1



0

Wątpię aby wydali na transfer tej pozycji więcej niż 20mln, idealną opcją jest Nolito. Dobrze, że dojdzie młody Suarez na pewno będzie grywać również na szkrzydle.

0

W sumie mógłby grać Zz średniakami i pucharze a Busquets mógłby sobie trochę odpoczywać, ale chyba będzie lepiej go sprzedać tylko są większe wydatki na zarobki

0

Corchia na lewą obronę. :)

0

Priorytetem i tak jest wzmocnienie obrony i poszukanie zmiennika dla MSN. Wątpię aby miała środki na ten transfer.

Niestety pewnie ktoś wcześniej Pogbe kupi od Barcy, znając życie City lub Real zaoferuję ogromne zarobki. Oby został jeszcze z rok w Juve.

0

Spadło Getafe to teraz będzie madryckie Leganés. Chciałbym aby Osasuna wróciła, choć z nimi zawsze ciężko się grało.

1

Może pomożecie mi wybrać jakiś klub, którym fajnie Wam się grało w FM?

0

Absolutnie jeden z najlepszych pomocników w historii futbolu. Piłka przy nodze Iniesty to istna poezja! Nie dopuszczam do siebie myśli, że nie zobaczę Andresa w pierwszym składzie, ciężko było przeboleć już brak Puyola i Xaviego...

0

A no fakt, chyba jestem daltonistą.

1

Żeby wygrać 6 pucharów (licząc piłkarskie sezony) to już po ptakach ta wygrana LM nie będzie wliczana w nowy sezon więc Real wygrać najbliższą LM i oczywiście Ligę i Puchar.

Jak narazi szansa na tylko 3 puchary. Tak samo sprawa z potrójną koroną wygląda. Chyba wiesz co to znaczy wygrać tryplet (podpowiem LM,Liga,Puchar w jednym sezonie)

0

Oby tam pokazał swoją jakość. Gdyby Urugwaj wygrał
Copa również bym się cieszył, ale i tak trzymam kciuki za Argentyne.

0

Hummels odchodzi więc szansę na pierwszą jedenastkę ma sporą. Jakoś nie wyobrażam sobie Bartry w żółtych barwach.

0

No tak lepiej wiesz od Enrique? Bartra niczym nie zachwycał.

1

Ludzie to tylko towarzyski mecz..

1

Kogo jeszcze zakupili? Fajnie, że Majewski wraca.

0

Ciekawe czy za rok Real też będzie mieć taką drogę aby obronić LM? Mam nadzieje, że tego ne osiągną.

8

Ależ macie ból dupska. Dla najważniejsze jest to że Barca miała bardzo udany sezon. Już nie mogę się doczekać nowego.

Visca el Barca!

0

Zobaczymy w nowym sezonie.

0

Nie skreśliłem jeszcze Ardy, oby w nowym sezonie wszystkich pozytywnie zaskoczył, Turan jest świetnym zawodnikiem i nie można od razu go skreślać. Mógłby dostawać szanse na skrzydle, ale to Lucho podejmie decyzję.

0

Idealnie by do Barcy pasował. Jest jak najbardziej za tym transferem!

Kurcze ciężko będzie znaleźć w miarę godnego zastępce Alvesa

0

Mam nadzieje, że zostanie. Taki walczak jest nam potrzebny.

0

Panowie co kupujecie dla Mamy? Klasycznie kwiaty?

0

Niestety kolejny mecz był fatalnie sędziowany.

1

Brawo Jordi! Vamos Barca!

1

Wielkie dzięki. Dopiero zaczynam przygodę z Twitterem. ;)

0

Co proponujecie aby obserwować na twitterze? Oczywiście powiązane z futbole?

0

U mnie też tak to wygląda ;) Go go The Reds!

0

Tych talentów trochę mało.

1

Trzeba przyznać dobrze wykonane i z pomysłem. Ciekawe czy van Gaal zostanie wywalony po sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?