. Mimo wszystko i tak del Bosque zostanie zapamiętany w historii futbolu i należy się wielki szacunek, ale czas jego minął.
Jedynie tylko szkoda troszke Iniesty, ale i tak zdobył wszystko w futbolu i jest już jednym z najlepszych pomocników na globie w tym pięknym sporcie, nie będzie przecież co cztery lata mistrzem europu. Niech wraca nasz ukochany magik do Barcelony i jeszcze pokaże nam trochę swoje pięknej magii, oby utrzymał tą formę.
Nigdy nie przepadałem za Włochami, ale będę trzymać za nich kciuki (oczywiście nie licząc Polski) ich i gra jest wspaniała pod względem taktycznym, na pewno piękniej niż Atletico. Wolę Azzurri niż Portugalczyków, Niemców, Francuzów czy Anglików. Oby pokazali szwabą klasę. Jeszcze jeden powód to genialny bramkarz i wspaniały człowiek Buffon na pewno bym się ucieszył jakby podniósł Puchar.
Chorwacją jest samo sobie wina, powinni zagrać bardziej ofensywnie, z jednej strony mnie to cieszy bo Polska będzie mieć, z drugie szkoda Rakitica i Srny, ale wiadomo Polska liczy się najbardziej.
Nasze Orły maja szansę n awans, tyalko musimy być bardziej skuteczni i jeśli strzelimy pierwsi gola nie możemy się za bardzo się cofnąć. Nie pompuję balonu, ale nawet jest szansa na finał, Walia i Belgia (jeśli przejdzie) są w naszym zasięgu, ja i tak jestem już z naszych Orłów dumny.
Co do finału Copa America, jeśli Argentyna utrzyma swój świetny poziom z formą Messiego spokojnie wygra, choć trzeba przyznać Chille jest w gazie i nie można ich skreślać.
Portugalska linia obrony jest tragiczna, Chorwaci na pewno coś strzelą, oby więcej niż Portugalia. Ronaldo będzie lepiej kryty, zobaczymy jak sobie poradzi.
Tego się spodziewałęm się, Messi będzie mieć nieco trudniej z Chille niż z Kolumbią, ale wydaję się, że finał może być bardziej wyrównany i stać na wyższym poziomie. W tym roku widać, Argentyna gra jeszcze lepiej, a Messi jest w wspaniałej formie, pomoc i obrona również wygląda solidnie, stawiam 3-1.
0
Wolałbym już żeby kupili Bellerina zamiast Gomeza, pozycja prawego obrońcy wygląda gorzej.
0
Błąd popełnił trener, nie wystawianie Koke i nie powołane np. Torresa.
1
przecież Ogbonna jest, tylko na ławie.
3
Bjarnason to jest bestia. Finał Polska - Islandia!!
6
Bardzo dobrze się stało mam już dość ekipy del Bosque, czas na świeżość i młodą krew. Fabregas to jakaś kurwa kpina (całe szczęście, że nie nosi już koszulki Blaugrany) mieć takiego zawodnika jak Koke i go nie wystawiać to jakaś kpina. Mimo wszystko i tak del Bosque zostanie zapamiętany w historii futbolu i należy się wielki szacunek, ale czas jego minął.
Jedynie tylko szkoda troszke Iniesty, ale i tak zdobył wszystko w futbolu i jest już jednym z najlepszych pomocników na globie w tym pięknym sporcie, nie będzie przecież co cztery lata mistrzem europu. Niech wraca nasz ukochany magik do Barcelony i jeszcze pokaże nam trochę swoje pięknej magii, oby utrzymał tą formę.
Nigdy nie przepadałem za Włochami, ale będę trzymać za nich kciuki (oczywiście nie licząc Polski) ich i gra jest wspaniała pod względem taktycznym, na pewno piękniej niż Atletico. Wolę Azzurri niż Portugalczyków, Niemców, Francuzów czy Anglików. Oby pokazali szwabą klasę. Jeszcze jeden powód to genialny bramkarz i wspaniały człowiek Buffon na pewno bym się ucieszył jakby podniósł Puchar.
0
Bo jest słaby.
1
Obstawiamy gdzie Loew wsadzi łapę?
0
Jest dobry, ale jeśli za Pogbę 120 to za Iniestę 240.
0
AS: Manchester United wysunął się na prowadzenie w wyścigu o podpis Paula Pogby! Czerwone Diabły mają zaoferować Juventusowi aż 120 milionów euro.
3
Wreszcie będzie mecz godny Euro. Come On Ireland!!
0
Coś czuję, że Francja może odpaść (np po karnych). Niemcy także mogą się męczyć.
0
Messiego nie dać się zatrzymać nawet faulem.
0
Prasa ciągle wszystko psuję.
0
Chorwacją jest samo sobie wina, powinni zagrać bardziej ofensywnie, z jednej strony mnie to cieszy bo Polska będzie mieć, z drugie szkoda Rakitica i Srny, ale wiadomo Polska liczy się najbardziej.
Nasze Orły maja szansę n awans, tyalko musimy być bardziej skuteczni i jeśli strzelimy pierwsi gola nie możemy się za bardzo się cofnąć. Nie pompuję balonu, ale nawet jest szansa na finał, Walia i Belgia (jeśli przejdzie) są w naszym zasięgu, ja i tak jestem już z naszych Orłów dumny.
Co do finału Copa America, jeśli Argentyna utrzyma swój świetny poziom z formą Messiego spokojnie wygra, choć trzeba przyznać Chille jest w gazie i nie można ich skreślać.
0
Jaka dokładnie??
0
Ronaldo szuka mikrofonu?
1
Zdecydowanie. Ale klimat jest.
17
taka skromna tapeta mojego autorstwa, może ktoś skorzysta. ;)\
http://i.imgur.com/9OLYzu4.jpg
0
Liczę na bramke Rakiety i Modrica.
Wraca stara dobra Krystyna. ;)
0
Wątpię żeby go kupili, ale trzeba przyznać jeden lepszych obrońców, np. Ramosa zjada!
A ja głupi w niego nie wierzyłem, a po tym Euro będzie jednym z ulubionych piłkarzy z Polskiej kadry. ;) Taki Polski Mascherano.
0
Te gazety muszką ciągle o Neymaru pisać, mogliby nakręcić telenowelę..
1
Obrona zwłaszcza stoperów maja Włochy raczej lepszych.
0
Wątpię aby mógł liczyć na wiele minut, pewnie zagra kilka spotkań w Pucharze. Najlepiej jakby został wypożyczony
0
Można zaryzykować, choć ja bym wolałbym kogoś ograneglo z La Liga. Jestem ciekaw jak to się skończy.
0
Portugalska linia obrony jest tragiczna, Chorwaci na pewno coś strzelą, oby więcej niż Portugalia. Ronaldo będzie lepiej kryty, zobaczymy jak sobie poradzi.
0
Nie ma to jak przegląd z Neymarem.
0
Tego się spodziewałęm się, Messi będzie mieć nieco trudniej z Chille niż z Kolumbią, ale wydaję się, że finał może być bardziej wyrównany i stać na wyższym poziomie. W tym roku widać, Argentyna gra jeszcze lepiej, a Messi jest w wspaniałej formie, pomoc i obrona również wygląda solidnie, stawiam 3-1.
Vamos Albicelestes!
3
Jeśli Neymar myśli o większej pensji, droga wolna.
2
Uwielbiam Włoski hymn.
0
Portugalia z Chorwatami.