Nie ma co narzekać, wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon gdzie dostaliśmy solidny pogrom z Bilbao i Celtą. Lepiej przegrywać na początku niż w kluczowym momencie sezonu, choć wiadomo nie mozna notować takich porażek.
Zapominamy i jedziemy dalej. W takich momentach chcę mi się kibicować im jeszcze bardziej, kibicowanie to nie tylko sukcesy i zwycięstwa.
Nie wyobrażam sobie lepszego kapitana niż jakim był Puyol. Jego waleczność i pracowitość dla Blaugrany była fantastyczna. Bardzo mi go brakuje, wielka szkoda, że pod koniec gnębiły go cholerne kontuzje, gdyby nie one pewnie nadal by grał.
0
Komentarz usunięty
0
Jak wygląda mecz Espanolu? Mają coś do gadania?
0
Dopiero co włączymy, czy my nie gramy z tylko trzema obrońcami z Albą i Rafinhą na bokach?
1
Przecież to jest normalne oczywiste zachowanie..
http://static.fangol.pl/content/5/4/e/54e736db56494223b76b0cfe9b137434-554.jpg
1
Wiele osób ma tutaj kompleks Realu. Pieprzyć ich mecze skupcie się na Barcelonie!
Nawet gdyby przegrali, to i tak bym wyszli z grupy.
0
To było pewne. Ale jak widać gra Realu nie jest jeszcze perfekcyjna.
2
Tak jak myślałem początek koncertowego wpierdolu Legii.
0
Ie powiem wkurwił mnie ten karny, no ale szacun dla Niemca, a pokazywał Dembele, żeby strzelał w prawo. ;)
20
Nie ma co narzekać, wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon gdzie dostaliśmy solidny pogrom z Bilbao i Celtą. Lepiej przegrywać na początku niż w kluczowym momencie sezonu, choć wiadomo nie mozna notować takich porażek.
Zapominamy i jedziemy dalej. W takich momentach chcę mi się kibicować im jeszcze bardziej, kibicowanie to nie tylko sukcesy i zwycięstwa.
1
To są jakieś jaja, pewnie dzieci mają radochę, że Real po 3 kolejka jest liderem. .. a zostało 35
0
Kretyństwo, eh po jednym meczu już osądzają.
0
Śmieszni są. Pożyjemy zobaczymy po ost kolejce.
0
Dla mnie liczy się tylko tytuł, wiadomo sezon bez porażki wygląda bardzo, ale to tylko "rekordy".
1
Gdyby to była 33 kolejka martwiłoby mnie to. Spokojnie.
4
Porażka wkurza, ale i tragedii nie ma, to dopiero trzecia kolejka. Niech dzieciaki z Realu mają podnietę.
0
Tak jest Rudy! Świetne dośrodkowanie Neymara.
0
Pele ciężko będzie przebić, choć jest szansa.
2
Nie dziwie mu się.
0
Jak według was wyglądałaby najlepsza linia Barcy, biorąc pod uwagę wszystkich obrońców w historii klubu?
17
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14224689_1722892004639475_5818677544167820925_n.jpg?oh=9a269ecce184978de6800705bcff9bbe&oe=5882D0D3
0
Bo w klubach grają na codzień i piłkarz jest bardziej zgrany z zespołem, choć dla tak dobrych piłkarzy nie może być to pretekst!
0
Kutwa czemu oni staneli..
1
Nie chcę si mądrzyć ale obok Krychowiaka powinien grać typowy środkowy pomocnik typu Linenttego czy Jodłowca a nie Zieliński.
0
Milik musi poćwiczyć skuteczność. Nawałka mógłby tak w '60 wpuścić Teodorczyka.
3
Nie wyobrażam sobie lepszego kapitana niż jakim był Puyol. Jego waleczność i pracowitość dla Blaugrany była fantastyczna. Bardzo mi go brakuje, wielka szkoda, że pod koniec gnębiły go cholerne kontuzje, gdyby nie one pewnie nadal by grał.
2-03 wspaniały moment.
0
Czekałem na wywiad z tym Panem!
0
Świetnie zagrali Grabowski i Dorociński w "Pitbull" poza tym chociażby Jerzy Radziwiłowicz w "Glina"
0
Oboje są innym typem trenera, dla mnie są tak samo wspaniali.
3
Po prostu mały ale wielki magik futbolu!
0
Miło widzieć Abiego. ;) Chyba nikt sobie nie wyobraża Barcy bez tego kosmity..