Totalna kpina. Trudno dwa mecze będziemy bez Urugwajczyka, praktycznie jedno bo w rewanżu z wrednymi papugami sobie dadzą radze. Gorzej będzie w pierwszym meczu następnej fazy.
Ja bym widział atak taki: Neymar-Messi-Turan. Damy sobie radę!
Zachowanie bramkarza Espanyolu było po prostu chamskie
Suarez za ugryzienie dostał tak srogą kare a Lopez za chamskie nadepnięcie, które mogło spowodować okropną kontuzje nie zostanie za to w żaden sposób ukarany.
Jak miał tylko na ławce Munira i Sandro to ciężko a jakieś zmiany. Teraz mamy dodatkowo Turana, Vidala i może dojdzie Suarez więc powinno wyglądać znacznie lepiej.
Szkoda, że Deulofeu odszedł, idealnie by pasował aby wejść z ławki i szarpnąć grę.
0
To raczej ich problemik. Od samego początku uważałem, że ten kierunek dla Pedro nie będzie dobry. Szczerze nie szloda mi go ani troche.
0
Może coś jeszcze z niego będzie, mam nadzieje, że skreślenie go mnie zawiedzie.
2
Śmieszny człowieczek. Nawet jeśli usiądzie na kolanach nigdy mu nie dorówna!
0
Zero szacunku do Shakiry. Pique pewnie już zastanawia się nad komentarzem. Takie transparenty pokazują, że to banda kretynów.
0
Jestem ciekaw jak Vidal będzie ciągnął po skrzydle.
Wreszcie Enrique może sobie pozwolić na więcej rotacji i kombinacji!
0
Mam nadzieje, że nigdy nie dojdzie do tego transferu. Jest wart góra 60-80 mln to i tak jest zbyt wiele
0
Wydawanie kroci na rezerwowego nie ma sensu. Potrzebni są tacy jak Suarez i Nolito.
Nie chciałbym aby Dybala marnował swój talent, on potrzebuje minut.
0
Fajnie jak by dołączył. Niestety na trudnych przeciwników Munir i Sabdro są po prost za słabi..
2
Złota piłka i taki aniołek https://40.media.tumblr.com/75b9cf854f861de3ac7cbd8d2942a4e0/tumblr_o0t4ohjDbW1qerlc6o1_1280.jpg
czego chcieć więcej?
0
Świetne słowa. Widać, że facet ma poukładane w głowie.
0
Popieram każde słowo Alvesa. Powiedział prawdę. Takie "gazety" powinny trafić prosto do pieca..
0
Takich trenerów miło się słucha. Życzę Granadzie pozostania w pierwszej lidze.
0
Wchodzę do domu odpalam mecz, a tu bramka Leo na dzień dobry. ;)
0
Totalna kpina. Trudno dwa mecze będziemy bez Urugwajczyka, praktycznie jedno bo w rewanżu z wrednymi papugami sobie dadzą radze. Gorzej będzie w pierwszym meczu następnej fazy.
Ja bym widział atak taki: Neymar-Messi-Turan. Damy sobie radę!
1
Warto było na ciebie czekać Spartakusie!
0
Ręka Pereza smaruje coraz lepiej. :D
0
Magia powróciła!
0
Jak zawsze klasowa konferencja Lucho. Tekst z kolędami rozwala system.
0
Całkiem niezły debiut. Pewnie z meczu na mecz będie coraz lepiej. Licze na taki środek Don Andres - Profesor-Spartakus.
3
Bardzo dobrze zrobił. Nie wszystko pismaki muszą wiedzieć,
0
Tera będzie usprawiedliwiać się kontuzjami. Barca spokojnie mogła ten mecz wgrać o wiele wyżej.
1
Bezczelny człowiek. Tacy idioci psują piękno futbolu. Gość stracił u mnie szacunek.
3
Zachowanie bramkarza Espanyolu było po prostu chamskie
Suarez za ugryzienie dostał tak srogą kare a Lopez za chamskie nadepnięcie, które mogło spowodować okropną kontuzje nie zostanie za to w żaden sposób ukarany.
0
Jeśli jest się profesjonalny piłkarzem, trzeba uważać na słowa. Śmieszna piłkarzyna.
0
Wreszcie nasi Spartakusi wkraczają do akcji! Strasznie mnie to cieszy. ;)
0
Ciekawy zawodnik. Jeden z lepszych niemieckich piłkarzy młodego pokolenia. Moim zdaniem lepiej postawić na Alana, Denisa i Sergiego.
1
Jak miał tylko na ławce Munira i Sandro to ciężko a jakieś zmiany. Teraz mamy dodatkowo Turana, Vidala i może dojdzie Suarez więc powinno wyglądać znacznie lepiej.
Szkoda, że Deulofeu odszedł, idealnie by pasował aby wejść z ławki i szarpnąć grę.
2
Ciekaw jestem jak Zidane poradzi sobie na ławce trenerskiej. Jeden z tych piłkarzy Realu, których darze dużym szacunkiem.
2
Piękna okładka Mundo. Nie mogę już się doczekać debiutu Ardy i Aleixa, mam nadzieje, że nastąpi to najbliższym meczu.
0
Bardzo lubie Ivana, ale powinien usiąść na ławce. Czas na Spartakusa!