0

Komentarz usunięty

0

Jak wygląda mecz Espanolu? Mają coś do gadania?

0

Dopiero co włączymy, czy my nie gramy z tylko trzema obrońcami z Albą i Rafinhą na bokach?

1

Przecież to jest normalne oczywiste zachowanie..
http://static.fangol.pl/content/5/4/e/54e736db56494223b76b0cfe9b137434-554.jpg

1

Wiele osób ma tutaj kompleks Realu. Pieprzyć ich mecze skupcie się na Barcelonie!

Nawet gdyby przegrali, to i tak bym wyszli z grupy.

0

To było pewne. Ale jak widać gra Realu nie jest jeszcze perfekcyjna.

2

Tak jak myślałem początek koncertowego wpierdolu Legii.

0

Ie powiem wkurwił mnie ten karny, no ale szacun dla Niemca, a pokazywał Dembele, żeby strzelał w prawo. ;)

20

Nie ma co narzekać, wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon gdzie dostaliśmy solidny pogrom z Bilbao i Celtą. Lepiej przegrywać na początku niż w kluczowym momencie sezonu, choć wiadomo nie mozna notować takich porażek.

Zapominamy i jedziemy dalej. W takich momentach chcę mi się kibicować im jeszcze bardziej, kibicowanie to nie tylko sukcesy i zwycięstwa.

1

To są jakieś jaja, pewnie dzieci mają radochę, że Real po 3 kolejka jest liderem. .. a zostało 35

0

Kretyństwo, eh po jednym meczu już osądzają.

0

Śmieszni są. Pożyjemy zobaczymy po ost kolejce.

0

Dla mnie liczy się tylko tytuł, wiadomo sezon bez porażki wygląda bardzo, ale to tylko "rekordy".

1

Gdyby to była 33 kolejka martwiłoby mnie to. Spokojnie.

4

Porażka wkurza, ale i tragedii nie ma, to dopiero trzecia kolejka. Niech dzieciaki z Realu mają podnietę.

0

Tak jest Rudy! Świetne dośrodkowanie Neymara.

0

Pele ciężko będzie przebić, choć jest szansa.

2

Nie dziwie mu się.

0

Jak według was wyglądałaby najlepsza linia Barcy, biorąc pod uwagę wszystkich obrońców w historii klubu?

0

Bo w klubach grają na codzień i piłkarz jest bardziej zgrany z zespołem, choć dla tak dobrych piłkarzy nie może być to pretekst!

0

Kutwa czemu oni staneli..

1

Nie chcę si mądrzyć ale obok Krychowiaka powinien grać typowy środkowy pomocnik typu Linenttego czy Jodłowca a nie Zieliński.

0

Milik musi poćwiczyć skuteczność. Nawałka mógłby tak w '60 wpuścić Teodorczyka.

3

Nie wyobrażam sobie lepszego kapitana niż jakim był Puyol. Jego waleczność i pracowitość dla Blaugrany była fantastyczna. Bardzo mi go brakuje, wielka szkoda, że pod koniec gnębiły go cholerne kontuzje, gdyby nie one pewnie nadal by grał.


2-03 wspaniały moment.

0

Czekałem na wywiad z tym Panem!

0

Świetnie zagrali Grabowski i Dorociński w "Pitbull" poza tym chociażby Jerzy Radziwiłowicz w "Glina"

0

Oboje są innym typem trenera, dla mnie są tak samo wspaniali.

3

Po prostu mały ale wielki magik futbolu!

0

Miło widzieć Abiego. ;) Chyba nikt sobie nie wyobraża Barcy bez tego kosmity..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?