La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1163 Culés

8

Ja jakoś jestem spokojny, że Real nie wygra LM. W finale czeka na nich Simeone lub Guardiola.

2

@Kamiloza91 Mówisz o tym Guardioli co przejebal 0-4 w Monachium czy o tm Simeone ktory akurat w LM dwa razy przegrywał z Atletico?

Bo jak dla mnie to dzisiaj Real jest bliżej finału a w samym finale bedzie miało co najmniej 50 procent na zwycięstwo.

0

@mekston Jak dlugo kibicujesz realowi? :)

1

@Kapitan hawk Ja? Od zawsze. :D

2

@mekston Jeden dobry mecz mierdy z Bayernem o niczym nie świadczy
W tym sezonie Bayern gra lepiej niż 2 lata temu

1

@Kamiloza91 To tak jak ja :D ale pytalem mekstona :)

1

@Kapitan hawk Od 50 lat i jeden dzien dluzej :) - a tak na powaznie jakby nie patrzec Real mimo wszystko lepszy wynik z wyjazdu. Dodajac do tego, ze w rewnazu nie nedzie Silvy, City u siebie ani razu nie zagrozilo bramce smietankowych, a Real odzyska Grzmota i Benza, to sprawa wydaje sie raczej prosta.



Warto wspomniec, że w ostatnich tygodniach Real ma bardzo mocna bron - jaka sa stale fragmenty gry w ich wykonaniu - oni czy teraz z roznych czy wolnych tworza dosc czesto 100% okazje - a City ktore akruat przy SFG powinno dawac rade - zawalalo na maxa.

1

@qbuteq wowczas Bayern mial ten problem ze wygral lige w lutym i trudno im bylo utrzymac forme to prawda, ale final to final - w ostatnich latach trudno wskazac nie wyrównane finaly. Chyba ostatnim takim meczem, gdzie jedna druzyna byla zdecydowanie lepsza to final 2011 i nasz mecz z United - choc i tam do ok. 60 minuty bylo 1-1.

Mecz z Juventusem mimo naszej przewagi byl duzo bardziej zaciety i Wlosi mieli kilka okazji zeby wyrownac na 2-2 (moze nie 100%, ale jednak)

W kazdym razie z wuagi, ze nie widze City eleminujacych bialych, to uwazam, ze w finale bedzie na pozycji rownej lub nawej lepszej z ewentualnym rywalem.

1

@mekston Myślę, że jednak troche krócej niż 50 lat :) real nie ma lepszego wyniku od City. Każda bramka City na Bernabeu powoduje z automatu, że real musi strzelić o jedną bramkę więcej Wszystko to co piszesz, to tylko założenia a byc może myślenie życzeniowe. Przywoływanie meczów z przeszłości (Bayern, Atletico) nie ma najmniejszgo sensu. Mysląc w ten sposób Barca w tamtym sezonie nie wyeliminowałaby Bayernu, a w tym nie przegrałaby na CN z realem. Tak samo, jak real nie wygra z City na Bernabeu, bo w tym sezonie mierzyli się już z dwoma mocnymi ekipami u siebie i przegrali z Barcą, Atleti. Zauważ, że jesteś w swoim opiniowaniu jednostronny. Piszesz in plus o realu i in minus o City. A to, że nie będzie Silvy, a to, że Ronaldo i Benzema będzie w pełni gotów. Stałe fragmenty realu mocną bronią. a City to już nie? Zobacz ile bramek na wyjeździe strzeliło City. To jest półfinał Ligi Mistzrzów. Przecież rok temu realowi wystarczyło wygrać jedną bramką z Juve, tak samo jak teraz. A pamiętajmy, że City wyszło z 1 miejsca z grupy, gdzie mieli Juve, Sevillę, czyli ekipy, które w ciągu roku potrafiły wygrać z realem.

1

@Kapitan hawk a gdzie Ci ja przywoluje mecze z przeszlosci w wypowiedzi skierowanej do Ciebie?

City nie pokazuje ze SFG to sa ich mocna strona wlasnie, a Real to pokazuje (w ostatnich tygodniach) - niestety ale tak jest. Przeciez to jak Ramos wczoraj doszedl do glowki, pozniej Pepe na 2 metrze powinien wpakowac pilke, i raz jeszcze chyba Bale strzelal po roznym.

Najpierwsz mowisz, zeby nie przywolywac meczow z przeszlosci, a pozniej piszesz:
"Przecież rok temu realowi wystarczyło wygrać jedną bramką z Juve, tak samo jak teraz. A pamiętajmy, że City wyszło z 1 miejsca z grupy, gdzie mieli Juve, Sevillę, czyli ekipy, które w ciągu roku potrafiły wygrać z realem."

