1

Kurczę przepraszam pomyłka. No to Arsenal lub Juve.

0

Znając życie Real trafi na Gent. Ja bym chciał aby Barca trafiła na Arsenal lub Porto. Jak wy typujecie?

0

Niech lepiej otwiera tylko dla niego.

1

Rzal? Co to znaczy?

0

On chyba ma nie po kolei w główce.. Czego ma niby zazdrościć? świetny poprzedni sezon, coraz lepsza własna gra i całego zespołu, w życiu prywatnym piękna partnerka każdy facet marzy o takiej, dwójka wspaniałych synów. Żyć i nie umierać

Żenujący człowiek, lepiej dla niego żeby nie otwierał ust.

19

Abdennour zachował się jak skończony idiota, Suarez nadepnął na jego nogę a łapię się za oko. Dobrze, że taki pajac nie trafił do Barcelony.

0

Przydałby się dobry lewy obrońca do naszej ekipy. Adriano niestety obniżył mocno swój poziom a Alba ostatnio często łapię urazy.

Szczerze nie widziałem tego zawodnika ponieważ nie cierpię oglądać ligi włoskiej.

Widział może ktoś Marcosa w akcji? chętnie dowiem się więcej.

13

Chciałbym zobaczyć Pato w trykocie Barcelony. Bardzo ciekawy zawodnik z dużym talentem.

Soriano interesująca opcja.

16

Może Samper dostanie kolejne minuty.

1

Zgadzam się z tobą. Pewność się to podstawa!

1

Jak zwykle kataloński pistolet odpalił.

0

Mam nadzieje, że nie będzie to nudny mecz ze strony Nietoperzy.

0

Łaski bez, poradzimy sobie do tego stycznia.

0

Masz racje. Hamburger lepiej pasuje.

41

Josep Guardiola: Real Madryt?

"To nie byłoby dobre - oznajmił na konferencji prasowej Guardiola. - Nie, nie - dodał, zanosząc się śmiechem".

Nie da psa kiełbasa. Mieli dobrego trenera i go zwolnili, teraz niech męczą się parówą.

7

Ciekaw jestem jak wpłynie angielska filozofia gry Nevilla na Nietoperzy. Bardzo lubię i szanuję Valencie, życzę im jak najlepiej ale nie w tą sobotę. :)

2

Uwielbiam tego gościa. Tacy piłkarze jak Alves czy Pique tworzą wspaniałą atmosferę w drużynie.

0

On we mnie.. :D

6

Budzę w nim sporę nadzieje. Ma jeszcze sporo czasu na wykazanie się.

0

Może ktoś dać link z bramkami?

0

Czułem, że będzie to mecz Alvesa. Jak na razie się sprawdza.

0

Gdzie oglądacie 'gale' ?

7

Wolę żeby zostało Camp Nou.

0

Perez chyba niezły towar wciąga.. Cóż przecież stać go

25

Jak można zmienić tak pękną nazwę.

0

Uwielbiam nasz latynowski pistolet!

4

Myślisz, że tym tekstem zabłyśniesz? Wiesz w ogóle co to znaczy? Żenujący komentarz.

0

Szacunek mistrzu! Cieszmy się że żyjemy w tych piękny czasach.

0

Niech sobie wsadzą tą nomncje i tak jest i będzie naszym kocurem!

3

Bardzo go lubię. Mimo iż mecze nie zawsze mu wychodzą, widać, że oddaje serce na murawie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?