Tragedii jeszcze nie ma, jeśli przegrają z Kolumbią będzie ciężko. Mimo wszystko porażka z Brazylią na pewno cholernie boli. Niestety Argentyna kolejny raz ma słabego trenera, najlepiej jakby Marcelo Bielsa wziął się za układanke Albicelestes.
Właśnie dużo znanych nazwisk nie zbyt dużo, jedynie Hopkins i Harris. Ja widzę, że twórcy mają w rękach świetnie zaplanowany scenariusz. Dla mnie jak na razie 8.5 / 10
Według mnie lepiej postawić na Roberto, sprzedać Vidala i kupić zmiennika pokroju Digne. Lepiej niech zostanie jak jest, szkoda żeby Roberto czy Bellerin marnowali się na ławcę.
Oczywiście, że pierwszy, jest po prostu znakomity. Niestety drugi jest na znacznie niższym poziomie. Scenariusz przeciętny i aktorstwo słabsze, Vince Vaughn oraz Taylor Kitsch dla mnie totalnie zawiedli. W drugim sezonie jedynie świetne zdjęcia i muzyka.
Chłopak łapię formę z okresu przygotowań- Obecnie jeden z moich ulubieńców. Jestem przekonany, że nie raz w tym sezonie zagra istotną rolę. Potencjał ma ogromny, trzymam za niego kciuki.
Chciałbym zobaczyć duet Suarez - Rafinha w pomocy.
Ciekawy zawodnik, dobra opcja na zmiennika dla Busquets. Lepiej jednak dla francuza będzie jak zostanie w Sevilli. Mam, nadzieję, że Sevilla zajmie trzecią pozycje.
Bardzo warto nawet jeśli polityki nie lubisz. Świetnie aktorstwo, duet Spacey z Wright niesamowity. Scenariusz wspaniale poprowadzony do tego dochodzi perfekcyjność wizualna.
Jeden z moich ulubionych seriali, zacieram ręce na nowy sezon!
Nasza gra w środku pola, niedokładne podania i straty, to kryminał! Widać, że Busquets stracił formę i brak Iniesty daję cały obraz słabości w tym elemencie.
Enrique słabym trener, bardzo zabawne. Lucho wielokrotnie rozpracował taktycznie przeciwnika chociażby Bayern i Real. Jak można pisać o trenerze, który zdobył tak szybko wiele trofeów , że jest słaby..
0
Na prawą obronę wystarczy kupić solidnego zmiennika za 10 mln.
4
Tragedii jeszcze nie ma, jeśli przegrają z Kolumbią będzie ciężko. Mimo wszystko porażka z Brazylią na pewno cholernie boli. Niestety Argentyna kolejny raz ma słabego trenera, najlepiej jakby Marcelo Bielsa wziął się za układanke Albicelestes.
0
Właśnie dużo znanych nazwisk nie zbyt dużo, jedynie Hopkins i Harris. Ja widzę, że twórcy mają w rękach świetnie zaplanowany scenariusz. Dla mnie jak na razie 8.5 / 10
Bardziej mi się spodobał niż "Gra o tron"
0
Każdy może uważać innaczej, ale dla mnie jest, to BB. Z seriali równie świetne jest urzekające Twin Peaks!
0
Według mnie lepiej postawić na Roberto, sprzedać Vidala i kupić zmiennika pokroju Digne. Lepiej niech zostanie jak jest, szkoda żeby Roberto czy Bellerin marnowali się na ławcę.
1
Raczej innego nie ma.
0
Oczywiście oglądam. Scenariusz rozkręca w świetnym rytmie. Ed Harris znakomity, jego postać przyciąga uwagę. Dla mnie lepszy niż "Gra o tron"
0
Nazwanie jedynki jak i dwójki arcydziełem jest dla mnie grzechem. Dwjka jest po prostu przeciętna. Oczywiście, to tylko moja opinia.
0
Oczywiście, że pierwszy, jest po prostu znakomity. Niestety drugi jest na znacznie niższym poziomie. Scenariusz przeciętny i aktorstwo słabsze, Vince Vaughn oraz Taylor Kitsch dla mnie totalnie zawiedli. W drugim sezonie jedynie świetne zdjęcia i muzyka.
3
Chłopak łapię formę z okresu przygotowań- Obecnie jeden z moich ulubieńców. Jestem przekonany, że nie raz w tym sezonie zagra istotną rolę. Potencjał ma ogromny, trzymam za niego kciuki.
Chciałbym zobaczyć duet Suarez - Rafinha w pomocy.
0
Tylko nie to. Obecnie jest cieniem piłkarza..
0
Ciekawy zawodnik, dobra opcja na zmiennika dla Busquets. Lepiej jednak dla francuza będzie jak zostanie w Sevilli. Mam, nadzieję, że Sevilla zajmie trzecią pozycje.
0
Tebas zadba o to, że nie zostanie anulowana.
0
Nagrody, które można obić cztery litery. Komplemenciki Realu..
1
Bardzo warto nawet jeśli polityki nie lubisz. Świetnie aktorstwo, duet Spacey z Wright niesamowity. Scenariusz wspaniale poprowadzony do tego dochodzi perfekcyjność wizualna.
Jeden z moich ulubionych seriali, zacieram ręce na nowy sezon!
0
Ależ emocje! Piękny mecz!
6
Nasza gra w środku pola, niedokładne podania i straty, to kryminał! Widać, że Busquets stracił formę i brak Iniesty daję cały obraz słabości w tym elemencie.
18
Kompletnie jest zbędny, mamy Roberto.
0
Nie mogę się doczekać powrotu magii w naszej pomocy. Nie wiem co to będzie jak zakończy karierę.
1
Słabe to jest, kompletnie mnie nie śmieszy. Idiotyczne bluzgi..
20
Moim zdaniem Malarz jest zbędny w kadrze.
0
Czy z pierwszego czy drugiego i tak trafią na średniaka.
0
Ostatni odcinek chyba najciekawszy, mogłoby się okazać, że zabiła ją jakaś kobieta,ale z tym Gonerą dobry typ.
3
Czyżby Real z drugiego miejsca?
0
Pazdan nad tobą..
2
Enrique słabym trener, bardzo zabawne. Lucho wielokrotnie rozpracował taktycznie przeciwnika chociażby Bayern i Real. Jak można pisać o trenerze, który zdobył tak szybko wiele trofeów , że jest słaby..
0
Dokładnie nie ma co się spinać. W fazie grupowej można sobie pozwolić na porażkę Ważniejszy jest teraz mecz z Sevilla.
0
Trzeba myśleć pozytywnie, zawsze przychodzi gordzy okres, dobrze, że to dopiero początek sezonu.
0
Trudno się mówi dobrze że to tylko faza grupowa.
1
No masz rację, może dam Juve lub Seville.