Wątpię aby wydali na transfer tej pozycji więcej niż 20mln, idealną opcją jest Nolito. Dobrze, że dojdzie młody Suarez na pewno będzie grywać również na szkrzydle.
W sumie mógłby grać Zz średniakami i pucharze a Busquets mógłby sobie trochę odpoczywać, ale chyba będzie lepiej go sprzedać tylko są większe wydatki na zarobki
Absolutnie jeden z najlepszych pomocników w historii futbolu. Piłka przy nodze Iniesty to istna poezja! Nie dopuszczam do siebie myśli, że nie zobaczę Andresa w pierwszym składzie, ciężko było przeboleć już brak Puyola i Xaviego...
Żeby wygrać 6 pucharów (licząc piłkarskie sezony) to już po ptakach ta wygrana LM nie będzie wliczana w nowy sezon więc Real wygrać najbliższą LM i oczywiście Ligę i Puchar.
Jak narazi szansa na tylko 3 puchary. Tak samo sprawa z potrójną koroną wygląda. Chyba wiesz co to znaczy wygrać tryplet (podpowiem LM,Liga,Puchar w jednym sezonie)
Nie skreśliłem jeszcze Ardy, oby w nowym sezonie wszystkich pozytywnie zaskoczył, Turan jest świetnym zawodnikiem i nie można od razu go skreślać. Mógłby dostawać szanse na skrzydle, ale to Lucho podejmie decyzję.
1
0
Wątpię aby wydali na transfer tej pozycji więcej niż 20mln, idealną opcją jest Nolito. Dobrze, że dojdzie młody Suarez na pewno będzie grywać również na szkrzydle.
0
W sumie mógłby grać Zz średniakami i pucharze a Busquets mógłby sobie trochę odpoczywać, ale chyba będzie lepiej go sprzedać tylko są większe wydatki na zarobki
0
Corchia na lewą obronę. :)
0
Priorytetem i tak jest wzmocnienie obrony i poszukanie zmiennika dla MSN. Wątpię aby miała środki na ten transfer.
Niestety pewnie ktoś wcześniej Pogbe kupi od Barcy, znając życie City lub Real zaoferuję ogromne zarobki. Oby został jeszcze z rok w Juve.
0
Spadło Getafe to teraz będzie madryckie Leganés. Chciałbym aby Osasuna wróciła, choć z nimi zawsze ciężko się grało.
1
Może pomożecie mi wybrać jakiś klub, którym fajnie Wam się grało w FM?
0
Absolutnie jeden z najlepszych pomocników w historii futbolu. Piłka przy nodze Iniesty to istna poezja! Nie dopuszczam do siebie myśli, że nie zobaczę Andresa w pierwszym składzie, ciężko było przeboleć już brak Puyola i Xaviego...
0
A no fakt, chyba jestem daltonistą.
1
Żeby wygrać 6 pucharów (licząc piłkarskie sezony) to już po ptakach ta wygrana LM nie będzie wliczana w nowy sezon więc Real wygrać najbliższą LM i oczywiście Ligę i Puchar.
Jak narazi szansa na tylko 3 puchary. Tak samo sprawa z potrójną koroną wygląda. Chyba wiesz co to znaczy wygrać tryplet (podpowiem LM,Liga,Puchar w jednym sezonie)
0
Oby tam pokazał swoją jakość. Gdyby Urugwaj wygrał
Copa również bym się cieszył, ale i tak trzymam kciuki za Argentyne.
0
Hummels odchodzi więc szansę na pierwszą jedenastkę ma sporą. Jakoś nie wyobrażam sobie Bartry w żółtych barwach.
0
No tak lepiej wiesz od Enrique? Bartra niczym nie zachwycał.
1
Ludzie to tylko towarzyski mecz..
1
Kogo jeszcze zakupili? Fajnie, że Majewski wraca.
0
Ciekawe czy za rok Real też będzie mieć taką drogę aby obronić LM? Mam nadzieje, że tego ne osiągną.
8
Ależ macie ból dupska. Dla najważniejsze jest to że Barca miała bardzo udany sezon. Już nie mogę się doczekać nowego.
Visca el Barca!
0
Zobaczymy w nowym sezonie.
0
Nie skreśliłem jeszcze Ardy, oby w nowym sezonie wszystkich pozytywnie zaskoczył, Turan jest świetnym zawodnikiem i nie można od razu go skreślać. Mógłby dostawać szanse na skrzydle, ale to Lucho podejmie decyzję.
0
Idealnie by do Barcy pasował. Jest jak najbardziej za tym transferem!
Kurcze ciężko będzie znaleźć w miarę godnego zastępce Alvesa
0
Mam nadzieje, że zostanie. Taki walczak jest nam potrzebny.
8
https://66.media.tumblr.com/3d415e25a2a805c3a67910ec9d2f687b/tumblr_o7mxs0fBPM1s0zz8oo1_540.jpg
0
Panowie co kupujecie dla Mamy? Klasycznie kwiaty?
0
Niestety kolejny mecz był fatalnie sędziowany.
1
Brawo Jordi! Vamos Barca!
1
Wielkie dzięki. Dopiero zaczynam przygodę z Twitterem. ;)
0
Co proponujecie aby obserwować na twitterze? Oczywiście powiązane z futbole?
0
U mnie też tak to wygląda ;) Go go The Reds!
0
Tych talentów trochę mało.
1
Trzeba przyznać dobrze wykonane i z pomysłem. Ciekawe czy van Gaal zostanie wywalony po sezonie.