0

Ale kurs tylko 1,12

0

Chyba Atletico wywalę lub zmienie.

0

Co sądzicie o tym kuponie?

City - Barca > 2
Razgrad - Arsenal > 2
Monaco - CSKA > 1
Dortmund - Sporting > 1
PSV - Bayern (handicap 1-0) > 2
Atletico - Rostov > więcej niż dwa gole
Legia - Real > więcej niź dwa gole

0

Podjął świetną decyzje, choć na pewno ciężką.

1

Amerykę normalnie odkrył.

8

Fajnie jakby Lechia poszła na mistrza. Szkoda, że jest ta chora zasada dzielenia punktów..

1

Najlepsi mają zawsze gorsze mecze. Nerwy puściły bo nie wyszedł mu dobrze meczyk. Całe szczęście, że nie dostał żadnej kartki i zagra z Sevillą.

0

Nie spodziewałem się, że po tak ciężkiej kontuzji Rafinha złapię tak dobrą formę. Oby grał tak dalej a będzie ważnym ogniwem Barcy.

Rafinha ma duży potencjał i spokojnie może osiągnąć poziom brata jak i nie wyższy, choć obaj są innymi typami piłkarzy i ich porównywanie jest bez sensu.

0

Po cholere strzelać z karnego. :D

0

Widać,ze forma Mathieu w tym sezonie słabiutka. Już się boję usłyszeć komunikat o Pique..

0

Walić tą nagrodę! No ale dobrze kolego prawisz.

0

Kocham naszego małego wielkiego geniusza! Brakowało mi go.

Ile ma teraz goli Leoś ogólnie w LM?

0

Oby nigdy nie dostał czerwa.

1

Oj Claudio, Claudio....

2

Żałosne, prawda jest taka, że gówno by osiągneli bez nich.

0

Wiadomo, że dla Pique ważna jest gra w kadrze, ale jeśli zrezygnuję to go rozumiem, dla mnie najważniejsze żeby grał jeszcze wiele lat w Barcelonie!

0

.Śmieszni są niektórzy kibice..

0

Zawszę będę wdzięczny za wiele jego wspaniałych spotkań i intetwencji ale poqinien być to ostatni jego sezon w Barcelonie, w przyszły sezonie będziemy musieli kupić jednego jak i niech dwóch stoperów.

0

Na pewno w przyszłym czasie zostaniemy w obronie tylko z Pique i Umtiti, jakich środków obrońców byście chcieli zobaczyć w Barcelonie?

1

Boliwia to nie jest jakaś mega silna ekipa, ale widać, że Brazylia gra z większym polotem. W Ameryce zawsze byłe i będę za Argentyna, mimo to mam nadzieje, że Brazylia wróci na właściwe drogi.

0

Mam takie same odczucia, remis Realu uratował trochą tyłek. Za miesiąc lider nasz. Wróci Leoś będzze pozytywniej.

0

Jakie to szczęście, że to początek sezonu. Wolę lepszą końcówkę z słabym początkiem.

0

No w sumie masz racje. Wkurzyłem się na Niemca, ale nie skreślam go.

0

Super, oby Orły wygrały. Ale gdy nie ma spotkańbez Barcy to trochę jak bez ręki.

0

Oni także, no cóż tragedii nie ma..

0

Marc spie. remontade. Całe szczęście że Real nie uciekł na 4 pkt. Wyglądało dziś to żałośnie, ale nie ma co siać paniki. Przynajmniej tylko 2 pkt a przed Realem mecz z Betisem i Bilbao a Atletico - Sevilla Ob za miesiąc Barca była liderem z Messim na pokładzie, każdy wtedy zapomni o dzisiejszym dniu. Wybaczmy naszej ukochanej!

Wkurza najbardziej przerwa na kadrę.

0

Co on odpie.....

0

Dawaj Denis! Dobra zmiana-

0

Dla mnie chłop jest zmęczony, wybaczam Busiemu ten mecz.

0

Na DP mógłby zagrać lepiej, Busi jest zajechany to przynajmniej niech da Ivana, nasz środek pola to masakra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?