0

Na prawą obronę wystarczy kupić solidnego zmiennika za 10 mln.

4

Tragedii jeszcze nie ma, jeśli przegrają z Kolumbią będzie ciężko. Mimo wszystko porażka z Brazylią na pewno cholernie boli. Niestety Argentyna kolejny raz ma słabego trenera, najlepiej jakby Marcelo Bielsa wziął się za układanke Albicelestes.

0

Właśnie dużo znanych nazwisk nie zbyt dużo, jedynie Hopkins i Harris. Ja widzę, że twórcy mają w rękach świetnie zaplanowany scenariusz. Dla mnie jak na razie 8.5 / 10

Bardziej mi się spodobał niż "Gra o tron"

0

Każdy może uważać innaczej, ale dla mnie jest, to BB. Z seriali równie świetne jest urzekające Twin Peaks!

0

Według mnie lepiej postawić na Roberto, sprzedać Vidala i kupić zmiennika pokroju Digne. Lepiej niech zostanie jak jest, szkoda żeby Roberto czy Bellerin marnowali się na ławcę.

1

Raczej innego nie ma.

0

Oczywiście oglądam. Scenariusz rozkręca w świetnym rytmie. Ed Harris znakomity, jego postać przyciąga uwagę. Dla mnie lepszy niż "Gra o tron"

0

Nazwanie jedynki jak i dwójki arcydziełem jest dla mnie grzechem. Dwjka jest po prostu przeciętna. Oczywiście, to tylko moja opinia.

0

Oczywiście, że pierwszy, jest po prostu znakomity. Niestety drugi jest na znacznie niższym poziomie. Scenariusz przeciętny i aktorstwo słabsze, Vince Vaughn oraz Taylor Kitsch dla mnie totalnie zawiedli. W drugim sezonie jedynie świetne zdjęcia i muzyka.

3

Chłopak łapię formę z okresu przygotowań- Obecnie jeden z moich ulubieńców. Jestem przekonany, że nie raz w tym sezonie zagra istotną rolę. Potencjał ma ogromny, trzymam za niego kciuki.

Chciałbym zobaczyć duet Suarez - Rafinha w pomocy.

0

Tylko nie to. Obecnie jest cieniem piłkarza..

0

Ciekawy zawodnik, dobra opcja na zmiennika dla Busquets. Lepiej jednak dla francuza będzie jak zostanie w Sevilli. Mam, nadzieję, że Sevilla zajmie trzecią pozycje.

0

Tebas zadba o to, że nie zostanie anulowana.

0

Nagrody, które można obić cztery litery. Komplemenciki Realu..

1

Bardzo warto nawet jeśli polityki nie lubisz. Świetnie aktorstwo, duet Spacey z Wright niesamowity. Scenariusz wspaniale poprowadzony do tego dochodzi perfekcyjność wizualna.

Jeden z moich ulubionych seriali, zacieram ręce na nowy sezon!

0

Ależ emocje! Piękny mecz!

6

Nasza gra w środku pola, niedokładne podania i straty, to kryminał! Widać, że Busquets stracił formę i brak Iniesty daję cały obraz słabości w tym elemencie.

18

Kompletnie jest zbędny, mamy Roberto.

0

Nie mogę się doczekać powrotu magii w naszej pomocy. Nie wiem co to będzie jak zakończy karierę.

1

Słabe to jest, kompletnie mnie nie śmieszy. Idiotyczne bluzgi..

20

Moim zdaniem Malarz jest zbędny w kadrze.

0

Czy z pierwszego czy drugiego i tak trafią na średniaka.

0

Ostatni odcinek chyba najciekawszy, mogłoby się okazać, że zabiła ją jakaś kobieta,ale z tym Gonerą dobry typ.

3

Czyżby Real z drugiego miejsca?

0

Pazdan nad tobą..

2

Enrique słabym trener, bardzo zabawne. Lucho wielokrotnie rozpracował taktycznie przeciwnika chociażby Bayern i Real. Jak można pisać o trenerze, który zdobył tak szybko wiele trofeów , że jest słaby..

0

Dokładnie nie ma co się spinać. W fazie grupowej można sobie pozwolić na porażkę Ważniejszy jest teraz mecz z Sevilla.

0

Trzeba myśleć pozytywnie, zawsze przychodzi gordzy okres, dobrze, że to dopiero początek sezonu.

0

Trudno się mówi dobrze że to tylko faza grupowa.

1

No masz rację, może dam Juve lub Seville.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?