Na papierze. Zobaczymy co pokażą Na pewno Real, Barca czy Bayern mają lepszy. Nie mówię, że mają słaby, jest bardzo dobry ale na mnie nie robi wrażenia.
Kurcze szkoda, że Villarreal trafił na AS Monaco, chciałbym jak najwięcej hiszpańskich ekip, ale serce będzie mim wszystko za Glikiem, choć wydaje mi się, że Villarreal będzie większym faworytem. A Wy kogo wolicie?
Od samego początku wiem, że to była gorycz porażki. Dla mnie Messi nie musi wygrać MŚ czy Copa America i tak będzie najlepszy, wystarczy spojrzeć na jego poezje na boisku. Oby wygrał jeszcze MŚ, żeby był jeszcze bardziej spełniony. Vamos Messi!
Konkurencja musi być dzięki niej zespół jest jeszcze lepszy. Obronę wraz z bramką i pomocą mamy świetnie obsadzoną, choć przydałby by się lepszy prawy obrońca, ale wierze, że Vidal z Roberto zapewnią dobrą jakość.
Mam nadzieje, że nowy sezon będzie dla niego znacznie lepszy. Munir ma jeszcze wiele przed sobą, bez wątpienia ma duży talent, będę trzymać kciuki za niego.
0
Brazylia nie ma szansa na medal, choć kto wie może będą drugą Portugalią.
Phelps to naprawdę fenomen, 19 złotych medali - szacunek.
Szkoda, że Barce nie kupi nikogo z europy, ostatnio transfery z Ameryki jakoś nie przekonują .
0
Na papierze. Zobaczymy co pokażą Na pewno Real, Barca czy Bayern mają lepszy. Nie mówię, że mają słaby, jest bardzo dobry ale na mnie nie robi wrażenia.
0
Dobry, ale nie robi wrażenia.
0
Wreszcie to się skończy..
0
Myślisz, że nie wiem, że piszę się Katar? Specjalnie tak napisałem..
0
No bardzo dobrze, całe szczęście, że całą pensję będą płacić Włosi. Gdyby nie kontuzje spokojnie mógłbym lepiej zsistnieć.
0
Xavi byłby na pewno zadowolony, ciekawe czy w Qataze nie jest zbytnio wysuszona. ;)
43
Ależ ta Celia, Krychowiaka ma długie i piękne nogi, przy tak długich słupkach Grzesiu ma łatwiej trafić. ;D
http://static.fangol.pl/content/c/c/a/ccaedc7665e84040c979d7dc440d0fbe-554.jpg
0
Eh, lepiej jakby został sprzedany. Kolejny piłkarz, który zmarnował się po transferze z Arsenalu.
5
Nie ma co kibice Liverpoolu są wspaniali. Trzyma kciuki w Anglii tylko za The Reds, oby zagrali świetny sezon.
1
https://1.bp.blogspot.com/-e0Eww2OUgoQ/V6XuJJ_8NVI/AAAAAAAAN0o/v552X1aN4rs-crpcQpTbDPwgaBvcQdqtgCLcB/s640/Berlusconi%2Bwaves%2Bgoodbye%2Bto%2BMilan%2B826%2B510.jpg
Mam nadzieje, że AC Milan się odrodzi i jeszcze zobaczę ich w LM jako silną ekipę, choć przyznam nie byłem ich fanem, zawsze wolałem Juventus.
8
A Glika nie chcesz oglądać w LM? Wolę Kamila niż Villarreal.
0
Kurcze szkoda, że Villarreal trafił na AS Monaco, chciałbym jak najwięcej hiszpańskich ekip, ale serce będzie mim wszystko za Glikiem, choć wydaje mi się, że Villarreal będzie większym faworytem. A Wy kogo wolicie?
3
Z Denisa będziemy mieć duży pożytek.
0
Od samego początku wiem, że to była gorycz porażki. Dla mnie Messi nie musi wygrać MŚ czy Copa America i tak będzie najlepszy, wystarczy spojrzeć na jego poezje na boisku. Oby wygrał jeszcze MŚ, żeby był jeszcze bardziej spełniony. Vamos Messi!
Teraz tylko czekać na oficjalne stanowisko.
0
Konkurencja musi być dzięki niej zespół jest jeszcze lepszy. Obronę wraz z bramką i pomocą mamy świetnie obsadzoną, choć przydałby by się lepszy prawy obrońca, ale wierze, że Vidal z Roberto zapewnią dobrą jakość.
3
Moim zdaniem Munir jeszcze wszystkich zaskoczy. Może jeszcze okazać się drugim Roberto.
0
Mam nadzieje, że nowy sezon będzie dla niego znacznie lepszy. Munir ma jeszcze wiele przed sobą, bez wątpienia ma duży talent, będę trzymać kciuki za niego.
0
Dajesz Kapustka!!! Serce się raduję widząc dwóch Polaków w meczu z ukochaną Barceloną ;)
0
Pomyliło mi się.
0
Kapi był już na treningach z Leicester? Chyba w Szkocji go nie ma?
0
Ja tam nie żałuję, choć jeśli nie kupią napastnika będzie kulawo.
0
To było pewne, za wysokie progi.
0
Bardzo podoba mi się taka postawa klubu. Nie ma ludzi niezastąpionych, choć nie powiem żałowałbym gdyby Nas opuścił.
0
Jak na razie w to wątpię, choć wiadomo chłopak ma czas. Oby tylko miał poukładane w głowie.
0
Na pewno otrzyma swoje szansę. Bardziej liczę na Rafinhe niż na Arde.
0
Reina obecnie nie dorasta Bravo do pięt.
0
Mieć tak świetnych dwóch bramkarzy to z jednej strony coś dobrego, a z drugiej nie łatwa sytuacja. Liczę na to, że Bravo sobie pogra w LM.
0
Mimo wszystko mam nadzieje, że Messi zagra jeszcze w kadrze. Oby nowym trener wzniósł coś pozytywnego i pomysłowego.
9
Piękne pożegnanie dla naszego Kuby. Oby Polskie Orły miały jak najwięcej takich zawodników!