Rzygam już ciągle nowymi kandydatami na napastnika, coraz bardziej obawiam się o transnsfer napastnika, mimo wszystko liczę na cichy transfer tak jak w przypadku Digne i Gomesa.
Cholera czy oni muszą szukać w Brazylii, w Hiszpanii spokojnie można znaleźć lepszych. Osobiście nie przepadam za ostatnim pokoleniem Brazylijskim pokoleniu futbolu. Szkoda, że jak są w Amerycę nie pojadą Argentyny.
Też widziałbym Roberto w pomocy, ale po transferze Gomesa będzie ciężko. Raczej Enrique będzie stawiał go na prawą obronę. Oby Vidal przekonał się do niego, choć jeśli Roberto będzie ustawiał na tej pozycji, to również jemu zaufał, trener ma wgląd na treningi i profesjonalne analizy.
Niestety ciężko będzie zastąpić, Daniego obecnie na świecie nie ma lepszego prawego obrońcy niż Alves w najlepszej formie. Osobiście wolałem w minionym sezonie Roberto na tej pozycji, ale moim zdaniem teraz Vidal będzie zaczynał bez długiej przerwy więc teraz może będzie w lepszej formie i zgraniem. Mimo wszystko liczę na transfer Bellerina za rok jeśli tylko City go nie podkupi.
Właśnie w Dortmundzie grał fatalnie. On musi grać w lidze włoskiej. świetnie sobie radził grając w średniaku jakim jest Torino. Według mnie wyjdzie to jemu zrobi.
2
Skąd wiesz, że sobie nie poradzi? Bo nie znasz tego trenera? Choć Bielsa byłby świetnym kandydatem. Nie oceniaj po okładce.
9
Co sądzicie o transferze Kuby do Wilków?
Raczej spokojnie powinien liczyć na pierwszy skład.
0
Jeden z słabszych transferów Barcy.
0
Wreszcie się go pozbyli. Zdecydowanie za wysokie progi dla Martina. W sumie nie dziwi mnie brak kasy.
12
Niech mu się wiedzie w Besiktasie. Był solidnym w Barcelonie zawodniekiem.
0
Rzygam już ciągle nowymi kandydatami na napastnika, coraz bardziej obawiam się o transnsfer napastnika, mimo wszystko liczę na cichy transfer tak jak w przypadku Digne i Gomesa.
0
Cieszę się, że u Nas nie pogra.
0
Wiem jestem leniem.
0
Gdzie mogę zobaczyć bramkę Zlatana?
0
Cholera czy oni muszą szukać w Brazylii, w Hiszpanii spokojnie można znaleźć lepszych. Osobiście nie przepadam za ostatnim pokoleniem Brazylijskim pokoleniu futbolu. Szkoda, że jak są w Amerycę nie pojadą Argentyny.
0
Moim zdaniem Brazylia ciężko będzie mieć zdobyć złoto. Na pewno nie będę im kibicować.
0
Całe szczęście, że przyszedł Enrique, bo Martino kompletnie miał gdzieś rozwój Roberto im ie tylko jego.
0
A kto jest na ławie?
0
Na pewno Kapustka ma większy potencjał. Umiejętności raczej podobne. Linetty powinien znacznie wcześniej wyjechać z Polski.
0
Lahm może i tak.
0
Też widziałbym Roberto w pomocy, ale po transferze Gomesa będzie ciężko. Raczej Enrique będzie stawiał go na prawą obronę. Oby Vidal przekonał się do niego, choć jeśli Roberto będzie ustawiał na tej pozycji, to również jemu zaufał, trener ma wgląd na treningi i profesjonalne analizy.
0
W tym okienku nie licz na transfer bocznego obrońcy.
0
Niestety ciężko będzie zastąpić, Daniego obecnie na świecie nie ma lepszego prawego obrońcy niż Alves w najlepszej formie. Osobiście wolałem w minionym sezonie Roberto na tej pozycji, ale moim zdaniem teraz Vidal będzie zaczynał bez długiej przerwy więc teraz może będzie w lepszej formie i zgraniem. Mimo wszystko liczę na transfer Bellerina za rok jeśli tylko City go nie podkupi.
0
Przecież przenosi się do lepszego klubu, który zagra w LM.
0
Ale ściema. W ogóle transfer do Barcy to strasznie nudny temat.
0
Najlepiej jak zostanie wypożyczony do jakiejś ekipy z La Liga.
0
Nie chcę tego buraka w La Liga. Przez Coste Atletico tylko ucierpi, jestem przekonany, że coś odjebie, jest jeszcze gorszy niż Pepe.
0
Mogliby sprzedać żenującego Luiza.
25
http://static.fangol.pl/content/5/d/0/5d084af3eeb7516955321fdf9bacf242-554.jpg
Moim zdaniem całowanie herbu jest po prostu nie potrzebne. Jestem przekonany, że Andre będzie się starać na maksa dla Barcy.
0
Ważne co myśl trener.
0
Raczej nie moim zdaniem potrzeba takiego co będzie i mógł grać na boku.
0
Właśnie w Dortmundzie grał fatalnie. On musi grać w lidze włoskiej. świetnie sobie radził grając w średniaku jakim jest Torino. Według mnie wyjdzie to jemu zrobi.
15
Fajne poznać takie historie. Dzięki!
1
Najlepiej Lacazette lub Perez!
13
Jestem jak najbardziej za taką opcją.