Nie spodziewałem się, że po tak ciężkiej kontuzji Rafinha złapię tak dobrą formę. Oby grał tak dalej a będzie ważnym ogniwem Barcy.
Rafinha ma duży potencjał i spokojnie może osiągnąć poziom brata jak i nie wyższy, choć obaj są innymi typami piłkarzy i ich porównywanie jest bez sensu.
Zawszę będę wdzięczny za wiele jego wspaniałych spotkań i intetwencji ale poqinien być to ostatni jego sezon w Barcelonie, w przyszły sezonie będziemy musieli kupić jednego jak i niech dwóch stoperów.
Boliwia to nie jest jakaś mega silna ekipa, ale widać, że Brazylia gra z większym polotem. W Ameryce zawsze byłe i będę za Argentyna, mimo to mam nadzieje, że Brazylia wróci na właściwe drogi.
Marc spie. remontade. Całe szczęście że Real nie uciekł na 4 pkt. Wyglądało dziś to żałośnie, ale nie ma co siać paniki. Przynajmniej tylko 2 pkt a przed Realem mecz z Betisem i Bilbao a Atletico - Sevilla Ob za miesiąc Barca była liderem z Messim na pokładzie, każdy wtedy zapomni o dzisiejszym dniu. Wybaczmy naszej ukochanej!
0
Ale kurs tylko 1,12
0
Chyba Atletico wywalę lub zmienie.
0
Co sądzicie o tym kuponie?
City - Barca > 2
Razgrad - Arsenal > 2
Monaco - CSKA > 1
Dortmund - Sporting > 1
PSV - Bayern (handicap 1-0) > 2
Atletico - Rostov > więcej niż dwa gole
Legia - Real > więcej niź dwa gole
0
Podjął świetną decyzje, choć na pewno ciężką.
1
Amerykę normalnie odkrył.
8
Fajnie jakby Lechia poszła na mistrza. Szkoda, że jest ta chora zasada dzielenia punktów..
1
Najlepsi mają zawsze gorsze mecze. Nerwy puściły bo nie wyszedł mu dobrze meczyk. Całe szczęście, że nie dostał żadnej kartki i zagra z Sevillą.
0
Nie spodziewałem się, że po tak ciężkiej kontuzji Rafinha złapię tak dobrą formę. Oby grał tak dalej a będzie ważnym ogniwem Barcy.
Rafinha ma duży potencjał i spokojnie może osiągnąć poziom brata jak i nie wyższy, choć obaj są innymi typami piłkarzy i ich porównywanie jest bez sensu.
0
Po cholere strzelać z karnego. :D
0
Widać,ze forma Mathieu w tym sezonie słabiutka. Już się boję usłyszeć komunikat o Pique..
0
Walić tą nagrodę! No ale dobrze kolego prawisz.
0
Kocham naszego małego wielkiego geniusza! Brakowało mi go.
Ile ma teraz goli Leoś ogólnie w LM?
0
Oby nigdy nie dostał czerwa.
1
Oj Claudio, Claudio....
2
Żałosne, prawda jest taka, że gówno by osiągneli bez nich.
0
Wiadomo, że dla Pique ważna jest gra w kadrze, ale jeśli zrezygnuję to go rozumiem, dla mnie najważniejsze żeby grał jeszcze wiele lat w Barcelonie!
0
.Śmieszni są niektórzy kibice..
0
Zawszę będę wdzięczny za wiele jego wspaniałych spotkań i intetwencji ale poqinien być to ostatni jego sezon w Barcelonie, w przyszły sezonie będziemy musieli kupić jednego jak i niech dwóch stoperów.
0
Na pewno w przyszłym czasie zostaniemy w obronie tylko z Pique i Umtiti, jakich środków obrońców byście chcieli zobaczyć w Barcelonie?
1
Boliwia to nie jest jakaś mega silna ekipa, ale widać, że Brazylia gra z większym polotem. W Ameryce zawsze byłe i będę za Argentyna, mimo to mam nadzieje, że Brazylia wróci na właściwe drogi.
0
Mam takie same odczucia, remis Realu uratował trochą tyłek. Za miesiąc lider nasz. Wróci Leoś będzze pozytywniej.
0
Jakie to szczęście, że to początek sezonu. Wolę lepszą końcówkę z słabym początkiem.
0
No w sumie masz racje. Wkurzyłem się na Niemca, ale nie skreślam go.
0
Super, oby Orły wygrały. Ale gdy nie ma spotkańbez Barcy to trochę jak bez ręki.
0
Oni także, no cóż tragedii nie ma..
0
Marc spie. remontade. Całe szczęście że Real nie uciekł na 4 pkt. Wyglądało dziś to żałośnie, ale nie ma co siać paniki. Przynajmniej tylko 2 pkt a przed Realem mecz z Betisem i Bilbao a Atletico - Sevilla Ob za miesiąc Barca była liderem z Messim na pokładzie, każdy wtedy zapomni o dzisiejszym dniu. Wybaczmy naszej ukochanej!
Wkurza najbardziej przerwa na kadrę.
0
Co on odpie.....
0
Dawaj Denis! Dobra zmiana-
0
Dla mnie chłop jest zmęczony, wybaczam Busiemu ten mecz.
0
Na DP mógłby zagrać lepiej, Busi jest zajechany to przynajmniej niech da Ivana, nasz środek pola to masakra.