2

Dość średni występ Denisa. Wiadomo to dopiero początki sezonu, Denis jeszcze nie raz mnie zachwyci.

Chciałbym zobaczyć Rakiticia i Gomesa w środku pola.

5

Kolejne świetny występ! Serce rośnie jak patrzy się na jego pracowitość dla zespoły, zawsze daje się ile może. Fabregas tego nie pokazywał..

0

Nie zaglądam w komentarze zbytnio, czy to jest taki problem, że się powtarzam?

0

Cholera Krychowiak kolejny raz na ławie.

0

Jaki karny? No bez przesady..

8

Sergi Roberto na prawej flance kolejny raz pokazuje klasę, jeśli utrzyma taki poziom Vidala czeka ławeczka.

Czekam na wejście Gomesa oraz drugą bramkę.

0

Ładna akcja naszych Orzełków.

0

Jakie okno, ale zjebali mecz Arkowi!

1

Ależ Celta dzisiaj zjebała w ataku.

1

Wvczuwam karnego z dupy dla Realu.

0

Jak myślicie Wisła Kraków ogarnie się z dołka i nie spadnie?

Nie oglądam zbytnio Ekstraklasy, ale dziwnie by było brak Wisły, bez wątpienia cenie ich najbardziej z naszej ligi, bez wątpienia bardziej niż Legię czy Lecha.

2

My mamy Denisa Suareza, który jest również bardzo przyszłościowym i utalentowanym zawodnikiem, więc po co nam Asensio?

Nie ma co się podniecać Asensio zobaczymy jak się spiszę na przestrzeni całego sezonu, choć nie powiem chłopa ma potencjał i talent, mimo że jest zawodnikiem Realu życzę mu powodzenia.

0

Widział go ktoś akcji? Może także grac na flankach ataku?

0

Niech sobie ta radzi, ale ja nie będę kibicować jemu sukcesów w Anglii tam jak zwykle jestem za Liverpoolem, ewentualnie Manchester United (niestety z Mourinho) lub Tottenham.

0

Cholernie szkoda, że odszedł. Jak stał na bramce nie obawiałem się o kiksa. Jego mecz z Realem był wspaniały.

1

Kompletnie nie cieszy mnie ten transfer,

0

A no tak przecież d9ziś środa, eh niewyspanie robi swoje. ;)

3

No ja, narazie Marc nie zapewnia pewności jaką miał Bravo.

0

Gdzie transmisja losowania?

2

Będziemy tego cholernie żałować! Obym się mylił.

0

Też stawiam ns to, że z taką grą trzecie miejsce będzie cudem. Już wole żeby trafili na np. Bayern, Juve czy PSG.

4

Trzymajmy kciuki za Joanne! ;)

4

Łezka w oku się zakręciła! Oby teraz dzięki medalowi Neymar stał się silniejszym i lepszym piłkarzem.

0

Jest! Neymar kończ! ;)

0

Nie ma na to szans, że Enriqe nie będzie stawiać na Neymara.

0

No wiem, ale czy na dobrym poziomie..

7

Ale Anderson spieprzył miodne podanie Neymara.. Czyżby miał swojego Higuaina w finale :D

0

Oglądał ktoś mecz Juve? Jak spisywał się Alves?

2

Pięknie Papugi dostają solidne lanie!

0

Widzisz nawet jego naz. mylę. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?