0

Wszystko może się zdarzyć, na pewno szansę na mistrza są duże.

0

Z Bale też nie zachwyca..

0

Teraz tylko do meczu Realu z Sevilla nie stracić punktów a następnie pokonać Villarreal. Dla mnie sytuacja ne jest fatalna, zwłaszcza, że Real gra bez błysku.

0

Ale Iniesta wraca!

1

Absoltunie się zgadzam. Dla mnie zawsze liczy się zespół, ten klub dawał mi zawsze dużo szczęścia, niektórzy o tym zapominają.

1

Dokładnie to dopiero końcówka pierwszej części sezonu. Ale dla prawdziwego kibica drużyna powinna być ważniejsza niż trofea.

5

Plusy są takie, że mamy tylko sześć punktów straty a nie dziewięć. Widać poprawę gry, zwłaszcza Busquets, nie notujemy beznadziejnych strat. No i oczywiście powrót Iniesty w bardzo dobrej formy.

W ogóle polemika o szansach mistrzostwa jest strasznie głupia. Ludzie przecież rozegrano 14 kolejek a pozostało 24! Patrzmy pozytywne do przodu. Pokażcie że kochanie ten klub! Ci którzy są tu tylko dla wygrywania i trofeów są żadnymi kibicami!!

3

Patrzą na Real w najbliższych mecze mała szansę na stratę punktów. Cóż plus jest taki, że wraca lepsza gra.

0

Jak tu nie kochać Andresa.

0

Widać, że Busquets gra znacznie lepiej.

0

Tak jest piękna asysta i gol naszej maszynay, oby została naoliwiona!

0

Stadion jak i barwy. :)

1

Panowie i panie teraz serce biję tylko dla Barcy!
Vamos Barça!

0

Chętnie skorzystam. Laskowski byłby w tej sytuacji najlepszy.

0

Może już rwać kupony. :D Nie no żartuję.

7

W takich chwilach cholernie brakuję Canal+. Studio Eleven to porażka.

4

Ależ zawód, Gomez Rakitic Busquets w pomocy zapowiada mizerie. Naadzieja jest taks, że Iniesta wejdzie później. Na pewno Enrique wiedział, że Andres nie jest gotowy na 100%, jedynie nie rozumiem braku Rafinhi lub Suareza kosztem Gomesa. Nie oszukujmy się pomoc Realu z Modriciem i Isco wygląda znacznie lepiej.

Mimo to i tak wygramy! Vamos Barca!

3

To ma być niby śmieszne...

1

W grudniu będzie nawet ciekawie.

Tutaj zestawienie z mojego bloga:
http://spojrzeniefilmowe.blogspot.com/2016/11/juz-za-jeden-dzien-wchodzimy-w-nowy.html

0

Aktorstwo młodej obsady, to jakaś porażka.

0

http://www.swiatksiazki.pl/typo3temp/pics/98b2fbe51b.jpg

Czytał ktoś może? Myślicie, że dobry pomysł na prezent dla taty?
Przy okazji może poleci ktoś jakąś biografie, najlepiej o polskich sportowcach?

0

Wie ktoś gdzie zobaczyć online "/Belfer"
""

0

Jemu chodzi pewnie oto, że niektórzy po 13 kolejkach dają mistrzostwo Realowi. Ja wierzę, że ogramy Real. Niektórzy niestety nie wierzą tylko lamentują.

2

Niektórzy są po prostu śmieszni, przecież dopiero 13 kolejka. Ja jestem pewny, że z Realem zagramy lepiej, jeśli wygramy to trzy punkty straty to nic wielkiego

0

Bardzo słaby mecz, ale trzeba docenić ten punkt. Nie ma innej opcji jak pokonać Real trzy punkty straty będą optymalne,

0

Wiadomo, że Barca. Serial jest mocno przecietny, ci młodzi :aktorzy" to porażka, niczym jak Dlaczego Ja. Pakt i Artyści zjadają ten serial, aktorsko bez ątwpienia..

0

Ciężko wybrać 5 ale podam do których mam sentyment.

1. Ojciec chrzestny
2. Czas Apokalipsy
3. Taksówkarz
4. Siedmiu samurajów
5. Dobry, zły i brzydki

0

Na pewno mogę powiedzieć, że znacznie słabszy od jedynki. Aktorstwo mocno średnio. Może zobaczyć, ale dla mnie nic wartego uwagi.

0

No rzeczywiście, film oglądałem ale dawno temu. Dzięki. ;)

0

Może Wy pomożecie


1:40 jaki to utwór.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?