On chyba ma nie po kolei w główce.. Czego ma niby zazdrościć? świetny poprzedni sezon, coraz lepsza własna gra i całego zespołu, w życiu prywatnym piękna partnerka każdy facet marzy o takiej, dwójka wspaniałych synów. Żyć i nie umierać
Żenujący człowiek, lepiej dla niego żeby nie otwierał ust.
Ciekaw jestem jak wpłynie angielska filozofia gry Nevilla na Nietoperzy. Bardzo lubię i szanuję Valencie, życzę im jak najlepiej ale nie w tą sobotę. :)
1
Kurczę przepraszam pomyłka. No to Arsenal lub Juve.
0
Znając życie Real trafi na Gent. Ja bym chciał aby Barca trafiła na Arsenal lub Porto. Jak wy typujecie?
0
Niech lepiej otwiera tylko dla niego.
1
Rzal? Co to znaczy?
0
On chyba ma nie po kolei w główce.. Czego ma niby zazdrościć? świetny poprzedni sezon, coraz lepsza własna gra i całego zespołu, w życiu prywatnym piękna partnerka każdy facet marzy o takiej, dwójka wspaniałych synów. Żyć i nie umierać
Żenujący człowiek, lepiej dla niego żeby nie otwierał ust.
19
Abdennour zachował się jak skończony idiota, Suarez nadepnął na jego nogę a łapię się za oko. Dobrze, że taki pajac nie trafił do Barcelony.
0
Przydałby się dobry lewy obrońca do naszej ekipy. Adriano niestety obniżył mocno swój poziom a Alba ostatnio często łapię urazy.
Szczerze nie widziałem tego zawodnika ponieważ nie cierpię oglądać ligi włoskiej.
Widział może ktoś Marcosa w akcji? chętnie dowiem się więcej.
13
Chciałbym zobaczyć Pato w trykocie Barcelony. Bardzo ciekawy zawodnik z dużym talentem.
Soriano interesująca opcja.
16
Może Samper dostanie kolejne minuty.
1
Zgadzam się z tobą. Pewność się to podstawa!
1
Jak zwykle kataloński pistolet odpalił.
0
Mam nadzieje, że nie będzie to nudny mecz ze strony Nietoperzy.
0
Łaski bez, poradzimy sobie do tego stycznia.
0
Masz racje. Hamburger lepiej pasuje.
41
Josep Guardiola: Real Madryt?
"To nie byłoby dobre - oznajmił na konferencji prasowej Guardiola. - Nie, nie - dodał, zanosząc się śmiechem".
Nie da psa kiełbasa. Mieli dobrego trenera i go zwolnili, teraz niech męczą się parówą.
7
Ciekaw jestem jak wpłynie angielska filozofia gry Nevilla na Nietoperzy. Bardzo lubię i szanuję Valencie, życzę im jak najlepiej ale nie w tą sobotę. :)
2
Uwielbiam tego gościa. Tacy piłkarze jak Alves czy Pique tworzą wspaniałą atmosferę w drużynie.
0
On we mnie.. :D
6
Budzę w nim sporę nadzieje. Ma jeszcze sporo czasu na wykazanie się.
0
Może ktoś dać link z bramkami?
0
Czułem, że będzie to mecz Alvesa. Jak na razie się sprawdza.
0
Gdzie oglądacie 'gale' ?
7
Wolę żeby zostało Camp Nou.
0
Perez chyba niezły towar wciąga.. Cóż przecież stać go
25
Jak można zmienić tak pękną nazwę.
0
Uwielbiam nasz latynowski pistolet!
4
Myślisz, że tym tekstem zabłyśniesz? Wiesz w ogóle co to znaczy? Żenujący komentarz.
0
Szacunek mistrzu! Cieszmy się że żyjemy w tych piękny czasach.
0
Niech sobie wsadzą tą nomncje i tak jest i będzie naszym kocurem!
3
Bardzo go lubię. Mimo iż mecze nie zawsze mu wychodzą, widać, że oddaje serce na murawie.