0

To raczej ich problemik. Od samego początku uważałem, że ten kierunek dla Pedro nie będzie dobry. Szczerze nie szloda mi go ani troche.

0

Może coś jeszcze z niego będzie, mam nadzieje, że skreślenie go mnie zawiedzie.

2

Śmieszny człowieczek. Nawet jeśli usiądzie na kolanach nigdy mu nie dorówna!

0

Zero szacunku do Shakiry. Pique pewnie już zastanawia się nad komentarzem. Takie transparenty pokazują, że to banda kretynów.

0

Jestem ciekaw jak Vidal będzie ciągnął po skrzydle.

Wreszcie Enrique może sobie pozwolić na więcej rotacji i kombinacji!

0

Mam nadzieje, że nigdy nie dojdzie do tego transferu. Jest wart góra 60-80 mln to i tak jest zbyt wiele

0

Wydawanie kroci na rezerwowego nie ma sensu. Potrzebni są tacy jak Suarez i Nolito.

Nie chciałbym aby Dybala marnował swój talent, on potrzebuje minut.

0

Fajnie jak by dołączył. Niestety na trudnych przeciwników Munir i Sabdro są po prost za słabi..

2

0

Świetne słowa. Widać, że facet ma poukładane w głowie.

0

Popieram każde słowo Alvesa. Powiedział prawdę. Takie "gazety" powinny trafić prosto do pieca..

0

Takich trenerów miło się słucha. Życzę Granadzie pozostania w pierwszej lidze.

0

Wchodzę do domu odpalam mecz, a tu bramka Leo na dzień dobry. ;)

0

Totalna kpina. Trudno dwa mecze będziemy bez Urugwajczyka, praktycznie jedno bo w rewanżu z wrednymi papugami sobie dadzą radze. Gorzej będzie w pierwszym meczu następnej fazy.

Ja bym widział atak taki: Neymar-Messi-Turan. Damy sobie radę!

1

Warto było na ciebie czekać Spartakusie!

0

Ręka Pereza smaruje coraz lepiej. :D

0

Magia powróciła!

0

Jak zawsze klasowa konferencja Lucho. Tekst z kolędami rozwala system.

0



Całkiem niezły debiut. Pewnie z meczu na mecz będie coraz lepiej. Licze na taki środek Don Andres - Profesor-Spartakus.

3

Bardzo dobrze zrobił. Nie wszystko pismaki muszą wiedzieć,

0

Tera będzie usprawiedliwiać się kontuzjami. Barca spokojnie mogła ten mecz wgrać o wiele wyżej.

1

Bezczelny człowiek. Tacy idioci psują piękno futbolu. Gość stracił u mnie szacunek.

3

Zachowanie bramkarza Espanyolu było po prostu chamskie

Suarez za ugryzienie dostał tak srogą kare a Lopez za chamskie nadepnięcie, które mogło spowodować okropną kontuzje nie zostanie za to w żaden sposób ukarany.

0

Jeśli jest się profesjonalny piłkarzem, trzeba uważać na słowa. Śmieszna piłkarzyna.

0

Wreszcie nasi Spartakusi wkraczają do akcji! Strasznie mnie to cieszy. ;)

0

Ciekawy zawodnik. Jeden z lepszych niemieckich piłkarzy młodego pokolenia. Moim zdaniem lepiej postawić na Alana, Denisa i Sergiego.

1

Jak miał tylko na ławce Munira i Sandro to ciężko a jakieś zmiany. Teraz mamy dodatkowo Turana, Vidala i może dojdzie Suarez więc powinno wyglądać znacznie lepiej.

Szkoda, że Deulofeu odszedł, idealnie by pasował aby wejść z ławki i szarpnąć grę.

2

Ciekaw jestem jak Zidane poradzi sobie na ławce trenerskiej. Jeden z tych piłkarzy Realu, których darze dużym szacunkiem.

2

Piękna okładka Mundo. Nie mogę już się doczekać debiutu Ardy i Aleixa, mam nadzieje, że nastąpi to najbliższym meczu.

0

Bardzo lubie Ivana, ale powinien usiąść na ławce. Czas na Spartakusa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?