No wlasnie przywolales...

Moim zdaniem i podalem argumenty all in all, że Real ma lepsza sytuacje i jest blizej finalu, co jest tez potwierdzone w kursach buków. Real jest faworytem i wg mnie przejdzie spokojnie. nie mowie ze City nie ma szans, to jest pilka, ale jakos nie widze ich srodka pola Fernando - Fernandinho.

City na wyjedzie strzealo troche bramek, ALE rywale jednak slabsi od bialych, a z PSG mieli sporo szczescia ktore ceizko zeby powtorzylo sie dwa razy.

Jednak nie ma co sie nadmiernie sprzeczac tylko warto poczekac do rewanzy i zoabczymy jak bedzie i pozniej poagdamy

1

@mekston Chodziło mi o całą dyskusję. Ty przywołałeś mecz realu z Bayernem i Atelico, w których real był lepszy. Ale dlaczego nie przywołałeś meczów, w którym real był gorszy? Dlatego celowo przywołałem mecz z Juve, Bys mógł zobaczyć bezsens w swojej wypowiedzi. Stałe fragmenty gry są mocną bronią dla realu ale tylko dla drużyn pokroju Rayo, LAs Palmas. Ani Atletico, ani Barcelona, ani nawet PSG nie stracieło bramki po stałym fragmencie gry. City w sowjej lidze ma jednak takich przeciwników jak United, Chelsea, Arsenal, Tottenham więc doskonale radzą sobie w tym sapekcie gry. W dodatku mają Harta na bramce, który jest wartością dodaną tego zespołu. Piszesz, że City miało wiele szczęścia z PSG, ale przeciez real też w grupie miał wiele scześcia z PSG. A także wiele szczęścia z Wolsburgiem. Kursy bukmacherów są najbardziej mylną rzeczą wśród wybierania faworytów. kurs na Valencię w meczu na CN - 15:1. Coś tam jednak białego gra w sercu :D Mnie tak łatwo nie oszukasz :P

1

@Kapitan hawk bezsensowna to jest twoja wypowiedz - napisałem argumenty dlaczego uważam jak uważam a ty piszesz o bezsensie moje wypowiedzi - puknij sie - bo ja normalnie pisze a ty odpowiadasz ze moja odpowiedz jest bezsensowna - ty masz swoje zdanie i stoją za nimi jakieś argumenty ja mam sówkę za którym tez jest sporo argumentów. - tak jak mowię pogadamy po sezonie - bo teraz trochę za głośno szczekasz

1

@Kapitan hawk I jestem bardzo przeciwko śmietankowym wiec nie wmawiajcie nieprawdy chyba ze sam jesteś miłośnikiem białych - tez mogę ci to zacząć zarzucać - zastanów sie co piszesz poważnie

1

@Kapitan hawk Kursy sa jednak dość istotne - to ze sie nie zawsze sprawdzają to inna sprawa ale pokazują kto jest faworytem - a faworytem meczu na Camp nou z Valencia była Barcelona i sam przed meczem tez byś nie postawił na Valencie. Innym razem np kursy buków stawiały wciąż na Real jako faworyta do awansu po pierwszym meczu z wilkami i sie nie mylili - taka wybiórczośc w kwestii kursów buków jest słaba - bo jednak w większości to jest rzetelna miara wskazania faworyta

1

@mekston Mnie mozesz oszukiwac. Ale siebie samego? :o za bardzo uwierzyles w swoje klamstwo :D dobrze wiemy jak jest. Nie martw sie. Myslenie zyczeniowe nie jest wyk:ldnikiem prawdy. Cieszy mnie to, ze poswieciles mi 3 komentarze i to jeszcze po takim czasie.

1

@Kapitan hawk Człowieku ogarnij sie - bo taka rozmowa nie ma sensu

0

@mekston To po co odpisujesz, skoro nie ma sensu?

0

@Kapitan hawk bo twoja ostatnia wypowiedz faktycznie nie miala sensu - dlatego dalem Ci to znac - albo rozmawiamy o konkretach, albo bedziesz pisal, ze jestem fanem bialych, a ja bede odpisywalem ze moze ty jestes ich fanem. Pozniej ja zaprzecze, ty zaprzeczysz... rozumiesz juz?

Zreszta napisalem kilka wypowedzi wczesniej, ze pogadamy po polfinale - proponuje wowczas wrocic do dyskusji i zapewne niestety zobacze jak wracasz do mnie z przeprasoniami, ze jednak mialem racje z bialymi i ze jednak faktycznie poradzili sobie z City. Mowie oczywiscie Niestety bo chcialbym City w finale, ale mowie jak bedzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?