Jak myślicie Wisła Kraków ogarnie się z dołka i nie spadnie?
Nie oglądam zbytnio Ekstraklasy, ale dziwnie by było brak Wisły, bez wątpienia cenie ich najbardziej z naszej ligi, bez wątpienia bardziej niż Legię czy Lecha.
My mamy Denisa Suareza, który jest również bardzo przyszłościowym i utalentowanym zawodnikiem, więc po co nam Asensio?
Nie ma co się podniecać Asensio zobaczymy jak się spiszę na przestrzeni całego sezonu, choć nie powiem chłopa ma potencjał i talent, mimo że jest zawodnikiem Realu życzę mu powodzenia.
Niech sobie ta radzi, ale ja nie będę kibicować jemu sukcesów w Anglii tam jak zwykle jestem za Liverpoolem, ewentualnie Manchester United (niestety z Mourinho) lub Tottenham.
2
Dość średni występ Denisa. Wiadomo to dopiero początki sezonu, Denis jeszcze nie raz mnie zachwyci.
Chciałbym zobaczyć Rakiticia i Gomesa w środku pola.
5
Kolejne świetny występ! Serce rośnie jak patrzy się na jego pracowitość dla zespoły, zawsze daje się ile może. Fabregas tego nie pokazywał..
0
Nie zaglądam w komentarze zbytnio, czy to jest taki problem, że się powtarzam?
0
Cholera Krychowiak kolejny raz na ławie.
0
Jaki karny? No bez przesady..
8
Sergi Roberto na prawej flance kolejny raz pokazuje klasę, jeśli utrzyma taki poziom Vidala czeka ławeczka.
Czekam na wejście Gomesa oraz drugą bramkę.
0
Ładna akcja naszych Orzełków.
0
Jakie okno, ale zjebali mecz Arkowi!
1
Ależ Celta dzisiaj zjebała w ataku.
1
Wvczuwam karnego z dupy dla Realu.
0
Jak myślicie Wisła Kraków ogarnie się z dołka i nie spadnie?
Nie oglądam zbytnio Ekstraklasy, ale dziwnie by było brak Wisły, bez wątpienia cenie ich najbardziej z naszej ligi, bez wątpienia bardziej niż Legię czy Lecha.
2
My mamy Denisa Suareza, który jest również bardzo przyszłościowym i utalentowanym zawodnikiem, więc po co nam Asensio?
Nie ma co się podniecać Asensio zobaczymy jak się spiszę na przestrzeni całego sezonu, choć nie powiem chłopa ma potencjał i talent, mimo że jest zawodnikiem Realu życzę mu powodzenia.
0
Widział go ktoś akcji? Może także grac na flankach ataku?
0
Niech sobie ta radzi, ale ja nie będę kibicować jemu sukcesów w Anglii tam jak zwykle jestem za Liverpoolem, ewentualnie Manchester United (niestety z Mourinho) lub Tottenham.
0
Cholernie szkoda, że odszedł. Jak stał na bramce nie obawiałem się o kiksa. Jego mecz z Realem był wspaniały.
1
Kompletnie nie cieszy mnie ten transfer,
0
A no tak przecież d9ziś środa, eh niewyspanie robi swoje. ;)
3
No ja, narazie Marc nie zapewnia pewności jaką miał Bravo.
0
Gdzie transmisja losowania?
2
Będziemy tego cholernie żałować! Obym się mylił.
0
Też stawiam ns to, że z taką grą trzecie miejsce będzie cudem. Już wole żeby trafili na np. Bayern, Juve czy PSG.
4
Trzymajmy kciuki za Joanne! ;)
4
Łezka w oku się zakręciła! Oby teraz dzięki medalowi Neymar stał się silniejszym i lepszym piłkarzem.
0
Jest! Neymar kończ! ;)
0
Nie ma na to szans, że Enriqe nie będzie stawiać na Neymara.
0
No wiem, ale czy na dobrym poziomie..
7
Ale Anderson spieprzył miodne podanie Neymara.. Czyżby miał swojego Higuaina w finale :D
0
Oglądał ktoś mecz Juve? Jak spisywał się Alves?
2
Pięknie Papugi dostają solidne lanie!
0
Widzisz nawet jego naz. mylę. :D