Jeszcze jedna ekipa, chyba Turcja lub Szwecja. Śmieszne to, że taka słaba Turcja może awansować. Kompletnie nie podoba mi się ten system, tylko poziom rozgrywek spada. Oby ostatni taki format Euro, niestety bardzo w to wątpie.
No Hiszpania sobie bardzo skomplikowała sytuację, cho wiadomo aby zagrać w finale i wygrać Euro trzeba pokonać najlepszych.
Z jednej strony pojedynek z świetnymi Włochami może polepszyć ich grę, a może być tak, że gładko odpadną.
Moim zdaniem mają większą szansę Włochy, nie zdziwi mnie ich awans.
del Bosque według mnie stawia na kiepską i powołał linie obroną (same jego powołania są śmieszne) ale wiadomo u niego nazwiska grają.. poza tym słaby Fabregas a skrzydła nie działają zbyt dobrze, na Turcje mogło to wystarczyć, ale już na Włochy może zabraknąć jaakości.
Wątpie aby Hiszpania doszła do finału. Ogólnie wcześniej bardziej kibicowałem tej reprezentacji, ale coraz bardziej nudzi i mi się cholernie przejadła. Czas na młodszą krew z nowym trenerem!
Wiadomo, że kontuzja dla piłkarze to najgorsza sytuacja i lepiej żeby Messiego unikały, ale ta kontuzja w pewnym sensie pomogła, trochę odpoczął i nabrał świeżości,
Leo jest w obecnie w świetnej formie, oby w finale również pokazał swoją wspaniałą jakość i wrócił do Barcy w takiej formie
Martino bardzo dobrze sobie radzi jako trener Albicelestes, jest naprawdę świetnym fachowcem , jak widać jest najlepiej pasuje do filozofii piłki latynoskiej. Według mnie może długo prowadzić tą reprezentacje.
W Barcelonie nie zrobił zbyt wiele ale każdemu może się zdarzyć nawet najlepszym.
Liczę na finał Argentyna - Chille ponieważ będzie ciekawiej z Kolumbią byłoby chyba łatwiej, a lepie żeby finał trzymał wyższy poziom. Ważny jest sukces końcowy!
6
obecnie tak wygląda faza pcdarowa:
http://s10.ifotos.pl/img/4png_sqnahhw.png
Jeszcze jedna ekipa, chyba Turcja lub Szwecja. Śmieszne to, że taka słaba Turcja może awansować. Kompletnie nie podoba mi się ten system, tylko poziom rozgrywek spada. Oby ostatni taki format Euro, niestety bardzo w to wątpie.
2
Mówcie co chcecie ale Crustiano uratował Portugalię, może się jeszcze rozkręci i zostanie królem strzelców :D A pierwsza bramka piękna.
Chyba Portugalia trafia na Chorwację lub Niemcy?
Szczerze mam w dupie czy Ronaldo zdobędzie złotą piłkę. Messi i tak jest po prostu najlepszy.
0
Myślisz, że jestem za Portugalią?
0
Dobra robota/ Dobrze zmontowany, fajnie oddany klimat, jedynie muzyka średnia. Zrób coś z Iniestą. :)
0
Jeśli ich skuteczność w ataku będzie lepsza może Ronaldo z 2 bramki pyknąć.
0
Chętnie bym zobaczył 3h taki film
2
No Hiszpania sobie bardzo skomplikowała sytuację, cho wiadomo aby zagrać w finale i wygrać Euro trzeba pokonać najlepszych.
Z jednej strony pojedynek z świetnymi Włochami może polepszyć ich grę, a może być tak, że gładko odpadną.
Moim zdaniem mają większą szansę Włochy, nie zdziwi mnie ich awans.
del Bosque według mnie stawia na kiepską i powołał linie obroną (same jego powołania są śmieszne) ale wiadomo u niego nazwiska grają.. poza tym słaby Fabregas a skrzydła nie działają zbyt dobrze, na Turcje mogło to wystarczyć, ale już na Włochy może zabraknąć jaakości.
Wątpie aby Hiszpania doszła do finału. Ogólnie wcześniej bardziej kibicowałem tej reprezentacji, ale coraz bardziej nudzi i mi się cholernie przejadła. Czas na młodszą krew z nowym trenerem!
0
Wiecie może czy wiadoma o której finał Copa America?
0
Dokładnie, najważniejsze to wznieść puchar!
2
Masz racje. Trener jest bardzo dobrym/
0
Kurczę ale facet ma cholernego pecha, przez taką głupią kontuzję nie będzie mieć okazji zagrać w finale.
4
Dokładnie, wystarczy spojrzeć na genialne podania.
0
Wiadomo, że kontuzja dla piłkarze to najgorsza sytuacja i lepiej żeby Messiego unikały, ale ta kontuzja w pewnym sensie pomogła, trochę odpoczął i nabrał świeżości,
Leo jest w obecnie w świetnej formie, oby w finale również pokazał swoją wspaniałą jakość i wrócił do Barcy w takiej formie
Martino bardzo dobrze sobie radzi jako trener Albicelestes, jest naprawdę świetnym fachowcem , jak widać jest najlepiej pasuje do filozofii piłki latynoskiej. Według mnie może długo prowadzić tą reprezentacje.
W Barcelonie nie zrobił zbyt wiele ale każdemu może się zdarzyć nawet najlepszym.
Liczę na finał Argentyna - Chille ponieważ będzie ciekawiej z Kolumbią byłoby chyba łatwiej, a lepie żeby finał trzymał wyższy poziom. Ważny jest sukces końcowy!
Vamos Messi! Albicelestes!
0
Niestety w śmiesznej hierarchi del Bosque, Koke zjada ich na śniadanie.
0
Jeśli Hiszpania przegra z Włochami i odpadnie, zbytnio się tym nie przejmę, jedynie Andresa szkoda.
0
Niech zagra to zobaczymy,
0
Jak można dać strzelać karnego Ramosowi?
1
Magiczna zagrywka kolejny raz mogła uratować Hiszpanie. Iniesta jesteś magikiem futbolu.
0
Chciałbym wreszcie w środku zobaczyć: Iniesta-Busquets-Koke, Fabregas to nieporozumienia..
0
Też tak uważam, najepiej ktoś starszy.
0
eh, nie widzisz, że gramy zupełnie innym składem niż z Niemcami i Irlandią..
0
Nie dziwie mnie jeśli przejdzie nie do Barcelony, może po prostu szukać klubu gdzie będzie mieć szansę na pierwszy skład.
Barca mogłaby pomyśleć Bakambu
6
przed meczowa przekąska ;)
http://img.uefa.com/UploadedMedia/1/3342/F101/607129179_LG_0581_4FDA5AC8E0CA0051E4BABCAD7002F053_3342.JPG
2
Bardzo dobrze, czym szersza ławka tym lepiej, tego zabrakło w minionym sezonie.
4
Pedro zachował się jak idiota. Żeby gadać na konferencji swoje żale, moim zdaniem Pedro nie powinien zostać powołany.
1
Za 5-6 może to się udać. Jeśli Messi będzie chciał zakończyć karierę w ojczyźnie, nie będę mieć tego za złe.
1
Tak wyglądał finał u mnie w FM :)
http://i.imgur.com/zhCdLxc.png
1
Znacznie lepiej byłoby kupić kogoś ogranego w La Ligo Bakambu, Nolito, Vietto, Gameiro.
2
Ale przypał, chyba zmęczenie robi swoje. Czas na kolejną kawę! Wybaczcie. :D
0
Pewnie sie uda, ale najważniejsze jest trofeum.