Widać, że zmiana pozycji Ardzie służy, Enrique pewnie sobie to przemyślał. Na pewno duży rozbrat z piłką i inna pozycja wpłynęła. Śmieszni byli ci, którzy chcieli upchnąć go po pierwszym sezonie do nich niczym towar, każdy zasługuję na drugą szansę! Sam miałem dość gry Turka, ale "dałem" jemu szansę.
,Zastanawiam się czy potrzebny Nam ktoś do ataku, jeśli mamy Turana i D. Suareza, choć z jednej strony nie mogą grać jakoś "9" więc można by kupić jakiegoś dojrzałego napastnika jeśli nie wypali transfer Paco.
Piękny widok jak Adrian wyciąga piłkę z siatki z skwaszoną miną.
Jeszcze niecałe pół godziny do meczu naszych Orłów! Już nie mogę się doczekać, kompletnie mi się nie chcę spać. Kto zarywa nockę dla naszych Orzełków? ;)
Laskowski to jest wspaniały komentator. Obecnie jeden z najlepszych, zdecydowanie wolę bardziej niż Szpakowskiego czy Borka, ma świetny głos i mówi logicznie.
Jeszcze pokaże ns co go stać. Niektórzy od razu by go sprzedali do Chin. Bez wątpienia w poprzednim sezonie spory rozbrat bez grania zrobił.
Ale Enrique będzie mieć ból głowy w linii pomocy. Kto by pomyślał, że mając kiedyś Xaviego, Inieste, Fabregasa i Thiago na podobnym poziomie co teraz, wiadomo duet Xavi-Iniesta biję wszystko.
AS Monaco ma bardzo korzystny rezultat, oby Glik zagrał w LM. /Szkoda, że akurat trafili na jeden z moich ulubionych hiszpańskich ekip, ale i tak wolę rodak.
Na ;pewno jest na poziomie Bravo. Pamiętam jak wielokrotnie grał mecze życia z Barcą czy Realem. Bardzo lubię Bravo, cholernie mi szkoda jego odejścia, ale lepiej, że opuszcza nas Claudio niż utalentowany Marc z przyszłością.
Teraz nie wypada przegapić ani jednego meczu Iniesty i delektować się jego magią. Ależ w przyszłości będzie się dziwnie patrzeć na pomoc Barcy bez Iniesty i Xaviego.
Oby nie Rakitic podczas meczu pracuje jak wół i jest niezbędny w układance Enrique, choć nie powiem Suarez ma warunki na świetnego piłkarza i być może w miarę godnie kiedyś zastąpi Iniestę, ależ mamy bogactwo w pomocy!
1
Ale zawinął. Ale mnie cieszy powrót ukochanej Barcy! Bez niej, to jak bez powietrza.
1
Ależ Arda ma wejście w sezon, niczym Leonidas!
Widać, że zmiana pozycji Ardzie służy, Enrique pewnie sobie to przemyślał. Na pewno duży rozbrat z piłką i inna pozycja wpłynęła. Śmieszni byli ci, którzy chcieli upchnąć go po pierwszym sezonie do nich niczym towar, każdy zasługuję na drugą szansę! Sam miałem dość gry Turka, ale "dałem" jemu szansę.
,Zastanawiam się czy potrzebny Nam ktoś do ataku, jeśli mamy Turana i D. Suareza, choć z jednej strony nie mogą grać jakoś "9" więc można by kupić jakiegoś dojrzałego napastnika jeśli nie wypali transfer Paco.
Piękny widok jak Adrian wyciąga piłkę z siatki z skwaszoną miną.
6
Oby, to był zwiastun show Piotra!
11
Jeszcze niecałe pół godziny do meczu naszych Orłów! Już nie mogę się doczekać, kompletnie mi się nie chcę spać. Kto zarywa nockę dla naszych Orzełków? ;)
3
Mam nadzieje, że nie powitamy holendra w Barcelonie.
4
Ależ mecz Wyszomirskiego!
5
Laskowski to jest wspaniały komentator. Obecnie jeden z najlepszych, zdecydowanie wolę bardziej niż Szpakowskiego czy Borka, ma świetny głos i mówi logicznie.
1
Przecież pewnie to plota.
1
Niech wygrają z Niemcami! Przynajmniej trochę zmażą kompromitacje z mundialu w Brazylii.
0
No jak będziemy tak grać w obronie z taką skutecznością w ataku jest szansa to wygrać! Do boju chłopaki!
1
Mały ale wielki człowiek! ;)
2
Jeszcze pokaże ns co go stać. Niektórzy od razu by go sprzedali do Chin. Bez wątpienia w poprzednim sezonie spory rozbrat bez grania zrobił.
Ale Enrique będzie mieć ból głowy w linii pomocy. Kto by pomyślał, że mając kiedyś Xaviego, Inieste, Fabregasa i Thiago na podobnym poziomie co teraz, wiadomo duet Xavi-Iniesta biję wszystko.
2
Prawda się taka, że gdyby Niemiec nic nie marudził jak szczyl, Bravo by został. Szczerze obawiam się Marca w bramce.
6
Nasz kocur! Będzie mi go brakować. Bez wątpienia obecnie jest lepszy niż Marc.
0
AS Monaco ma bardzo korzystny rezultat, oby Glik zagrał w LM. /Szkoda, że akurat trafili na jeden z moich ulubionych hiszpańskich ekip, ale i tak wolę rodak.
0
Ale Legia jet żenująca, pewnie jak wejd do LM, będą chłopce do bicia.
1
Też się tego obawiam, jest bardziej stabilny niż Niemiec.
0
Na ;pewno jest na poziomie Bravo. Pamiętam jak wielokrotnie grał mecze życia z Barcą czy Realem. Bardzo lubię Bravo, cholernie mi szkoda jego odejścia, ale lepiej, że opuszcza nas Claudio niż utalentowany Marc z przyszłością.
0
Całkiem ciekawa opcja/.
0
Kurczę oby go Nam nie sprzątnęli z przed nosa. Ale się porobiło z Bravo.
0
Zdecydowanie wolę Diego Alvesa.
0
Cholernie szkoda, że Bravo odchodzi.
0
Mnie porażka Nadala cieszy, nigdy za nim nie przepadałem. Fajnie, że Andy Murray zdobył złoto.
0
Miałbym tak samo, liczę na to, że nie pójdzie śladami Xaviego i zakończy karierę w barwach bordowo-granatowych.
Żeby nie było Xavi swoim wyborem nie stracił u mnie podziwu i szacunku.
0
Teraz nie wypada przegapić ani jednego meczu Iniesty i delektować się jego magią. Ależ w przyszłości będzie się dziwnie patrzeć na pomoc Barcy bez Iniesty i Xaviego.
0
Bardzo dobrze mówi, trzeba do rewanżu podejść z zimną głową.
2
Oby nie Rakitic podczas meczu pracuje jak wół i jest niezbędny w układance Enrique, choć nie powiem Suarez ma warunki na świetnego piłkarza i być może w miarę godnie kiedyś zastąpi Iniestę, ależ mamy bogactwo w pomocy!
0
Bardzo mnie cieszy, że Enrique ma do dyspozycji Denisa.
0
Vidal nie będzie mieć łatwo.
33
Takich trenerów ja cenię, potrafi uznać wyższość przeciwnika. Oj Sampaoli będzie mieć twardy orzech do zgryzienia, na pewno Sevilla ma potencjał.